1. Anasayfa
 2. Dualar

4444 duası

4444 duası

4444 duası halk arasında Salatı Tefriciye olarak da bilinmektedir ve medyumlar bunun uzmanıdır…

Bunun nedeni ise duanın 4444 defa okunması gerektiğidir.

Hayat, bilinmezlikler ile dolu bir süreçtir.

Hiç beklemediğimiz zamanda hayat bize güzel kapılar açabilirken, bir anda her şey rayından çıkabilir ve istemediğimiz sorunların ortasında buluruz kendimizi.

Kötü ve iyi durumlarda Allah’a karşı şükrümüzü yapmamız bizler için çare olacaktır.

Sıkıntılar karşısında isyan etmek doğru bir davranış değildir.

Her şeyin Allah’tan geldiğini bilerek ona göre hareket etmek doğru bir adımdır.

Salatı tefriciye duası, halk arasında da çok sıkça duyduğumuz ve 4444 kere okunması gereken dua olarak bilinir.

4444 salatı tefriciye duası çalışmaları yapılırken dikkarli davranmalı ve mümkünse salatı tefriciye konusunda uzman bir insandan yardım almak gerekmektedir.

Hatalı şekilde uygulanan ritüel çalışmaları iyi etkiden çok kötü etki bırakır.

Bunan dolayı 4444 duası yaparken bunlara dikkat ediniz.

Bu duaları uygularken mutlaka Medyum Okşan‘a sorunuz.

4444 salatı tefriciye duası işlemlerini bu yazımızda detaylı şekilde açıkladık.

Dertlere ve sıkıntılara mani olan, insanın huzura kavuşması anlamına etkili olan bu dua hakkında gerçek bilgilere sahip olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Bu duaları okuyanlar, bunu samimi bir şekilde yaptıkları zaman sıkıntıları ortadan kalkar, dilekleri gerçekleşir.

Aynı zamanda hastalık gibi durumlarda da son derece işe yarayan dualar arasında yer almaktadır.

Sadece bu dua değil, diğer duaların da faziletleri vardır.

Çeşitli kaynaklarda, duaların çok kere okunmasının etkisini çok fazla arttıracağı ifade edilmektedir.

Daha önce de ifade ettiğimiz gibi 4444 duaları Peygamber Efendimize edilen dualardan biridir.

Tüm kötülüklerde, belalardan, yaşadığımız sorunlardan arınmak için etkilidir.

Duanın edilmesi ile Allah’a sığınmış ve ona yalvarmış oluruz.

Önemli olan noktalardan biri de düzgün ve eksik olmaksızın okuması gerektiğidir.

İyi niyetle okunduğu takdirde Allah tüm dualarımızı kabul eder.

Kutsal Kitabımız Kuran-ı Kerim’de de 4444 duasının önemi çok fazladır.

Müslümanlar, namaz sonrasında edecekleri duaların başında ve sonunda selam ve salat getirirlerse çok büyük sevap işlerler.

Bu aynı zamanda duaların gerçekleşmesini de sağlar.

4444 duası sıkıntılardan kurtarır mı?

4444 duası sıkıntılardan kurtarır mı şeklinde araştırılan önemli konulardan biridir. Sıkıntılardan kurtarması mümkündür. Fakat medyum tarafından yapılması gerekir. Çünkü medyum uygulamalarını özel tekniklerle gerçekleştirir.

Her bireye özel tekniklerle birlikte sıkıntıdan kurtarır. Kısa süre içerisinde sonuçlar görülebilir. Dua kapsamında olumlu etkiler görmek mümkündür ve bu duanın olumsuz etkisi yok denecek kadar az yaşanmaktadır.

Medyum sayesinde dua en hızlı şekilde etki gösterir. Ayrıca etki göstermesinin yanı sıra sonuçlar olumlu şekilde görür.

Bir kimse dua için medyumdan talepte bulunursa birkaç gün içerisinde sıkıntılarından kurtulur. En hızlı sonuç veren dualar kapsamındadır. Medyum bu hususta oldukça tecrübelidir.

4444 duası ile sevdiğine kavuşanlar

4444 duası ile sevdiğine kavuşanlar hakkında bilgiler vermek istiyoruz…

Etkili dualar bütün kadim dua kitaplarında yer alıyor. Medyum Okşan hoca olarak tesirlerine çok defa şahit oldum. Hacet ve dilek duaları arasında en fazla talep gören dualardan biridir. Bu nedenle “Duaların şah” olarak da biliniyor. Halk arasında Salatı Tefriciye olarak bilinir.

4444 duası ile sevdiğine kavuşanlar sayısı da oldukça fazladır. Etkili olduğu bilinen bu duanın adabı ve sözleri hakkında sizlere bu yazımızda önemli bilgiler aktaracağız. Medyum Okşan Hoca olarak sizlere önemli tavsiyelerde bulunmayı da kendime borç bilirim.

 • İksiri azam ismi ile anılmaktadır. Dileklerin gerçekleşmesi için okunur.
 • Yaşadığınız tüm sorunların ortadan kalkması için okunabilir. Haram olmadığı sürece tüm dileklerin yerine gelmesi için bu duanın okunması mümkündür.
 • Maddi konularda da manevi konularda olduğu kadar etkilidir. Rızık kapısı açılır ve helal yolla servet sahibi olmanın önünü açar
 • Sağlık sorunlar için şifa bulmak amacı ile okunan bir duadır.
 • Aile ilişkilerinde yaşanan sorunların üstesinden gelme noktasında etkilidir. Aile içinde mutluluk ve huzur kavramlarını arttırır.
 • Bu duayı okumayı alışkanlık haline getirirseniz kaza ve beladan uzak olursunuz.
 • Kişinin tüm kaygılarını ortadan kaldırır ve onun huzura kavuşturur.

Tüm bunların yanında bu dualar ile sevdiğine kavuşanlar da çok sayıdadır. Medyum Okşan Hoca olarak sevdiği ile kavuşamayan kişiler içi bu duanın etkilerini bilerek hareket ederim.

4444 duası yarım kalırsa ne olur?

4444 duası yarım kalırsa ne olur diye merak edenlere cevap verelim…

Duanın 4444 defa okunması halinde etkisini daha yüksek düzeyde göstereceğini ifade etmiştik. Bu durum, 4444 duası yarım kalırsa ne olur sorusunu da akıllara getiriyor. Duanın bir defa okunması bile mucizelere ulaşmasını sağlayabilir. Genel olarak baktığımız zaman Allah kiminin duasının bir, kimininkini 100 defa okumada kabul eder.

Bazen dua okumamız halinde bunun karşılığını alamayız. Bunun nedeni ise, sonucunun hayırlı olmayacak olmasıdır. Allah durumun hikmetini bilir fakat kullar bunu bilmez. Duaların kabul olmaması halinde isyan etmek doğru bir davranış olmayacaktır. Hiçbir zaman yılmadan iyi insan olmaya ve huzur aramaya devam etmeliyiz.

Salatı tefriciye duası için tavsiye edilen okuma sayısı 4444’tür fakat bu zorunlu değildir. Medyum Okşan Hoca olarak bu konu hakkında çok derin araştırmalar yaptım. Önemli olan duanın içten ve samimi bir şekilde okunmasıdır. Ancak bu şekilde tam olarak tesirini görmek mümkün olacaktır. Tarafıma gelen soruları da yanıtlarken bunları değerlendirmekteyim.

Bunların ne kadar doğru olduğunu kestirmek oldukça güçtür. Sadece Duanın son derece tesirli olduğu ve kişinin kalbinden gelerek okuması halinde dileklerine ulaşacağı bilinmektedir. Dua okurken kişi kendini Allah’a teslim eder. Bu da kişinin iç huzura kavuşması anlamında önemlidir.

4444 salatı tefriciye duası abdestsiz okunur mu?

4444 salatı tefriciye duası abdestsiz okunur mu diye merak edenleri aydınlatalım…

Tüm duaların abdestli okunması gerektiği ifade edilir. Fakat 4444 duası, her yerde ve kişinin her istediği zaman okuyabileceği bir duadır. Bu anlamda abdestli olma zorunluluğu yoktur. Fakat temiz bir ortamda olmak son derece önemlidir.

Dualar hakkında Medyum Okşan Hoca olarak yaptığım çalışmalar sonrasında birçok gerekli bilgi edindim. Sizlerle de bu bilgileri paylaşmak niyeti içindeyim.

Bunun için yapmanız gereken ise bana ulaşmanız. Sitemiz üzerinde Whatsapp destek hattı yer almaktadır. Burada bana ulaşabilir, 4444 salatı tefriciye duası abdestsiz okunur mu gibi sorularınızı bana yöneltebilirsiniz.

Eğer duadan daha yüksek tesir almak isterseniz, gerçek bir medyum Hocaya danışmanız ve ritüelleri buna göre belirlemeniz önem arz eder. Birçok danışanım ile yaptığım çalışmalar sonrasında çok başarılı sonuçlar elde ettim.

4444 duası bitince ne yapılır?

4444 duası bitince ne yapılır diyenler okumaya devam etsin…

İlk olarak duaları hangi niyet ile okuyacağına karar vermeniz gerekiyor. Kişi Allah rızası için namaz kılar sonrasında da 4444 defa Salati Tefriciye Duasını okur. 4444 duası bitince ne yapılır sorusu da bundan sonra şekillenir. Kişinin ‘’Ya Rabbi Okuduğum Bu Salatı Şerife Hürmetine İsteklerimi Ya da Muradımı bana ver’’ demesi gerekir.

Kişinin iç dünyasında yaşadığı sorunlar ile hesaplaşması olarak da yorumlanabilir. Etkili bir dua olduğu biliniyor ve bu anlamda medyum Okşan Hoca olarak tarafıma çok fazla talep geliyor. Sizlerle olan görüşmelerim sonrasında bu konuda sizler için bazı detayları paylaşmayı da kendime borç bilirim.

4444 tefriciye duası ne işe yarar?

4444 tefriciye duası ne işe yarar diye merak duyuyor musunuz?

İnsan hayatı boyunca sürekli olarak başı beladaysa bunun bazı nedenleri vardır. Bu kişinin yaptıkları, hayat sürecindeki hataları ile alakalı olabilir. Yaşadığımız sorunlar sonrasında iç hesaplaşmamızı yapmamız gerekir. Bu süreçte de Allah’tan yardım almamız lazım gelmektedir. Pek çok farklı yöntem ile bunu yapabiliriz.

Dualar bu anlamda, beladan kurtulmak adına son derece önemli bir seçenektir. 4444 tefriciye duası olarak da biliniyor. Günde 41 kere okumanın kişinin kabinde var olan sıkıntılardan kurtulacağını söylemek gerekiyor. İnsanlar nedensiz olarak birçok sıkıntı ile karşı karşıya kalır. Bunları yenmek için manevi yardım almak son derece önemlidir.

En etkili ve güvenilir dua seçenekleri ve çok daha fazlası için yapmanız gereken bizi takip etmek. Medyum Okşan Hoca olarak sizlere doğru yol göstermek için elimden geleni yapmaya devam ediyorum.

4444 duası faydaları

4444 duası faydaları hakkında merak edilenleri açıklayacağız…

Duaların faydaları kişilerin dilek ve beklentilerine göre şekillenir. Hangi niyet ile okursanız, o niyete göre bir sonuç alırsınız.

Bu anlamda faydaları da kişinin beklentilerine göre değişken olabilir. Duanın anlamını bilerek okumanız son derece önemlidir. Peygamber Efendimize okunan bir duadır.

 • 4444 duası ile yaşadığınız sorunların, sıkıntıların üstesinden gelecek gücü ve kudreti kendinizde bulabilirsiniz.
 • Başınız belada ise, büyük sorunlar yaşıyorsanız bunlardan çok kısa süre içinde kurtulursunuz.
 • Sağlık sorunlarınızın üstesinden gelirsiniz ve mutlu bir hayata adım atarsanız.
 • Aile içinde yaşadığınız sorunların üstünden gelme gücünü kendinizde bulabilirsiniz.
 • Sevdiğiniz aşık olduğunuz kişiye kavuşmanız da mümkündür.

Dua, genel anlamda sorunlar ortadan kalkması, kişiye sıkıntı veren durumların yok olması amacı ile okunur. Halk arasında da bilindiği gibi 4444 defa okunması gereken salatı tefriciye duasıdır. Medyum Okşan Hoca olarak bu dua hakkında geniş araştırmalar yapıyorum.

İnternet ortamında, dualar, büyüler, vekfler ve birçok konu hakkında geniş araştırmalar ve bir takım çalışmalar sonucu hazırlanan makaleler vardır.

Bunlar haricinde yalan bilgiler dolu ticari amaç ile yapılan işlemler de bulunmaktadır. Bu kişilerden uzak durmak, saf bilgiyi bulmak için Medyum Okşan Hoca olarak beni takip etmeniz gerekiyor.

4444 duası kesin sonuç verir mi?

4444 duası kesin sonuç verir mi diye merak ediyorsanız bu sorunun cevabı olumludur. Kesin sonuç vermesi mümkündür. Fakat kesin sonuç için mutlaka medyuma inanmanız gerekir. Çünkü medyum kendisine inananlar ile çalışır.

İnançlı bir kimsenin duadan kesin sonuç alması mümkün olur. Bunun dışındaki kişiler sonucu geç görebilir ya da göremeyebilir.

Duanın mutlaka sonuç verdiği bilinir. Eğer medyumun sizden istediklerini tamamlarsanız mutlaka sonuç alırsınız. Bunun haricinde sonuç alabilmek pek mümkün değildir.

Eğer kesin sonuç alarak sıkıntılarınızdan kurtulmak istiyorsanız medyuma bu husustaki bütün dileklerinizi bildirmeniz gerekir. Medyum sizlere birbirinden farklı konular için duanın yapılmasını sunar. İstediğiniz konu hakkındaki desteği medyumdan istersiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir