1. Anasayfa
  2. Büyüler

Büyü Türleri

Büyü türleri konusunda araştırma yapmak oldukça zorlaştı. Son zamanlarda yanlış bilgiler ortaya koyan sitelerin sayısı da arttı. Medyumlar arasında gerçek bilgiler veren birkaç kişiden biri olan Medyum Okşan'ın bu yazısında büyüler hakkında detayları bulabilirsiniz. İşte büyü çeşitleri hakkındaki detaylar.

Büyü Türleri

Büyü işlemlerinin nasıl yapıldığı ve nasıl sonuca ulaştığını merak ediyor ve araştırma yapıyorsanız bu yazımız size göredir. Medyumlar arasında büyüler hakkında üstün bilgilere sahip olanların sayısı zannedilenden daha azdır ve ne yazık ki daha çok görünmektedir.

Büyü çeşitleri hakkında bilgiler vermek herkesin harcı değildir. Aşk büyüleri ve bağlama büyüleri başta olmak üzere tüm büyü çeşitleri konusunda araştırma yaparken uzman medyumlardan bilgi almak gerekir. Medyumlar arasında bu büyüleri en iyi açıklayanlardan birisi de Medyum Okşan hanımdır.

Büyü türleri denince akla korkunç şeyler de gelebilmektedir. Rahmani büyüler olduğu gibi şeytanü büyüler de vardır. Medyumların içeriklerini okurken bunlara da dikkat etmek gerekmektedir. Büyü yapmak ve büyü bozmak da büyü çeşitlerinin önemli kısımlarıdır. İşte tüm bu sorulara cevap verebilmek için bu yazımızı hazırladık.

Büyü Türleri Listesi

Uzaklaştırma büyüsü, Kiriş büyüsü, Harmura büyüsü, Kısmet açma büyüsü, Pirinç büyüsü, Kemik büyüsü, Başarı büyüsü, Tuvalet büyüsü, Büyüden korunma yolları, Şekerle yapılan büyüler, Taş büyüsü, Şans büyüsü, Kıyamet büyüsü.

Büyü Çeşitleri

Büyü Bozma, At nalı büyüsü, İp büyüsü, Karabiber büyüsü, 41 dikiş büyüsü, Kara sevda büyüsü, Domuz yağı büyüsü, Tuz büyüsü, Cin büyüsü, Zenginlik büyüsü, Kara büyü, Aşk Büyüsü.

Etkili Büyüler

Ayırma büyüsü, Bakla büyüsü, Lamia büyüsü, Evlilik büyüsü, Ölü toprağı büyüsü, Şirinlik büyüsü, Büyücü isimleri, Kurşun büyüsü, Karanfil büyüsü.

Büyü türleri hakkında içeriklerimizi yazmaya ve yayımlamaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir