1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüsü en çok yaptırılan büyülerden biridir ve Medyum Okşan tarafından başarıyla yapılmaktadır. Kendi partnerinizin veya başkasının partnerini ayırmak istiyorsanız ayırma büyüsü yaptırabilirsiniz. Doğru yapıldığı taktirde ayırma büyüsü istenilen sonucu size sunacaktır.

Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüsü Medyum Okşan gibi medyumların en çok yaptığı büyülerin başında gelmektedir. Çünkü insanlar medyumlara en çok aşk konularında gelmektedirler. Bu konuların başında da çiftleri birbirinden ayırmak gelir. Tabii ki yuva yıkmak tavsiye edilecek bir şey değil fakat bazı durumlarda kişilerin haklı sebepleri olduğu da bir gerçek. Ayırma büyüsünü bu sebeple ne kara büyüler arasında sayabiliriz ne de tamamen masum bir büyüdür diyebiliriz. Bu büyüyü birçok kişi tercih etmekte ve hepsinin de amacı birbirinden farklı olabilmekte.

Kimisi çiftlerden biri sırf mutsuz olsun diye ayırma büyüsünü tercih edebilir. Bazıları da ayırma büyüsünün işe yaraması sonucunda ayrılacak kişilerden biriyle bir ilişki yaşamak istiyor olabilir. Bu büyüleri çiftlerin ailesi de yaptırmaktadır ve bu hiç azımsanmayacak kadar çoktur. Kimi de platonik aşığının bir başkasıyla beraber olmasını çekemez ve bu büyüye başvurur. Yani görüldüğü üzere ayırma büyüsünün birden çok sebebi vardır. Tüm bu durumlarda Medyum Okşan size yardım etmeye hazırdır ve bu konuda da oldukça başarılıdır.

Ayırma Büyüleri Nelerdir?

Ayırma büyüsü nün etkilerini görmek istiyorsanız öncelikle büyüyü yaptırırken inanmanız gerekir. Yani inanmadan bu büyüyü yaptırmanız durumunda etkisini yitirecektir. Etkilerine gelecek olursak da en efsane aşkların bile bu büyü sayesinde kısa bir sürede bitip yerini ayrılık ve nefrete bıraktığı çok kez görülmüştür. Bu da birden değil belli bir süre içinde olur. Öncelikle çiftler öyle bir hale gelir ki birbirlerinin sarf ettiği sözler iyi niyetli dahi olsa kişiler için kötü sözlerdir ve bu sözlere tahammül edemezler.

Bir süre sonra da aynı mekan içinde bulunmak çiftler için çekilmez bir hal almaya başlar ve birbirlerinden gittikçe uzaklaşmaya başlarlar. Sevgi, saygı bitince de çiftler doğal olarak ayrılma kararı alır ve bunun neticesinde büyü tutmuş olacaktır, önüne geçilemez. Ayırma büyüsü kısaca özetlemek gerekirse çiftleri partnerlerinden birden soğutan, onların sevgilerini bitiren bir büyü çeşididir. Bu büyüyü yapmak hiç kolay değildir ve uzman bir medyumdan yardım almanız gerekmektedir. Hem bu büyü için hem de bu büyünün bozulması için medyum Okşan sizin yardımcınız olacaktır.

Kolay Yapılan Ayırma Büyüsü

Kolay yapılan ayırma büyüsü diye bir şey aslında yoktur. Çünkü büyü dediğimiz şey uzmanlık ister ve bu uzmanlık da kolay kazanılmaz. Bu sebeple sizler de evinizde kendi halinizle belli tariflere bakarak büyü yapacağınızı düşünüyorsanız böyle bir düşünceden tamamen arınmalısınız. Çünkü bu mümkün olmayacaktır. Medyum Okşan gibi medyumlar Allah vergisi bir yeteneğe sahiptiler. Bu yeteneklerin yardımıyla bu büyü işlemlerini yapmaktadırlar. Yani sizler doğal olarak bu tarz yeteneklere sahip olmadığınız için basit bir şekilde ayırma büyüsü yapamazsınız.

Bu büyüyü yapmak için kesinlikle bir uzmandan yani bir medyumdan destek almalısınız. Zaten gerçekten medyum olan ve bu işi yıllarını vermiş birisi için kolay ya da zor bir büyü yoktur. Kolay yapılan ayırma büyüsü gibi tabirler kısacası yanlış tabirlerdir ve insanların yanlış anlamalarına yol açıcı sözlerdir. Sizler de bu tarz şeylere güvenmemelisiniz ve ayırma büyüsü gibi bir büyüye ihtiyaç duymanız halinde doğru adres her zaman medyum Okşan olacaktır.

Resimle Ayırma Büyüsü

Resimle ayırma büyüsü ayırma büyüsü çeşitlerinden yalnızca bir tanesidir. Ayırma büyüsünün farklı sebepleri, ayrılması istenen çiftlerin de farklı durumları olacağı için ayırma büyüsünün de farklı metotları vardır. Medyum Okşan bu metotlara tamamen hakimdir. Tabii ki insanların kafasını karıştırmak, onların evde bu tarz büyüleri denememesi için bu yazıda bu büyünün açık bir tarifi vermeyeceğiz. Fakat resimle ayırma büyüsünün de ayırma büyüleri arasında en çok tercih edilen büyülerden olduğunu söyleyebiliriz.

Ayrıca bu büyü çeşidini daha çok evli çiftler tercih etmektedir. Eşinden ayrılmayı düşünen fakat bu durumu bir türlü eşine açamayan kişi resimle ayırma büyüsüne başvurarak eşinin kendinden soğumasına sebebiyet verir. Bunun sonucunda eşi kendisinden soğuyacak ve istediği boşanma işlemi gerçeklemiş olacaktır. Resimle ayırma büyüsü diğer yöntemlerde olduğu gibi medyum Okşan’ın oldukça iddialı olduğu konulardan bir tanesidir. Demiş olduğumuz gibi genellikle evli çiftler boşanmak için bu büyü çeşidini kullanırlar. Sizler de bu tarz şeyleri evde denemeyin ve bir uzmandan yardım alarak işleminizi yapın.

Ayırma Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarız?

Ayırma büyüsü yapıldığını nasıl anlarız merak edilen konulardan bir tanesidir. Büyüler çok güçlü ve etkili oldukları için bu tarz büyüleri anlamanız büyüye maruz kalan kişiler için epey güç olacaktır. Fakat bazı durumlarda büyüyü yaptıran kişi ayırma büyüsünü tek taraflı yapar. Yani sadece çiftlerden biri bu büyünün etkisindedir ve diğeri olayı pek anlamaz. Bu tarz durumlarda eğer ki eşiniz normalde yapmadığı şeyleri yapıyorsa, evine bağlılığı git gide azalıp, sizi görmek dahi istemiyorsa eşiniz maalesef ayırma büyüsünün etkisinde olabilir.

Tabii ki tam olarak kesin böyledir diyemesek de bu da bir ihtimaldir. Çünkü eşiniz sizin dediğiniz her şeyde bir kusur arar hale gelir daha üzerinden çok zaman geçmeden size olan aşk sözleri nefret sözlerine yerini bırakır. Zaten genellikle mantıklı bir açıklama beklemeniz durumunda eşiniz size mantıklı bir açıklama yapamayacaktır. Ayrıca eşiniz sizi etrafından görmek istemediği için evine bile uğramaz bir hale gelir ve çocuğunuz varsa onunla dahi ilgilenmez.

Ayırma Büyüsünü Anlamak

Bu tarz ayırma büyülerini genellikle sizi ayırıp eşinizle beraber olmak isteyen bir kişi yapar. Bundan dolayı da eğer ki eşinizin çevrenizde daha önce pek önemsemediği fakat son zamanlarda çok önemsemeye başladığı bir kişi varsa büyüyü bu kişi bile yaptırmış olabilir. Bu tarz büyüleri genellikle çiftlerin çevresindeki yakınlar fark eder. Çünkü onlar büyünün etkisinde olmadıkları için arkadaşlarının, çocuklarının davranışlarındaki farklılıkları daha iyi gözlemleyecektir. İşte bu tarz durumlarda medyumlardan yardım almalısınız.

Medyum Okşan eşinizde, ya da çevrenizdeki yakınınızda büyü olup olmadığını hemen anlayacak eğer büyü varsa da bu büyünün bozulması için tüm yöntemleri uygulayarak büyüye maruz kalmış kişiyi kurtaracaktır. Büyü bozdurma dışında bu büyünün etkisinden çıkmak mümkün değildir ve kesinlikle destek alınması gerekir. Ayırma büyüsü yapıldığını nasıl anlarız sorusunu Medyum Okşan olarak kısaca böyle verebiliriz. Eşinizin ya da çevrenizdeki yakınlarınızın hareketlerinde anlam veremediğiniz bu tarz hareketler algılamanız durumunda sizin de yapmanız gereken şey yardım almak olmalıdır. Yardımsız bu işin üstesinden gelemezsiniz ve hayatınız istenmeyen bir hal alır.

Yorum Yap

Yorum Yap