1. Ana Sayfa
 2. Büyüler
 3. Evlilik büyüsü

Evlilik büyüsü

Evlilik büyüsü nedir? Evlilik büyüsü nasıl yapılır? Evlilik büyüsü kaç günde tutar? Evlilik büyüsü yapan hocalar kimlerdir? Medyum Okşan Hoca evlilik büyüsü yapıyor mu? Evlilik büyüleri ne kadar etkilidir? Evlilik büyüsü kara büyü müdür? Sizler için tüm bu soruları cevapladığım yazım yayında.

Evlilik büyüsü

Evlilik büyüsü, evlenme ihtimali düşük olan ve karşı taraf tarafından reddedilen ya da aralarında daha önce gönül ilişkisi olup da çeşitli sebeplerden dolayı biten veya boşanan kimselerin bir araya gelip evlenmesi maksadı ile yapılan büyülerdendir. Evlilik büyüsü yüzlerce farklı yöntem ile yapılabilmektedir. Yani şu büyü evlilik büyüsüdür başka yöntem yoktur demek yanlış olur. Özellikle evlilik büyüsü için başvuran birçok danışanım tarafından sorulan onlarca soru var.

Bunların birçoğu ise kesin tutar mı ya da hemen sonuç alır mıyım gibi soruları içermektedir. Değerli danışanlarım, Medyum Okşan Hoca olarak yıllar boyunca sizlere hizmet vermiş ve saygınızı, sevginizi kazanmış bir medyum olarak ifade etmek isterim ki büyü tek başına medyumun yapası gereken sorumluluklar içermez. Danışanlarımız da yeri geldiğinde elinden gelen gayreti göstermeli ve evlilik büyüsü konusunda verdiğimiz talimatları harfiyen uygulamalıdır. Birçok evlilik büyüsü için çeşitli yöntemler uygulamak mümkündür. Bunlardan bazılarını saymak gerekirse evlilik büyüsü;

 • Aşk büyüsü,
 • Papaz büyüsü,
 • Bağlama büyüsü,
 • Kilit büyüsü
 • Kara büyü,
 • Kaşık büyüsü,
 • Nohut büyüsü,
 • Havas ve vefk yöntemleri,

Evlilik büyüsü için medyumlar tarafından sıkça kullanılan yöntemler arasında yer alır. Önemli olan en doğru yöntemi seçmek ve ne gerekiyorsa dikkatlice uygulamaktır. Sizlerden istediğimiz bilgiler ışığında hazırladığımız büyülerin ve ritüellerin uygulama zamanları da çok önemlidir. Bundan dolayı kesinlikle dikkatli olmak ve talimatları takip etmek evlilik büyüsü için çok büyük önem arz etmektedir.

Evlilik büyüsü nasıl yapılır?

Evlilik büyüsü nasıl yapılır sorusu, genellikle birisi ile evlenmek isteyen ya da bir ayrılık yaşayıp da yeniden kavuşmak isteyen, reddedilen ancak karşı tarafın sevgisini kazanarak evlenmek isteyen kişilerin sordukları bir sorusudur. Daha evvelinde de sizlere açıkladığım üzere evlilik büyüsü nasıl yapılır sorusuna tek bir cevap vermek mümkün değildir. Yani yüzlerce farklı büyü yöntemi ile evlilik büyüsü işlemleri yapılabilmektedir. Burada yöntem kadar uygulayan medyum ve uygulamadaki doğruluk büyük önem arz etmektedir.

Evlilik büyüsü nasıl yapılır sorusuna Medyum Okşan Hoca olarak genel bir cevap vermek gerekirse belirli kriterler sıralamam mümkündür. Çünkü dediğim gibi evlilik büyüsü için papaz büyüsü yani kara büyüsü yöntemleri de kullanılabilir, aşk büyüsü yöntemleri de kullanılabilir. Her halükârda ise belirli vasıf ve kriterler yerine getirilmelidir. Kısaca evlilik büyüsü nasıl yapılır sorusuna şu şekilde cevap vermek mümkündür;

 • Evlilik büyüsü için kesinlikle doğru medyum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.
 • Evlilik büyüsü konusunda medyum tarafından istenilen bilgi, resim ve kişiye özel eşyalar da olmak üzere doğru kişiye ait olmak üzere temiz edilmelidir.
 • Evlilik büyüsü için yapılan astrolojik ve karanlık ilim teknikleri ile yapılan hesaplamalarda çıkan zaman aralıklarına riayet edilerek ritüeller gerçekleştirilmelidir.
 • Evlilik büyüsü konusunda havas ilmi ve vefk yöntemleri kullanılacaksa da bu konuda medyum ne derse o yoldan çıkılmamalıdır
 • Evlilik büyüleri herkes de değişik şekillerde etki yaptığı ve farklı sürelerde tuttuğu da akıllarda kalması gereken bir durumdur.
 • Evlilik büyüsü konusunda baştan ettiğiniz niyetin dışına çıkmamalı, evlilik büyüsünü kötüye ulanmamalı ve bu işlemlerde cinler ve doğa üstü güçlerin kullanıldığını da unutmamalısınız.
 • Aklınıza takılan sorularda ve gelişmelerde medyumunuzu bilgilendirmelisiniz.

Evlilik büyüsü kaç günde tutar?

Evlilik büyüsü kaç günde tutar şeklinde gelen bir soruya şu kadar günde kesin tutacak demek kesinlikle yanlıştır. Daha evvelinde de bahsettiğimiz gibi bu şekilde bir soru sorulduğunda cevap evlilik büyüsü için seçilen yönteme, kime yapıldığına, hangi niyetle yapıldığına ve hangi zamanda ve yerde yapıldığına göre değişmektedir. Bu da evlilik büyüsü kaç günde tutar sorusu için farklı cevaplar alabilmenin mümkün olduğunu göstermektedir. Yıllar boyunca evlilik büyüsü üzerine çalışmalar yürüttüğümü sizlerle paylaşmıştım. Bundan dolayı da Medyum Okşan Hoca olma ve tanınma yolunda en büyük başarılarımı da evlilik büyüsü konularına borçlu sayılmaktayım. Bu güne kadar çok fazla sayıdaki insanın evlilik büyüsünden faydalanmasına vesile oldum. Evlilik büyüsü konusunda en çok sorulan soru olan evlilik büyüsü kaç günde tutar sorusunu da binlerce kere duydum.

Kısaca ele almak gerekirse normal şartlarda evlilik büyüsü kaç günde tutar sorusuna şu açıdan cevap vermek mümkündür. Öncelikle hangi yöntem uygulanacağı belirlenmelidir. Kişilerin yıldız haritasına ve uyumlarına da bakılmalıdır. Burada uyumsuzluk olması önemli değildir çünkü bu yalnızca evlilik büyüsü kaç günde tutar sorunsun cevabının değişmesine sebep olabilecek bir kriterdir. Sonrasında ise ritüellerin zamanları belirlenerek aşağı yukarı bir zaman aralığı belirlenebilmektedir. Evlilik büyüsü konusunda en etkili yöntemler muhakkak ki kara büyü yöntemleri ve papaz büyüsü kullanılarak yapılan aşk büyüsü işlemleridir. Bu yöntemler sayesinde kişi aşkla ve tutkuyla karşı tarafa bağlanmakta, bir an önce evlenmek istemektedir. Evlilik büyüsü kaç günde tutar sorusuna üç günden 41 güne kadar belirsiz bir aralıkta cevap vermek mümkün olacaktır.

Evlilik büyüsü yapan hocalar

Evlilik büyüsü yapan hocalar, bu konuda uzmanlaşmış ve halk arasında hoca olarak bilinseler de medyum olan kimselerdir. Bilindiği üzere evlilik büyüsü için birçok yöntem kullanılmakta ve bunların her birisinin değişik özellikleri de ön plana çıkmaktadır. Bu bakımdan ele alırsak da evlilik büyüsü yapan hocalar havas ilimleri ve vefk uygulamaları ile Kuran ve ayet ışığında uygun olan durumlara müdahale ettikleri gibi en karanlık yöntemlerle de evlilik büyüleri yapabilmektedirler. Burada esas olan ise evlilik büyüsü yapan hocalar konusunda doğru tercih yapabilmektir. Evlilik büyüsü yapan hocalar genel manada naif ve kültürlü yaklaşımları ve insanı etkileyen tavırları ile kalbinize huzur verecek kimselerdir. Bu özellik özünde tüm medyumlarda olması gerekirsen evlilik büyüsü yapan hocalar genellikle en başarılı uzman medyumlar olduklarından dolayı da seçici özellikleri arasında yer almaktadır. Bir medyum ile çalışmak istediğinizde onun kriterlerine ve uygulamalarına harfiyen uymalısınız.

Daha önce farklı yöntem ve medyumlar ile çalışarak başarısız olmuşsanız da o yöntem ve sözde duaları aklınızdan çıkarmalısınız. Medyum okşan Hoca olarak yıllar boyunca danışanlarımın evlilik büyüsü başta olmak üzere birçok derdine çareler bulmuş bir medyum olarak ifade etmeliyim ki evlilik büyüsü yapan hocalar için de danışanlar için de evlilik büyüsü çok zor bir işlemdir. Büyüler oldu bittiye getirilecek ve filmlerde görüldüğü gibi hokus pokus işlemleri değildir. Sayısız materyal, pahalı karışımlar ve elde edilmesi özel şartlara bağlı maddeler kullanılarak yapılmaktadırlar. Onsan dolayı da evlilik büyüsü yapan hocalar ve tüm medyumlar da dahil olmak üzere bu süreci en iyi şekilde atlatmak için en doğru yöntemi kullanmak istemektedirler. Sizlere de tavsiyemiz evlilik büyüsü yapan hocalar ile irtibata geçtiğinizde kalbinizin ısındığı bir medyum ile çalışmak ve onun talimatlarına uymanızdır.

Yorum Yap

Yorum Yap