1. Anasayfa
  2. Dualar

101 Kevser Suresi

101 Kevser Suresi
101 Kevser Suresi

101 Kevser suresi ile aranızın bozuk olduğu kimseyle aranızı düzeltmek sağlanabilir. Pek tabi kişinin iradesi dışında olduğunda yanlış olsa da kullanılan bir yöntemdir. Kişiler herhangi tatlı bir yiyeceğe 101 defa Kevser suresini okuyup, üfleyerek bunu bağlamak istediğiniz kişiye yedirmeniz yeterli olacaktır. Bunu yedikten sonra yedirdiğiniz kişi ile aranız bozuk ise düzelebilir veya aranızdaki bağ güçlenebilir.

İnsanlar sevdiklerini kaybetmemek için bu tarz yollara başvurabilmektedir. Her ne kadar kısaca nasıl yapılacağından bahsetmiş olsak da bu durumda uzman bir medyuma danışmak daha sağlıklı sonuçlar elde etmenize katkıda bulunacaktır.

Uzman bir medyum önerecek olursak Medyum Okşan bu alanda kendini geliştirmiş biridir. Merak ettiğiniz konular için kendisiyle iletişime geçebilirsiniz.

101 Kevser Suresi ile Sevdiğin Kişi Bağlanır mı?

101 Kevser Suresi ile Sevdiğin Kişi Bağlanır mı?
101 Kevser Suresi ile Sevdiğin Kişi Bağlanır mı?

101 Kevser Suresi ile sevdiğin kişi bağlanır mı sorusuna cevap olarak evet denebilir. Sureler, Allah’ın ayetleridir. Bundan kaynaklı olarak güçleri Tanrı’dan gelmektedir.

Sureleri düzenli bir şekilde okumak, hayatımızda yer vermek şüphesiz bizlere güç ve güven verecektir. Surelerin amaçları ya da sağladığı pek çok fayda bulunmaktadır.

Sureleri belirli bir ritüele göre okumak da amaç ve faydalarının değişik yönlerine tanıklık etmemize neden olur. Örneğin Kevser suresi, 101 kere tatlı bir yiyeceğe okunulup yedirilmesi bu kişiyle aranızdaki sorunun sona ermesine ve aradaki bağın güçlenmesine fayda sağlamaktadır.

Tabi bunların tekrar yapılması gereken durumlarda tekrar edilmesi gerekmektedir. Sürecin doğru yönetilmesi için bir medyuma danışmanızı öneririz.

101 Kevser Okumanın Yararları

101 Kevser Okumanın Yararları
101 Kevser Okumanın Yararları

101 Kevser okumanın yararları istenen dileğe göre, yapılışına göre değişiklik gösterecektir. Ancak yine de belli başlı yararları bulunmaktadır.

Biz de bu yararlara kısaca değineceğiz:

  • Tanrı’nın kelimeleri olmasından dolayı öncelikle Kevser suresi okunması kişinin huzurlu olmasına katkıda bulunacaktır.
  • Bunun yanında sevdiği ile arasındaki bağı güçlendirebilmektedir.
  • Aranızın bozuk olduğu bir kimse ile yeniden aranızın iyi olmasını sağlayabilmektedir.
  • Karşıdaki kişinin sevgisini kazanmak için Kevser suresi okunabilmektedir.

Bu tarz durumlar için işe yaramakta olan Kevser suresi, belirli sayıda tekrar edilmesi gerekebilmektedir. Bu tekrarlara uygun bir şekilde ilerlendiğinde kişi istediği amaca ulaşır.

Kevser Suresi Nasıl Okunursa İşe Yarar?

Kevser Suresi Nasıl Okunursa İşe Yarar?
Kevser Suresi Nasıl Okunursa İşe Yarar?

Kevser suresi nasıl okunursa işe yarar sorusunun basit ama etkili bir cevabı bulunmaktadır. Surelerin belirli sayıda tekrar edilmesi gerekebilmektedir. Öncelikle bir medyum ile iletişime geçerek daha olumlu sonuçlar alabildiğinizi belirtmeden geçmeyelim.

Kevser suresi 101 tekrar yapılıp tatlı bir yiyeceğe okunup üflenir. Ardından bu yiyecek kendimize bağlamak istediğimiz kişiye yedirilir. Ancak sürecin tamamında inancınızın tam olması gerekmektedir. Ve sure okunmadan önce abdest alınmalıdır. Abdestli ve yüksek inancınızla okuyacağınız sure karşıdaki kişiye yedirdiğinizde olumlu sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

Gerekli kuralları yerine getiremeyeceğinizi düşünüyorsanız bir medyumdan yardım alarak sureyi ona okutabilirsiniz. Ardından da istediğiniz kişiye yedirip sonuç alabilirsiniz.

Kevser Suresinin İşe Yaradığını Nasıl Anlarım?

Kevser Suresinin İşe Yaradığını Nasıl Anlarım?
Kevser Suresinin İşe Yaradığını Nasıl Anlarım?

Kevser suresinin işe yaradığını nasıl anlarım diye soran kişiler, kendine has özelliklerle duruma tepki verecektir. Ancak fark edeceğiniz belli başlı tutumlar vardır.

Bunlar:

  • Eşiniz veya bu duayı kim için okuysanız size karşı tavırlarında yumuşama göreceksinizdir.
  • Size daha yakın olacak ve sizinle daha çok vakit geçirmek isteyecektir.
  • Tartışmaların kırıcı olmadan sonlandığını göreceksiniz.
  • Karşıdaki kişinin size olan sevgisini hissetmeye başlarsınız ki zaten davranışları ile hissettir.
  • Karşıdaki kişinin size saygı çerçevesi içerisinde yaklaştığını fark edersiniz.

Bunlar gibi pek çok olumlu durumla karşılaşmanız işe yaradığını göstermektedir. Ancak başarılı olunmadığını düşünüyorsanız bunu üç, beş veya yedi defa tekrarlamanız gerekebilmektedir.

İnancınızı kaybetmeden süreci sabır ile ilerletmeniz sonucunda amaçladığınız duruma ulaşacaksınız. Bir medyumdan da destek alarak sürecin daha doğru ilerlemesini sağlayabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir