1. Anasayfa
  2. Dualar

1 Saatte Aratan Dua


1 saatte aratan dua genellikle ayrılan, terk edilen ve sevdikleri tarafından kavga ve tartışma nedeniyle araları bozulan çiftler arasında yaygın olarak yapılan uygulamadır. Sadece duygusal aşk anlamında uygulanmaz.

İş arkadaşlıkları, ortaklıklar, aile bireyleri, eş, dost ve akrabalar içinde yapılan bir uygulamadır. Araması istenen her kişi için yapılan bir eylemdir. Bu işlem için evrenin derin sırlarıyla etki eden duaların kutsal ve mistik özel güçleri, devreye sokulur ve kişilere etki etmesi sağlanır.

Arama duası hayır ve iyilik içeren ak büyü grubunda yer alan uygulamalardır. Havas ilimlerinde ve mukaddes ilimlerde çoğunlukla yer alır.

En etkili arama duası alanında uzman olan Medyum Okşan Hoca tarafından gerçekleştirilir. Medyum hoca kişilere en uygun yol ve yöntemle duaları, ritüellerin uygulanmasını ve kişilerin istek ve niyetlerine göre şekillenmesini sağlar.

1 Saatte Aratan Dua Nedir?

1 Saatte Aratan Dua Nedir?
1 Saatte Aratan Dua Nedir?

1 saatte aratan dua nedir ayrılan ve araları bozulan kişilerin en çok merak ettiği dualar arasında yer alır. 1 saat içinde arama duası aralarına kızgınlık, öfke, nefret ve kırgınlık girenlerin bu etkilerden kurtulmasını, öfke yerine daha samimi ve sevgi dolu duygular beslemesini, kişilerin birbirlerini özlemesini ve yaşanan olayları unutup tekrar birliktelik olmasını sağlar.

Arama için okunan dulalar ve ritüeller kişilerin düşüncelerine etki eden çok güçlü manevi tesirlere sahiptir. Kudretli ilmi duaların etkisiyle kişilerin kalplerinde, düşüncelerinde öfkeye ve kırgınlığa yer verilmez.

Hayır, selamet, huzur ve sevgi duygularının yeşermesi sağlanır. Medyum hoca kişiler için en hayırlı duaları ve yöntemleri uygulayarak, niyetlerin ve isteklerin kısa sürede gerçekleşmesini sağlar.

1 Saatte Aratan Dua Nasıl Yapılır?

1 Saatte Aratan Dua Nasıl Yapılır?
1 Saatte Aratan Dua Nasıl Yapılır?

1 saatte aratan dua nasıl yapılır hangi yöntemler izlenir, okunacak dua sayısına ve sırasına bakım çalışması sonrasında medyum hoca karar verir. Her kişinin enerjileri farklı etkilerle kontrol edilebilir.

Kişinin soy etkisi, düşünce etkisi, doğum anındaki aldığı etkiler enerjilere farklı özellik sağlar. Bunu belirleyen medyum hoca en uygun yöntemi belirler. Hızlı olarak araması istenilen kişilerin bilgileri gerekir. Anne baba adları, doğum tarihi alınır ve arama duaları suya okunur.

1 saat içinde arama duaları farklı ritüellerden oluşabilir. Kişiye en uygun dua ve ritüel belirlendikten sonra sırasıyla uygulanır. Okunan su kişi tarafından içilebilir veya taze gül fidanı ekilip can suyu olarak kullanılır. Tüm işlemler ve ev okumaları da kişiler tarafından tamamlandıktan sonra beklenen kişiden arama gerçekleşir.

1 Saatte Aratan Dua Kişilere Nasıl Etki Eder?

1 Saatte Aratan Dua Kişilere Nasıl Etki Eder?
1 Saatte Aratan Dua Kişilere Nasıl Etki Eder?

1 saatte aratan dua kişilere nasıl etki eder, sonuçları nelerdir, kişiler nasıl hisseder farklı olarak gözlemlenebilir.

Kişilerde görülen genel etkiler:

  • Arama duası okunan kişinin ilk andaki öfkesi geçer.
  • Kavga, tartışma veya kırgınlık anından önceki ilişki durumu ve mutlu oldukları anlar aklına gelir.
  • Daha sevecen ve sıcak hisler oluşur.
  • Haksızlık yaptığını düşünür.
  • Bir an önce aramak ve konuşmak ister.

1 Saatte Aratan Dua Ne İşe Yarar?

1 Saatte Aratan Dua Ne İşe Yarar?
1 Saatte Aratan Dua Ne İşe Yarar?

1 saatte aratan dua ne işe yarar genel olarak öfke, kırgınlık, kavga ve küs olan, bu duygular nedeniyle iletişimi kopan ve aramayan kişilerin araması sağlanır. Dua okuması yapılarak sadece arama gerçekleşmez. Arada yaşanan bütün sorunların ve problemlerin de çözülmesi sağlanır.

Daha yakın, daha samimi bir birliktelik için adım atılması sağlanır. Kişiler arasında yaşanan her türlü yanlış anlama ortadan kalkar. Kişiler birbirleri hakkında olumsuz düşünce beslemezler. Daha uyumlu ve uzun süreli bir bağ oluşur.

Dualar hakkında diğer içeriklerimiz burada: https://medyumoksan.com/dualar/

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir