İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Büyüyü anlama

Büyüyü anlama

Büyüyü anlama nedir? Büyüden kurtulma yöntemleri nelerdir? Evde büyü olduğu nasıl anlaşılır? Kocaya büyü yapıldığı nasıl anlaşılır? Bu konular ile ilgili Medyum Okşan Hoca ne söylüyor diye merak edenler için bu yazıyı hazırladım. Özellikle de büyünün nasıl fark edileceği gibi konulara değindiğim yazımın ayrıntıları sizlerle.

büyüyü anlama

Büyüyü anlama oldukça önemli ve iyi takip edilmesi gereken kriterlerin sayesinde olmaktadır. Bu kriterler birçok medyum ve insanın gözlemleme yolu ile yaptığı bir takım takip unsurlarını da içermektedir. Medyum Okşan Hoca olarak bu konudaki fikirlerimi soran çok sayıda insan bulunmakta. Bu insanlara da özellikle büyüyü anlama konusunda ayrıntılı bilgiler verebilmek adına bu yazıyı oluşturuyorum. Büyüyü anlama demek öncelikle karşınızdaki insanı ya da kendinizi ya da ailenizi iyi tanımaktan geçer aslında. Sizin ve çevrenizin normalde sergilemeyecekleri davranışlar sergilemesinden tutunda evinizde ve bu kişilerin bulundukları ortamlarda gerçekleşen birçok gizemli olay adeta büyüyü anlama konusunda pastanın süsü olacak derecededir.

Tabi ki büyü olması çok kötü bir durum olsa da büyüyü anlamak ise ileride doğabilecek daha büyük problemleri çözme açısından çok büyük önem arz etmektedir. Büyü insanın hayatını genel manası ile kendi iradesinden koparıp alan ve normal şartlarda yaşamayacağı bir takım işlerin içine sokan gizli bir işlemler zinciridir. Büyüyü anlamak ve bu konuda çalışmalar yürütmek için medyumlar ile çalışmak çok önemlidir. İşinin ehli bir medyum size büyüyü anlama ve büyü bozma konusunda kılavuz görevi görecek ve bu beladan kurtulmanıza vesile olacaktır. Bugün birçok aile büyü sebebi ile dağıldığı gibi insanların büyüyü anlama konusundaki eksiklikleri ya da bir bilene danışmamaları da buna çanak tutan sebeplerdendir. Büyüyü anlama sorunların çözülebilmesi için en büyük etkendir.

Büyüden kurtulmak

Büyüden kurtulma meselesi çok ayrıntılı ve birçok işleme tabi tutulması gereken aşamalar içeren konulardan biridir. Bu sebeple de özellikle birçok insan benimle irtibata geçmekte ve Medyum Okşan Hoca olarak uyguladığım yöntemler sayesinde büyüden kurtulma ve korunma yollarını öğrenmektedir. İnsanlara çeşitli sebeplerden dolayı cin musallat olabilir. Gerçek hayatta ne kadar sevilen birisi olsan bile mutlaka bizi kıskanan ve düşmanlık yapan insanlar da hep olacaktır. Bu sebepten ötürü de bize, ailemize, sevdiklerimize ya da çevremizdeki birilerine hatta evimize bile büyü yapılması gerçek olabilir.

Ancak böyle bir durumda seçenek pes etmek değil büyüden kurtulma yollarını aramak olmalıdır. Yıllardır devam ettirdiğim medyumluk kariyerim boyunca gördüğüm ve müdahale ettiğim büyü vakası artık rakamlarla ifade edilmesi güç olacak kadar çoğalmıştır. Buna istinaden büyüden kurtulma yolları içinde en kesini ise büyü bozma yöntemleri olarak bilinmektedir. İnsanlar büyüden kurtulma için en doğru kişi ile çalışmalı ve verdiğimiz talimatlara uymalıdır. Bu sayede gerçekleşmesi muhtemel olayların her birisi önlenmiş olacak ve büyü bozma işlemi sayesinde de büyüden kurtulma tam olarak sağlanacaktır. Büyüden kurtulma işin sadece baş kısmıdır. Daha sonrasında ise bir takım okumalar ve verilen talimatlar yine usulü

Ne uygun olarak kullanılmalıdır. Günümüzde birçok insanın büyüden kurtulma için yanlış ve hatalı yollara başvurduğu, başına daha büyük sorunlar açtığı görülmektedir. Büyüden kurtulmak için tek yöntem büyü bozma işlemi ve size ya da yakınlarınıza yapılan büyüyü yok etmek ya da tersine çevirmek için kullanılan yöntemlerdir. Her büyünün kendine has bir üslubu ve yöntemi olduğu da düşünüldüğünde büyüden kurtulma için tek bir yol olmadığı da muhakkak anlaşılmaktadır.

Evde büyü olduğu nasıl anlaşılır?

Evde büyü olduğu nasıl anlaşılır şeklinde danışanlarımızın zaman zaman sordukları sorular vardır. Bu konuda Medyum Okşan olarak yürüttüğüm çalışmaların her birisi oldukça değerli olarak görülmektedir. Kadim kaynaklardan ve yeteneklerimiz sayesinde elde ettiğimiz tüm bu bilgiler evde büyü olduğu nasıl anlaşılır sorusuna cevap verme hususunda bize ışık tutacaktır. Bir çoğumuz evimizde büyü olduğu durumlarda değişik şekillerde etkilenebiliriz. Kimi insan akşama kadar ebe girmekten uzak dururken birçoğu da zorunlu uyku ihtiyaçları gibi durumlar için evlerine girme zorunda kalmaktadırlar. Bu evde büyü olduğu nasıl anlaşılır sorusu için bir adım olabilir. Daha sonrasında ise insanların birçok tespiti yer almaktadır. Bunlardan birisi de seslerdir. Özellikle de gece duyulan garip ve ürpertici sesler evde büyü olduğuna işaret etmektedir.

Evde büyü olmasına en büyük delillerden biri ise ev ahalisi ile dışarıda çok iyiyken eve girdiğinizde sürekli çekişme içinde olmanız ve sudan sebeplerden dolayı kavga etmenizdir. Tüm bunların önüne geçmeni yolu ise bu durumu bu aykırılığı fark edip müdahale etmekten geçmektedir. Evde büyü olduğu nasıl anlaşılır sorusu ilk sorulacak soruların başında gelmektedir. Bu soruya cevaplar ararken en büyük kriter daima normalin üstündeki durumlardır. Bu sebeple de incelemeye büyük bir dikkat ile sarılmak sorunun tespiti yönünden en büyük silahınız olacaktır. Evde büyü olmasının delilleri de bulunmaktadır. Özellikle sağda solda çıkan muska gibi şeyler. Evin değişik yerlerinde kül, toprak ve tuz benzeri, maddeler bulmak da evde büyü olduğu nasıl anlaşılır sorusunun cevabına giden yolu aydınlatmaktadır. İnsanların en büyük kazançları bu büyülerin tespit edip nasıl bir büyü olduklarının anlaşılması ve gerekli çözümün uygulanmasıdır.

Kocaya büyü yapıldığı nasıl anlaşılır?

Kocaya büyü yapıldığı nasıl anlaşılır sorusu elbette ki kadınlarımızın en muzdarip olduğu konularda sordukları bir soru. Beni iletişim kanalları ile arayarak Medyum Okşan Hoca eşim artık eskisi gibi değil. Aramızda evlilik hayatı bitmiş gibi. Artık kocam benimle ilgilenmiyor. Yüzüme bakmıyor. Yatak odamızda yatmıyor. Artık kocamla cinsel bir yaşam yürütemiyoruz şeklinde çok fazla sorular gelmekte. Burada ilk sorulması gereken soru ise kocaya büyü yapıldığı nasıl anlaşılır sorusudur. Evvela danışanımıza belli başlı sorular sormaktayız. Bunlar şu şekildedir;

  • Eşiniz ne zamandır bu şekilde?
  • Eşiniz eskiden size yakın davranır mıydı?
  • Eşinizin size karşı sözleri neler oluyor. Eşiniz yatak odanızda sizinle aynı yatağı paylaşıyor mu?
  • Eşinizin maddi harcamalarında bir değişiklik var mı?
  • Eşiniz varsa çocuklarınıza karşı nasıl davran maktadır.

Tüm bu sorular ve daha fazlası kocaya büyü yapıldığı nasıl anlaşılır sorusuna cevap bulabilmek adına sorulan sorulardır. Ancak genellikle düşman size yakın bir yerlerde olacaktır. Eşinizle sizi ayırmak için ayırma büyüsü ve eşinizi kendine aşık etmek için de aşk büyüsü işlemleri yapılabilmektedir. Özellikle de aşk büyüsü konusunda belli başlı bir takım sıkıntılar bayanlar eşlerinin bu kötü durumdan kurtulmasını isteyebilmektedirler.

Diğer bir yandan da eşlerinin özünde çok iyi olduğunu bilen insanlar onları bu durumdan kurtarmak adına kocaya büyü yapıldığı nasıl anlaşılır sorusunu araştırmakta ve bizlere danışarak çözümler bulmaktalar. Kocaya yapılan büyüler genel itibari ile ayırma ve aşk büyüleri olabilmektedirler. Eşinizin parasında ve ailesinde gözü olan kimseler bu tarz işlemler ile koca ve karıyı ayırmaktan çekinmemektedirler. Günümüzde birçok danışanımın bu tarz problemlerini çözdüğümden dolayı da benzer konularda en çok danışılan medyum olmanın haklı gururunu yaşamaktayım.

Yorum Yap

Yorum Yap