1. Anasayfa
  2. Büyüler

Büyücü Hocalar

Büyücü Hocalar

Büyücü hocalar kimlerdir ve en iyi büyücü hocalar hangileridir diye soranlara bu yazımızda cevap vereceğiz.

Gerçek büyü yapan hocalar kimlerdir ve kara büyü yapan hocalar nasıl bulunur?

Medyum Okşan Hoca hangi büyücü hocalardandır?

Büyücü hocalar her büyüyü yapabilir mi?

Sizlerin sormuş olduğu tüm bu soruları makalemde yanıtlayarak soru işaretlerinizi gidermeye çalıştım.

Büyücü hocalar, tarih boyunca farklı isimler ile anılmakla birlikte bizim kültürümüzde hoca olarak anılan, medyumluk ile ilgili konularda büyük ilimler tahsil etmiş kişilerdir.

Bu sebeple de farklı konularda uzmanlaşmış olan büyücü hocalar olabildiği gibi genel manada üstat olarak kabul edilen büyücü hocalar da bulunmaktadır.

Geçmiş dönemlerde ve günümüzde de halen o yörelerin şartlarına ve kültürüne uygun isimlerde ve lakaplarda anılan büyücü hocalar da bulunuyor.

Kimi şaman, kimi büyücü kimi medyum kimi meczup kimi de müneccim gibi isimler ile anılan büyücü hocalar, insanların çaresini doğal yollardan bulamadığı konularda imdatlarına yetişmektedirler.

Medyum Okşan Hoca olarak doğduğum günden ilk medyumluk icazetimi aldığım zamana ve daha sonrasında kendimi geliştirmek adına dünyanın değişik yerlerinde ziyaret ettiğim büyük medyumlardan fayda ettiğim zamana kadar en iyi büyücü hocalar tarafından yetiştirilmenin gururunu hep taşıdım.

Çünkü bir medyum ne kadar iyi bir eğitim alırsa u-yeteneğini de o denli sağlam temellere dayandırarak kullanabilecektir.

Zira bir çok medyum aldığı yetersiz eğitim ve büyücü hocalar konusundaki şanssızlıkları sebebiyle ya hayatlarını yitirmiş ya da ömürlerinin sonuna kadar hasta olarak yaşamak zorunda kalmışlardır.

Bu sebeple büyücü hocalar kervanına kendimizin de dahil olduğu bu dönemde en doğru ilme sahip ve ister bir konuda uzman olsun isterse de her konuda üstat olsun, büyücü hocalar kesinlikle gerekli ve zamanı geldiğinde danışılacak kişilerdir.

Çünkü bu dünya da dengeler söz konusudur.

Hiçbir insanın büyüye ihtiyacı olmasa bile büyücü hocalar cinler ile paylaştığımız bu alemin birer ilim eridir.

En İyi Büyücü Hocalar

En iyi büyücü hocalar denildiğinde insanların kafasında bir takım kriterler oluşabilmektedir.

Tabii ki bu kriterlerin en önemlileri de yapılan büyülerin ne kadar sonuç odaklı olduğu ve insanların bundan dolayı ne kadar memnun olduklarıdır.

Hal böyle olunca da işin içine ilmi konular ve zamanın ihtiyaçlarını gözeten bir karakter, bir bakış açısı dahil edilmektedir.

Bu sebeple de en iyi büyücü hocalar geçmişten bu yana belirli aşamaları aşan ve kendini kanıtlayan kişiler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Tarihi seyri incelendiğinde en iyi büyücü hocalar ve dini ilim erkanı arasında hep bir mücadele olduğu da gözlerden kaçmamaktadır.

Her türlü söylem ve iftiraya rağmen gerek dini inancı olmayanların gerekse de dini konumlara gelen kimselerin hedeflerinde olan en iyi büyücü hocalar varlıklarını sürdürmüşledir.

Ne makam ne mevki hesabı yapan en iyi büyücü hocalar elinde yetişmenin gururunu şahsım Medyum Okşan Hoca olarak sürekli yaşamanın yanında onları yolundan yürümeyi de hep hedef görmüşümdür.

En iyi büyücü hocalar her türlü zorluğa rağmen her dönemde gerek insanı bakımdan gerekse de devletler gözünde hep önemli kişiler olmuşlardır.

Günümüzde bile ateist ülkelerin en önemli adamları en iyi büyücü hocalardan yardım alabilmektedir.

Çünkü metafizik ve ruh bilimi giderek yaygınlaşmakta ve bilimsel olarak açıklanamayan konuları bir puzzle parçası gibi tamamlamaktadır.

Bundan dolayı da en iyi büyücü hocalar hem en sağlam büyü işlemlerini yapan kişiler olarak bilindikleri gibi hem de işinin ehli birer saygın kişilik olarak da karşımıza çıkmaktadırlar.

Büyü bir ilimdir ve en iyi büyücü hocalar da diğer konularda nasıl üstatlar bulunuyorsa büyü konusunun üstatlarıdırlar.

Gerçek Büyü Yapan Hocalar

Gerçek büyü yapan hocalar insanların en çok ulaşmaya gayret gösterdiği kişiler arasında yer almaktadırlar.

Bu sebeple de çoğu zaman gerçek büyücü hocalar yerine bir takım cinlerin maskarası olan insanlara denk geldikleri gibi hiç ilmi olmayan kişilerin de tuzağına düşebilmektedirler.

Bundan dolayı bu yazımızda gerçek büyücü hocalar kimlerdir ve ne gibi özellikleri bulunur konusuna değinmek istiyorum.

Evvela büyü kesinlikle heves olsun ya da meraktan dolayı yapılacak bir şey değildir.

Büyü yapımında altını çizerek söylüyoruz ki cinler kullanılır.

Ayrıca havas ilmi ve cifir gibi ilimler de kullanılmakta ancak bunlar da son derece sınırlı sayıdadır.

Gerçek büyücü hocalar büyüye karşı kalkan görevi gören muska ve himaye (hemayil)  denilen işlemler de yaparak büyüden sizlerin korunmasını da sağlayabilmektedirler.

Fakat burada inanmak ve sabırlı olmak kadar verilen talimatlara harfiyen uymak da çok önemlidir.

Özellikle Medyum Okşan Hoca olarak yıllar boyunca danışanlarımın sorunlarını çözerken en baştan onları bilgilendirip uygun bir sürece hazırlamaktayım.

Gerçek büyü yapan hocalar olarak andığımız kişilerin de genel manada bizler için ne kadar önemli birer kişi olduklarını bildiğim için başta kendi şahsım da olmak üzere bizlerde ne gibi özellikler arayacağınızı sizlere açıklamak da görevimdir.

Gerçek büyü yapan hocalar başlıca şu özellikleri taşırlar:

  • Sakim ve kendinden emindirler.
  • Sinirlendikleri durumda insanın kalbine korku gelir
  • Birçok cine hükmederler ve bunlar en azılı ifritler de olabilir.
  • İyi huylu cinleri de vardır ki insanlar onları görmese bile hissederler.
  • Seslerinde insana huzur veren bir tını vardır.
  • Gerçek büyü yapan hocalar, yaptıkları işleme karşı çok büyük ilgi duyduklarını size en güzel şekilde yansıtırlar.
  • Maneviyatları bazı zamanlarda sizi çok derinden etkiler ki, bu korku ve huzur arsında bir duygudur.

Kara Büyü Yapan Hocalar

Kara büyü yapan hocalar, özellikle büyü ilminde en ileri safhaya gelen kişiler olarak görülmekle birlikte burada dikkate şayan bazı ayrımlar bulunmaktadır.

Bazı kara büyü yapan hocalar yalnızca o konuda ilim erkan sahibi iken bizim husus ettiğimiz kara büyü yapan hocalar bunlar ile karıştırılmamalıdır.

Diğerleri başka bir konuda işleyeceğiz mevzudur.

Kara büyü yapan hocalar genellikle ilimlerinde zirve ve tüm kara büyü konularına da hakim olan kimselerdir.

Tabi ki bunların da kendi içlerinde ilim dereceleri bulunmaktadır.

Bu konuda bir söz söylemek gerekecek olursa en iyi kara büyü yapan hocalar her türlü kara büyü bozma konusunda üstat kabul edilenlerdir demek yanlış olmaz.

Büyücülük geleneğinde bazı medyumlar vardır ki ak büyüler ve vefk gibi işlemler ile uğraşır.

Bazı medyumlar vardır ki kızıl büyü denilen işlemler yaparlar ve bozarlar.

Ancak bazı medyumlar da vardır ki bunlar kara büyü kaparlar ancak her kara büyüyü bozmak istemez ya da bozamazlar.

Kara büyü yapan hocalar içinde işte en kuvvetlileri ise her türlü kara büyü yapan hocalar ve her türlü kara büyü bozan hocalardır.

Medyum Okşan Hoca olarak kara büyü konusunda en iyi kara büyü yapan hocalar arasında yetişmem ve ailemin de bu konunun piri olarak yüzyıllardır geleneği devam ettirmesi şahsımı da son gruba dahil etmektedir.

Her medyum her büyüyü bozmak istemeyebilir.

Zira bazı kara büyülerde şeytanın zina çocukları olan ifritler ve küçük şeytanlar kullanıldığı için medyumların da kendilerini ve danışanlarını riske atmam istememeleri son derece normal olarak kabul edilebilmektedir.

Ben ve bir grup medyum ise kara büyü yapan hocalar olarak ayrıca bunu belli başlı ilkeler doğrultusunda uygulamakta ve kara büyü bozma konusunda da danışanlarımıza yardım etmekteyiz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir