1. Anasayfa
  2. Dualar

En İmkânsızı Olduran Dua


En imkânsızı olduran dua nedir ve en imkânsızı olduran duanın etkileri nelerdir? İmkânsızı olduran duanın belirtileri nelerdir? En imkânsızı olduran dua nasıl okunur? Detaylı bilgilerle açıkladık…

En imkânsızı olduran dua tesiri çabuk görülen dualardan biridir. Medyum Okşan mucizeler yaratan ritüelinden sizlere bahsedecektir. Yaşam olduğu sürece mucizeler olacaktır. İnsanın yaşama amacı mutlu olmaktır bunu da seçimleriyle gerçekleştirir; iyi ve güzel olana yönelir.

İçsel süreç bakımından birbirlerine benzese bile her erek, amaç, utku kişiye özel ve biriciktir tıpkı insanın var oluşu gibi. İstediği şeyden ve olaydan bağımsız olarak insan neye isterse ona ulaşabilir. Kaderimizden taşmadığı sürece bunu çeşitli şekillerde gerçekleştirmemiz mümkündür.

Size ve hayatınıza istediğiniz kişi, durum ve olayları çekmeniz o kadar da zor değildir. Biraz zaman alır ancak sonu tatlı biten bu serüven derin izler bırakır ve mutluluk nişanesi olarak bunu göğsünüzde taşırsınız.

En İmkânsızı Olduran Dua Nedir?

En İmkânsızı Olduran Dua Nedir?

En imkânsızı olduran dua nedir?  Diye aramanıza ve araştırmanıza artık gerek yok öncelikle mucizeyi çekecek enerjide olmalısınız. Hayatın güzellikleri yanında olumsuz yanları olduğunu da kabul edip hepsini göğüslemelisiniz.

Kün Fe Yekûn” yani Allah ol der ve olur. İnanan birinin gözünde hiçbir şey imkânsız değildir yeter ki güçlü inançlarınız ve iradeniz olsun. Peki, nedir bu sizin hayatınızı tümüyle ve radikal şekilde değiştirecek olan dualar? Bunlar:

  • Salat-en Tuncina duası şifalandırıcı ve dönüştürücü bir enerjiye sahiptir ve ne kadar okunabiliyorsa o kadar okunmalıdır.
  • Salavat- Şerif getirilmelidir.
  • “La ilahe illa ente Subhaneke” zikri okunmalı ve hacet yerine gelene kadar devam edilmelidir.

En İmkânsızı Olduran Duanın Etkileri Nelerdir?

En İmkânsızı Olduran Duanın Etkileri Nelerdir?

En imkânsızı olduran duanın etkileri nelerdir araştırması yapabilirsiniz. Sınırsız bir zaman dilimi içinde evrenin enerjisiyle uyumlanma ve kendilik bilincine ulaşan insanın yapamayacağı ve elde edemeyeceği hiçbir şey yoktur. Siz de hayatınızı değiştirebilir, geliştirebilir ve istediğinizi hayatınıza çekebilirsiniz.

Bu zikirlere devam edilmeli ve olumlu bir değişme göstermeyi niyet edin ve hayatıma mucizeleri çekiyorum telkininde bulunun. Bu zaman alacaktır daha kısa bir zaman zarfında ulaşmak için uzman medyum hocamız tarafından yönlendirilmeli ve süreci kısaltmayı tercih edebilirsiniz.

Ulaşılması zor olan kişi ve durumlardan kolay vazgeçilmez sizde kalıcı izli değişikler yaratmak ve geleceğinizi şekillendirmek artık çok kolay, lütfen bizimle tanışın.

İmkânsızı Olduran Duanın Belirtileri Nelerdir?

İmkânsızı Olduran Duanın Belirtileri Nelerdir?

İmkânsızı olduran duaların belirtileri nelerdir araştırıldığında birçok belirti görülebilir. Duanın etkisiyle farklı bir benlik algısına ve vizyona sahip olacaksınız. Daha önce farkında olmadığınız ama günlük hayatınızda çok fazla yer kaplayan kişileri fark edeceksiniz.

Mutluluğun paylaşıldıkça çoğaldığını görecek ve bu enerji ruhunuzdan taşacaktır. Sayısız mutluluğun mutfağında bulunan medyum hocamızla tanışma ayrıcalığını keşfedip, hayatınıza mutluluk enerjisini getirebilirsiniz.

Bazı insanlar doğası gereği bir durum, ülkü ve felsefenin temsilciliğini yapar çünkü yaradılışları öyledir. Siz de çok istediğiniz ama olmuyor diye ne yapacağınızı bilmeyecek bir durumda iseniz lütfen danışın. Nasıl ki hasta olduğunuzda doktora gidiyorsanız eğer ulaşmak istediğiniz ama sizi aşan bir durum varsa bize ulaşabilirsiniz.

En İmkânsızı Olduran Dua Nasıl Okunur?

En İmkânsızı Olduran Dua Nasıl Okunur?

En imkânsızı olduran dua nasıl okunur derseniz bunu en iyi medyum bilir. Hayatın çıkmazları karşısında yorulmuş olabilirsiniz çıkmaz yol olarak gördüğünüz yollara da inancınızı kaybetmiş belki ancak size iyi gelecek olan medyumla henüz tanışmadınız demektir.

Duanın ritüelinden bahsedersek: okunma süresi kişiye özel olup istek yerine gelene kadar devam edilir belli gün, hafta ve aylarda devam edilir etkisi devam etsin diye. Hem medyum okuma yapar hem de kişiye dualar verilir.

Bunlar abdestli okunacak dualar olup etkisi kanıtlanmış ve sizin ruhunuza şifa verecek şekilde düzenlenmiş hocalardan ve ilim âlimlerinden feyz alınmıştır. Bizim enerji alanımıza girip bu yazıyı okuduysanız bu bir tesadüf değildir, mucizeyle ve güzellikle kalmanız içindir.

Diğer dualar konusunda detaylar burada: https://medyumoksan.com/dualar/

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir