1. Ana Sayfa
 2. Dualar
 3. 4444 Duası
Trendlerdeki Yazı

4444 Duası

4444 salatı tefriciye duası işlemlerini bu yazımızda detaylı şekilde açıkladık. Dertlere ve sıkıntılara mani olan, insanın huzura kavuşması anlamına etkili olan bu dua hakkında gerçek bilgilere sahip olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

featured

4444 Salatı Tefriciye Duası, halk arasında 4444 duası olarak da bilinmektedir. Bunun nedeni ise duanın 4444 defa okunması gerektiğidir. Medyum Okşan hoca olarak sizlere bu yazımızda 4444 duası hakkında bilmediklerinizi açıklayacağım.

Hayat, bilinmezlikler ile dolu bir süreçtir. Hiç beklemediğimiz zamanda hayat bize güzel kapılar açabilirken, bir anda her şey rayından çıkabilir ve istemediğimiz sorunların ortasında buluruz kendimizi. Kötü ve iyi durumlarda Allah’a karşı şükrümüzü yapmamız bizler için çare olacaktır.

Sıkıntılar karşısında isyan etmek doğru bir davranış değildir. Her şeyin Allah’tan geldiğini bilerek ona göre hareket etmek doğru bir adımdır. Salatı tefriciye duası, halk arasında da çok sıkça duyduğumuz ve 4444 kere okunması gereken dua olarak bilinir.

En etkili ve güçlü dualardan biridir Peygamber Efendimiz için okunur. Bu dua ibadet amaçlı okunabilir. Dua okumadan önce salavat getirmek gerekmektedir. 444 duası nedir sorusuna sizler için yanıt vereceğim.

4444 Duası Okuyanlar

4444 duası okuyanlar, bunu samimi bir şekilde yaptıkları zaman sıkıntıları ortadan kalkar, dilekleri gerçekleşir. Aynı zamanda hastalık gibi durumlarda da son derece işe yarayan dualar arasında yer almaktadır. Sadece 4444 duası değil, diğer duaların da faziletleri vardır. Çeşitli kaynaklarda, duaların çok kere okunmasının etkisini çok fazla arttıracağı ifade edilmektedir.

4444 Salatı Tefriciye Duası ne işe yarar? Nasıl okunur? gibi sorular Medyum Okşan Hoca olarak tarafıma çok sık sorulmaktadır. Dua hakkında merak edilenleri sizler için bir yazıda derledim. Bu yazımı kaynak olarak alabilirsiniz. Aynı zamanda aklınıza takılan tüm soruları whatsapp üzerinden bana yöneltebilirsiniz.

Daha önce de ifade ettiğimiz gibi 444 duası Peygamber Efendimize edilen dualardan biridir. Tüm kötülüklerde, belalardan, yaşadığımız sorunlardan arınmak için etkilidir. Duanın edilmesi ile Allah’a sığınmış ve ona yalvarmış oluruz. Önemli olan noktalardan biri de düzgün ve eksik olmaksızın okuması gerektiğidir. İyi niyetle okunduğu takdirde Allah tüm dualarımızı kabul eder.

4444 Duası İle Sevdiğine Kavuşanlar

4444 duası bütün kadim dua kitaplarında yer alıyor. Medyum Okşan hoca olarak tesirlerine çok defa şahit oldum. Hacet ve Dilek duaları arasında en fazla talep gören dualardan biridir. Bu nedenle “Duaların şah” olarak da biliniyor. Halk arasında Salatı Tefriciye olarak bilinir.

“4444 duaları belki de dualar içinde en önemlilerindendir. Bu kadar faziletli, bu kadar etkili dua çok azdır. Ben de işlemlerimi yaparken Salatı Tefriciye 4444 duasından ziyadesiyle yararlanıyorum…”

Medyum Okşan Hoca

4444 duası ile sevdiğine kavuşanlar sayısı da oldukça fazladır. Etkili olduğu bilinen bu duanın adabı ve sözleri hakkında sizlere bu yazımızda önemli bilgiler aktaracağız. Medyum Okşan Hoca olarak sizlere önemli tavsiyelerde bulunmayı da kendime borç bilirim.

 • 4444 duası, iksiri azam ismi ile anılmaktadır. Dileklerin gerçekleşmesi için okunur.
 • Yaşadığınız tüm sorunların ortadan kalkması için 4444 duası okunabilir. Haram olmadığı sürece tüm dileklerin yerine gelmesi için bu duanın okunması mümkündür.
 • Maddi konularda da manevi konularda olduğu kadar etkilidir. Rızık kapısı açılır ve helal yolla servet sahibi olmanın önünü açar
 • Sağlık sorunlar için şifa bulmak amacı ile okunan bir duadır.
 • Aile ilişkilerinde yaşanan sorunların üstesinden gelme noktasında etkilidir. Aile içinde mutluluk ve huzur kavramlarını arttırır.
 • Bu duayı okumayı alışkanlık haline getirirseniz kaza ve beladan uzak olursunuz.
 • 4444 duası kişinin tüm kaygılarını ortadan kaldırır ve onun huzura kavuşturur.

Tüm bunların yanında 4444 duası ile sevdiğine kavuşanlar da çok sayıdadır. Medyum Okşan Hoca olarak sevdiği ile kavuşamayan kişiler içi bu duanın etkilerini bilerek hareket ederim.

4444 Duası Yarım Kalırsa Ne Olur?

Duanın 4444 defa okunması halinde etkisini daha yüksek düzeyde göstereceğini ifade etmiştik. Bu durum, 4444 duası yarım kalırsa ne olur sorusunu da akıllara getiriyor. İlk başta bilmeniz gereken; Eğer 4444 duası yarım kalırsa tesiri olmaz demek doğru değildir. Duanın bir defa okunması bile mucizelere ulaşmasını sağlayabilir. Genel olarak baktığımız zaman Allah kiminin duasının bir, kimininkini 100 defa okumada kabul eder.

Salatı Tefriciye duası için tavsiye edilen okuma sayısı 4444’tür fakat bu zorunlu değildir. Medyum Okşan Hoca olarak bu konu hakkında çok derin araştırmalar yaptım. Önemli olan duanın içten ve samimi bir şekilde okunmasıdır. Ancak bu şekilde tam olarak tesirini görmek mümkün olacaktır. Tarafıma gelen soruları da yanıtlarken bunları değerlendirmekteyim.

4444 duasının kaç kere okunması gerektiğine dair bir takım bilgiler bulunuyor. Bunların ne kadar doğru olduğunu kestirmek oldukça güçtür. Sadece Duanın son derece tesirli olduğu ve kişinin kalbinden gelerek okuması halinde dileklerine ulaşacağı bilinmektedir. Dua okurken kişi kendini Allah’a teslim eder. Bu da kişinin iç huzura kavuşması anlamında önemlidir.

4444 Salatı Tefriciye Duası Abdestsiz Okunur Mu?

Tüm duaların abdestli okunması gerektiği ifade edilir. Fakat 4444 duası, her yerde ve kişinin her istediği zaman okuyabileceği bir duadır. Bu anlamda abdestli olma zorunluluğu yoktur. Fakat temiz bir ortamda olmak son derece önemlidir.

Dualar hakkında Medyum Okşan Hoca olarak yaptığım çalışmalar sonrasında birçok gerekli bilgi edindim. Sizlerle de bu bilgileri paylaşmak niyeti içindeyim. Bunun için yapmanız gereken ise bana ulaşmanız. Sitemiz üzerinde Whatsapp destek hattı yer almaktadır. Burada bana ulaşabilir, 4444 salatı tefriciye duası abdestsiz okunur mu gibi sorularınızı bana yöneltebilirsiniz.

Eğer duadan daha yüksek tesir almak isterseniz, gerçek bir medyum Hocaya danışmanız ve ritüelleri buna göre belirlemeniz önem arz eder. Birçok danışanım ile yaptığım çalışmalar sonrasında çok başarılı sonuçlar elde ettim. Bunlar 4444 duası yorumları kısmında da açık bir şekilde ifade edilmektedir.

4444 Duası Bitince Ne Yapılır?

İlk olarak duaları hangi niyet ile okuyacağına karar vermeniz gerekiyor. Kişi Allah rızası için namaz kılar sonrasında da 4444 defa Salati Tefriciye Duasını okur. 4444 duası bitince ne yapılır sorusu da bundan sonra şekillenir. Kişinin ‘’Ya Rabbi Okuduğum Bu Salatı Şerife Hürmetine İsteklerimi Ya da Muradımı bana ver’’ demesi gerekir.

4444 Tefriciye Duası Ne İşe Yarar?

İnsan hayatı boyunca sürekli olarak başı beladaysa bunun bazı nedenleri vardır. Bu kişinin yaptıkları, hayat sürecindeki hataları ile alakalı olabilir. Yaşadığımız sorunlar sonrasında iç hesaplaşmamızı yapmamız gerekir. Bu süreçte de Allah’tan yardım almamız lazım gelmektedir. Pek çok farklı yöntem ile bunu yapabiliriz.

4444 duası bu anlamda, beladan kurtulmak adına son derece önemli bir seçenektir. 4444 Tefriciye Duası olarak da biliniyor. Günde 41 kere okumanın kişinin kabinde var olan sıkıntılardan kurtulacağını söylemek gerekiyor. İnsanlar nedensiz olarak birçok sıkıntı ile karşı karşıya kalır. Bunları yenmek için manevi yardım almak son derece önemlidir.

En etkili ve güvenilir dua seçenekleri ve çok daha fazlası için yapmanız gereken bizi takip etmek. Medyum Okşan Hoca olarak sizlere doğru yol göstermek için elimden geleni yapmaya devam ediyorum.

4444 Duası Faydaları?

Duaların faydaları kişilerin dilek ve beklentilerine göre şekillenir. Hangi niyet ile okursanız, o niyete göre bir sonuç alırsınız. Bu anlamda 4444 duası faydaları da kişinin beklentilerine göre değişken olabilir. Duanın anlamını bilerek okumanız son derece önemlidir. Peygamber Efendimize okunan bir duadır.

 • 4444 duası ile yaşadığınız sorunların, sıkıntıların üstesinden gelecek gücü ve kudreti kendinizde bulabilirsiniz.
 • Başınız belada ise, büyük sorunlar yaşıyorsanız bunlardan çok kısa süre içinde kurtulursunuz.
 • Sağlık sorunlarınızın üstesinden gelirsiniz ve mutlu bir hayata adım atarsanız.
 • Aile içinde yaşadığınız sorunların üstünden gelme gücünü kendinizde bulabilirsiniz.
 • 4444 duası ile sevdiğiniz aşık olduğunuz kişiye kavuşmanız da mümkündür.

Dua, genel anlamda sorunlar ortadan kalkması, kişiye sıkıntı veren durumların yok olması amacı ile okunur. 4444 duası, halk arasında da bilindiği gibi 4444 defa okunması gereken salatı tefriciye duasıdır. Medyum Okşan Hoca olarak bu dua hakkında geniş araştırmalar yapıyorum. Bana ulaşmanız halinde 4444 Duası faydaları hakkında araştırmaları da takip edebilirsiniz.

İnternet ortamında, dualar, büyüler, vekfler ve birçok konu hakkında geniş araştırmalar ve bir takım çalışmalar sonucu hazırlanan makaleler vardır. Bunlar haricinde yalan bilgiler dolu ticari amaç ile yapılan işlemler de bulunmaktadır. Bu kişilerden uzak durmak, saf bilgiyi bulmak için Medyum Okşan Hoca olarak beni takip etmeniz gerekiyor.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (3)

 1. Hocam siz hocaların hocası mısınız gerçekten ya? 4444 duası denince sizin üstünüze tanımam. Ben iyi ki sizi aramışım. İyi ki sizinle tanışmışım. Sizinle görüştükten sonra her şey olumlu manada değişti. Allah sizden razı olsun hocam.

  • 3 hafta önce

   Merhaba Aliye hanım. İyi güzel söylüyorsunuz da internette herkese güven olmuyor. Yüz yüze görüşünce hiç güvenemiyorum. Bu sorunu nasıl çözücez? Okşan hocanın yorumları gerçekten çok güzel ama nasıl güvenicem nasıl?

 2. Eşim benden gitti. Ben şu anda herkesin yanında mahvolmuş vaziyette biriyim. Ben eşimi 4444 dualarıyla geri getirebilir miyim? Bana bu konuda yardım ederseniz sizin bir ömür duacınız olurum hocam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir