Dualar

Dualar, insanların dileklerini iletmeleri için en keskin yöntemlerdir. Tılsımlı sözcüklerin bir araya gelmesi ile oluşur. Dua etmek kişinin Allah’a karşı olan bir ibadeti ve aynı zamanda iç huzuru sağlama noktasında etkili bir yöntemdir. Medyum Okşan Hoca, dualar ile alakalı bildiği tüm içerikleri bu site üzerinden sizlere sunmaktadır.

Evrene pozitif enerji göndermenin, aynı şekilde bir karşılığı olduğunu bilmek gerekir. Eğer kişi gerçekten çok isterse ve bunu kalbi ile belli ederse mutlaka geri dönüşünü alır. Fakat önemli olan niyettir. İyi niyet ile istenen her şeyin bir karşılığı vardır. Bunu belli etmenin de çeşitli yöntemleri olduğunu ifade etmek gerekiyor.

Medyum Okşan Hoca aşk duaları ve birtakım dualar konu başlığında sitemiz üzerinde önemli içerikleri sizlere hazırladı. Bunları okumanız halinde siz de genel anlamda bilgi sahibi olabilir, sevdiğiniz kişinin size bağlı olması noktasında neler yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Dua ederken temiz olunmalı ve kişinin sessiz, gürültü almayan bir mekân tercihi olması onu Allah’a yakın kılar.