11 Adım Duası

11 Adım Duası
11 Adım Duası

11 adım duası, şans ve dilek duası da olarak bilinmektedir. İnsan hayatında etkisi olduğu ve kişinin hayatında değişim için önemli bir gizli ilim yöntemi olduğu ifade edilmektedir. Medyum Okşan Hoca, 11 adım duası ve duaların gizli dünyaları hakkında sırları açıklamaya devam ediyor.

İnsanlar kendilerini zor durumda hissettikleri zaman, içinde bulundukları ruh halinden sıyrılmak ve mutluluğa ermek için dua okurlar.

Kişi isteğini, üzüntüsünü ve takındığı ruh halini Allah’a arz ederek ifade etmek ister. Dua etmek isteyen kişi Duayı yaparken sadece ve sadece Allah huzurunda olduğunun farkında olmalıdır. Allah’tan istemeli ve başka herhangi birinden dilekte bulunmamalıdır ki, affedilmeyen günahlardan birini işlemesin.

11 adım duası, çok büyük derdi, sıkıntısı olan ve bu dert nedeniyle kendisini köşeye sıkışmış hisseden kişilerin başvuracağı yöntemlerden biridir.

Dua okuyan kişinin hangi derdi olursa olsun kısa süre içinde bu dertten kurtulur. Önemli olan nokta tüm dualar için geçerli olduğu gibi içten duyguları olması ve bu duygularını doğru bir şekilde ifade edecek kudrete sahip olmasıdır.

  • 11 adım duası dilek duasıdır.
  • Kişinin dilek ve isteklerini Allah’a aktarması için tercih edilen en önemli dualardan biridir.
  • Dua okuyan kişi, dini rutinleri yerine getirmesi şarttır.

Bazen dileklerimizin kabul olması için çok yalvarırız ancak ne yaparsak yapalım olmaz. Bu sebepten dolayı da şanssız olduğumuzu düşünürüz. 11 adım duaları işte tam da böyle durumlar için yapılmaktadır. Medyum Okşan Hoca sizler için bu özel dualara değindi…

11 Adım Duası Nedir?

11 adım duası nedir diye merak eden birçok kimse, bu dua ile ilgili yoğun bir araştırma içine girmektedir.

Bir kimse bir dileğinin gerçekleşmesi için elinden gelen her şeyi yapmakta fakat buna rağmen bu dileği gerçekleşememekte ise bu kimseler, çözümü dua etmekte bulmaktadırlar. Bir dileğin gerçekleşmesi ve de şans için edilen dua, 11 adım duası olarak bilinmektedir.

11 adım duası, bu gibi durumlarda oldukça etkili olan ve etkin bir şekilde kullanım alanı bulan bir dua olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu duanın etkilerini gören ve neticelerini elde eden kimseler, bu yönde sıkıntı yaşayan birçok kimseye bu duanın okunmasını tavsiye etmektedirler.

11 Adım Duası Uygulayanlar

11 adım duası uygulayanlar  özellikle bu dua etkilerini çok kısa süre içinde gördüklerini biliyoruz. Bunu bilmemizin ana nedeni ise doğru kaynakları kullanmamızdır.

Medyum Okşan Hoca, tarihsel süreçte gizli ilim konularında yaklaşımını oldukça dikkatli bir şekilde yapmakta, insanların her zaman için gizli ilim konusunda kendisine olan saygısının farkında olarak hareket etmektedir.

Kısacası insanların sorumluluklarını üzerinden hisseder ve bu doğrultuda son derece etkili çalışmalar yapar. Yazımızın başında da ifade ettiğimiz gibi 11 adım duası uygulayanlar bunun bir dilek duası olduğunu bilirler.

11 adım doğuya doğru yürünerek edilen bir duadır. Allah, dua eden kişinin iyi niyetli olması, gerekli olan rutinleri yerine getirmesi hallerinde isteklerini kabul eder.

Dileklerin Kabulü İçin Dua

Dileklerin kabulü için dua yapılması insanların sık başvurduğu bir yöntemdir. Dilek, arzu, istek ve buna benzer kavramlar, insan doğasının bir parçasıdır. Dileklerimiz vardır ve bunların kabul olmasını isteriz. İslam dinine göre, kişi dileklerini sadece Allah’a iletebilir.

Bunu yapmanın da etkili yöntemler arasında Dileklerin Kabulü için dua seçenekleri bulunmaktadır. Dileklerimizi Allah’a iletmek adına yapabileceğimiz dualar haricinde bir takım  büyüleri de saymak doğru olacaktır.

Dilek dilemek ve bunların yerine gelmesini beklemek yerine daha çok dileklerimiz için mücadele etmemiz de gerekiyor. Mücadelemizin Allah katında sayılması için onurlu bir mücadele olması şarttır. Dini kurallara göre hayatta istediklerimizi almak için çeşitli yöntemler vardır.

11 adım duası konusunda bilgi sahibi olmak için sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Medyum Okşan Hoca, her konuda etkin bilgisi, insanlık için önemli uğraşları ve insanlığın önemli bir bilgesi olması gerekçesi ile, tüm aktarımını insanlara yapma konusunda son derece kararlıdır.

Özel yeteneklere sahip olan Medyum Okşan Hoca, dileklerin kabulü için dua konusunda da uzman bir kişiliktir. Uzmanlığının çok kapsamlı olması da onu önemli bir kişilik olarak sunar.

Diğer dünya ile maddi dünya arasında bağ kurma, ölüler ve diriler arasında aracı görevi görme ve büyü konusunda yetenekleri ile Medyum Okşan sizlere yardımcı olmaya devam ediyor.

Hocamız ile görüşme yapmak için sitemizde yer alan whatsapp destek hattını da tercih edebilirsiniz. Ücretsiz bakım çalışması ile yıldız falınıza bakılır ve gerekli uygulamaların ne olduğu bu sayede saptanır.

11 Adım Duası Nasıl Yapılır?

11 adım duası nasıl yapılır sorusunun cevabı, bir dileğinin gerçekleşmesini dileyen birçok kimse tarafından oldukça merak uyandırmaktadır.

Bir duanın kabul olması, o duanın gerektiği şekilde ve doğru bir biçimde kalben yapılmasına bağlı olmaktadır. Bu kapsamda Allah rızası için 2 rekat namaz kılınmakta ve birinci ve ikinci rekatlara 1 Fatiha Suresi ve 11 İhlas Suresi okunmaktadır.

Oturulup Tahiyyat, Salli ve Barik, Rabbena duaları okunduktan sonra selam verilmektedir. Selam verildikten sonra Fatiha, İnşirah ve Ayetel Kürsi okunup bu namazın sevabı Peygamber Efendimizin (s.a.v.), ashaplarının ve Abdulkadir Geylani Hazretleri‘nin ruhlarına bağışlanmaktadır.

Sonrasında ayağa kalkılıp eller bağlanmakta ve doğuya doğru 11 adım atılmakta ve 7 kez “Ya Seyyidi Abdulkadir” denilip oturulmaktadır.

Oturur vaziyette iken “Ya Seyyidi Abdulkadir seni vesile kılarak Rabbimden şu dileğimi kabul etmesini istiyorum.” denilerek namaz sonlandırılmaktadır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir