1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Cin büyüsü

Cin büyüsü

Cin büyüsü nedir? Büyü cinlerle mi yapılır? Cinler ile yapılan büyüler hangileridir? Cinlerle yapılan aşk büyüsü tutar mı? Medyum Okşan Hoca cin büyüleri ile ilgili olarak ne gibi çalışmalar yürütüyor? Sizler için bu makalede yaptığım çalışmalardan ve cin ile büyü bağlantısından bahsettim.

Cin büyüsü

Cin büyüsü, genel manada cinlerin kullanıldığı tüm büyülere verilen bir isim olmakla birlikte bir kısım kimseler tarafından da cin musallatı ve cin çıkarma olarak adlandırılan durumlarda kullanılan bir büyü işlemidir. Cin büyüsü çok geniş bir ekseni içine almakla beraber bilindiği üzere aşk büyüsü ve bağlama büyüsü gibi konularda sıkça kullanılan bir işlem olarak da görülmektedir. Bu güne kadar danışanlarımızdan bir çoğu cin büyüsü hakkında başvuruda bulunmuş ancak taleplerine göre en uygun işlemin yapılması için de kendilerine yardımcı olunmuştur. Medyum Okşan olarak cin büyüsü adıyla yapılan işlemlerin bir çoğunun evlere olan cin musallatı ile alakalı olduğu kadar kişilere olan cin musallatları ve genel büyüleri kapsayan bir durum olduğunu belirtmek isterim.

Cinler Kuranda ve özellikle de Hz. Süleyman ile ilgili bir çok kıssada geçen ve güçlerinden faydalanıldığı belirtilen canlılardır. Buna Belkıs’ın tahtını getirme meselesi de dahildir. Ancak yine cin büyüsü denildiğinde cinlerin genel bir bakış açısı ile hemen hemen her büyüde kullanıldığı ve kimi zaman görevli kimi zaman koruyucu görevler üstlendiklerinin de altını çizmek gerekmektedir. Cin büyüsü ile ilgili olarak yapılan çalışmaların hemen hemen büyük bir çoğunlu başlangıçta bahsettiğim durumlar olsa da yine de değişik meselelerde cin büyüsü yaptırmak isteyen kimseler de bizlere danışmaktadır. Cin büyüsü işlemleri direkt olarak cinler ile alakalı olduğu için genellikle de zarar verme ile alakalı konularda kullanıldığı biliniyor.

Büyü cinlerle mi yapılır?

Büyü cinlerle mi yapılır sorusu genellikle büyü yaptırmak ya da büyü bozdurmak isteyen kimselerin sıkça sorduğu bir soru olarak önümüze gelmektedir. Bunun sonucunda da insanlar büyünün doğasını kavramaya ve büyünün ne olduğunu anlamaya çalışmaktadır. Öncelikle ilk bilinmesi gereken büyünün karanlık ve insan aklının kavramakta çok zorlanacağı konuların başında geliyor olduğudur. Bu gaye ile cinler elbette ki tek etken değildir. Büyü çok geniş ve kadim bir ilimdir. Peki büyü cinlerle mi yapılır sorusuna nasıl cevap verilebilmektedir. Değerli okurum, büyü denildiğinde insanlar tüm spritüel işlemleri bunun içine sokuyor olsa da işi aslı öyle değildir. Büyü yapılırken cinler kullanılır. Ancak bu medyumun güçleri ve büyü bilgisi ile orantılı olarak büyü yaptıran kişinin talimatlara uyması ile sıkıntı oluşturmayan bir durum olacaktır.

Cinler yaratılışları gereği boyutlar arası geçebilen varlıklardır. Ancak cinler bir davet olmadığı sürece de kafalarına göre bu kapılardan geçememektedirler. Medyumlar büyü ile ilgili olarak karanlık bazı kapıları açmak adına cinleri kullanmaktadır. Burada kullanılan cinlerin Müslüman ya da başka bir dinden hatta inançsız oluşu bir şey fark ettirmemektedir. Çünkü cinler çok yalan söyleyen ve kendilerini kontrol edemeyen kimselerin elinden çıkabilmekte ya da talimatlara uymayan danışanların kafalarına göre hareketleri sebebiyle işlemlere zarar verebilmektedirler. Bu sebeple açıklamak gerekir ki büyü tam bir disiplin işidir. Bundan dolayı da büyü cinlerle mi yapılır sorusuna evet ama burada bir çok etkileyici faktörler bulunmaktadır diye cevap verilmelidir. Çünkü sadece cinler değil bir çok doğaüstü güç ve varlık da büyülerde kullanılıyor. Büyü yapmak sanıldığı kadar kolay değildir. Bazı kullanılan maddeler özellikle büyü yapımında cinler ve bir çok varlıkları elde tutmak adına ve hizmet ettirmek adına büyük önem arz etmektedir.

Cinler ile yapılan büyüler

Cinler ile yapılan büyüler denildiğinde aklımıza bütün büyüleri ve muska gibi işlemleri kapsayan bir perspektif gelmelidir. Cinler ile yapılan büyüler aslında cinlerin ne oranda kullanıldığına ve hangi cinlerin hangi büyü işleminde kullanıldığına göre değişen bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Cinler ile yapılan büyüler genellikle kara büyüler olarak bilinse de aslında tüm büyülerde cinler kullanılabilir. Tabi ki cinden kasıt genel bir yaklaşım olmakla birlikte tüm doğa üstü güçler kastedilmektedir. Cinler ile yapılan büyüler bu büyülerde cinlerin etkisi ne kadardır ve medyum bunlara ne kadar hükmedebilmektedir sorusunu da peşinden getirmektedir. Aileden gelen yetenekler ile doğan medyumların aileden gelen hizmetçi cinleri olabildiği gibi kimileri de yaptığı büyülerde davet kullanabilip kapı açarak cinlerden faydalanabilmektedir. Medyum Okşan Hoca olarak büyü işlemlerinin mahiyetine uygun olan cinlerin kullanılması gerektiğini her zaman ifade etmekteyim. Kısaca cinler ile yapılan büyüler konusunda bir kaçını şöyle sıralamak mümkündür;

  • Papaz büyüleri cinler ile yapılan büyüler içinde en bilinenlerindendir.
  • Kara büyü işlemlerinin tümünde cinler kullanılmaktadır.
  • Mezar büyüsü işlemlerinde cinlerden faydalanıldığı ve doğaüstü güçlerin katkısı olduğu bilinen bir gerçektir.
  • Cinler ile yapılan büyüler arasında bağlama büyüsü ve aşk büyüsü gibi işlemler de kullanılmaktadır.
  • Cinler ile yapılan büyüler arasında ayırma büyüsü ve bunlara benzer büyüler de yer almaktadır.

Büyü doğası gereğince nokta atışı yapmak adına tasarlanmış olsa da işinin ehli olmayan kişiler ve talimatlara uymayan danışanlar sebebiyle sıkıntı doğuracak urumlar yaşatabilmektedir. Özellikle de cinler ile yapılan büyüler ile ilgili olarak uzman medyumlar ile çalışmanız sizin açınızdan daha faydalı olacaktır.

Cinler ile yapılan aşk büyüsü

Cinler ile yapılan aşk büyüsü işlemleri oldukça etkili ve doğru ellerde yapılıp talimatlar harfiyen uygulandığında da mükemmel sonuçları ile bilinen işlemlerdir. İnsanlar sevmek ve sevilmek isteyen canlılardır. Bundan dolayı da bazen sevdiklerimiz ile aramız açıldığında bazen eşler arası sorunların çözülmesinde bazen de sevip de ulaşamadığımız birisiyle sevgili ve eş olmak adına cinler ile yapılan aşk büyüsü işlemlerinin kullanıldığı bilinmektedir. Buna binaen kesinlikle bu tür işlemlerin uzman medyumlar tarafından kontrol altında yapılması ve medyum tarafından verilen talimatların tek tek uygulanması gerekmektedir. Medyum Okşan Hoca olarak cinler ile yapılan aşk büyüsü hakkında bir çok çalışma yürütmüş bulunmaktayım. Fakat bu çalışmaların her birisinde danışanlarıma gerekli uyarılarda bulunarak dikkat etmeleri gereken hususlarda kendilerini bilgilendirmeyi tercih ediyorum. İnsanlar büyü yapıldığında sorumluluklarını yerine getirmeleri gerekmektedir. Çünkü büyü kesinlikle tek taraflı bir konu değildir.

Cinler ile yapılan aşk büyüsü işlemleri genel manasıyla profesyonel bir yaklaşım açısı ve büyük bir ilim gerektiren işlemlerdendir. Cinler ile yapılan aşk büyüleri içinde papaz büyüsü yani kara büyü yöntemleri en çok kullanılan işlemlerdir. Cinler ile yapılan aşk büyüleri etkili ve kesin çözümler sunuyor olsalar da kesinlikle hiçbir büyü işleminin gereken net söylemleri içermemesi gerektiğini de açıklamak gerekir. Kader çizgisi ile çelişmeyen durumlarda cinler ile yapılan aşk büyüleri hem çok etkili hem de büyük sonuçlar verirken bazen de hem danışanların ihmalkarlığı hem de kader çizgisindeki bazı karanlık noktalar ve size büyü yapılması ya da aşk büyüsü yapılan kişide cin olması gibi durumlar da bu konularda oldukça etkili olmaktadır. Bu sebeple de cinler ile yapılan aşk büyüsü işlemlerinde  en güzel sonuçları almak adına verilen talimatların uygulanması gerekemektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap