1. Anasayfa
 2. Büyüler

Gerçek Medyum Hocalar Kimlerdir?

Gerçek Medyum Hocalar Kimlerdir?

Gerçek medyum hocalar kimlerdir sorusunun doğru cevabı gizli ilimleri iyi blen medyumlar olacaktır… Gizli ilimler konusu nasıl insanları cezbediyorsa bir o kadar da merak ettikleri diğer konu gerçek medyum hocaların kimler olduğudur.

Birçok insan kendi tecrübeleri ile bu sorunun cevabını bulurken konunun aslı nedir ve nelere dikkat edilmelidir konusuna yazımızın devamında değindik…

Gerçek medyumlar ya da kültürel etkiyle gerçek medyum hocalar hakkında doğru bilgi ve tecrübelere ulaşmak isteyen insanlar kimi zaman yanılgıya kimi zaman da kendi yanlış bakış açılarına yenilmektedirler.

Medyumluk gizli ilimler ile hemhal olan ve bu konuda tabiri yerindeyse uzmanlaşan kimselere denilmektedir.

Tabi ki her insan medyum olamayacağı için gerçek medyumluk konusunda dikkatli davranılması önemli bir husustur.

Medyum Okşan Hoca bu konuda en önemli hususun çalıştığımız medyum ile doğru bir bağ kurmamız olduğunu belirtiyor.

Diğer yandan da büyü ve tılsım gibi konuların da ciddiyetinin farkında olmak gerekiyor. İnsanlar doğal yollardan çözemedikleri ve tüm hayatlarını etkisi altına alan durumlarda iyi medyumlar ile çalışmak istemektedirler.

Bunun da elbette ki doğru bir düşünce olduğu aşikardır. Ancak gerçek medyum hocalar ile çalışmaya başlandığında doğal olarak onların tasavvuru hissedilir.

Verdikleri talimatlara uyulduğunda ve şartlar gerçekleştiğinde çözülmesi en zor sorunlar bile çözülür hale gelir.

En Etkili Medyum Hocalar

En etkili medyum hocalar elbette ki kendini kanıtlamış, belli bir tecrübe ve gizli ilimler konusunda farklı uzmanlık alanı olan kimselerdir.

Her medyum her büyüyü bozacak ya da her medyum hoca her tılsımı yapacak diye bir kaide de bulunmamaktadır.

Bazı medyumlar vardır ki kara büyü konusunda uzmanlaşırken bazı medyumlar da aşk ve bağlama büyüleri konusunda uzmanlaşabilirler.

Tabi ki büyü denildiğinde farklı yol ayrımlarından bahsetmek doğru olmamaktadır. Zira kara büyü ile de aşk büyüler yapılabilmektedir.

En etkili medyum hocalar ile ilgili belli başlı kriterler şunlardır:

 • Etkili bir hitabetleri ve manevi çekimleri vardır.
 • Yapmak istemedikleri bir işlem konusunda nettirler.
 • Duygusal değil mantıkları ile hareket ederler.
 • Hem dünyevi hem ahiri ilimleri vardır.
 • Çözüm odaklı bir karaktere sahiptirler.

Türkiye’deki En Ünlü Medyumlar

Türkiye’deki en ünlü medyumlar konusu oldukça dikkat çeken ve kafa karıştırıcı konuların başında gelmektedir.

Çünkü insanlar medyatik ve şov ürünü olan birçok kimsenin aslında sorunlara çözüm bulamadığını ve günümüzün dünyasında medyum olmaktan çıkarak kendilerini yaşam koçu gibi adlandırdıklarına şahit olmaktadır.

Ünlü medyumlar denildiğinde paparazzi malzemesi olmuş medyumlardan ziyade aklımıza bu konuda sıkça başvurulan ve her kesimden insanın kendisinden faydalanabildiği isimler gelmektedir.

Biz yazımızda medyatik olmuş isimlerden bahsetmek yerine daha doğru kararlar vermenize yol açacak olan bilgiler vermeyi tercih ediyoruz.

Türkiye’deki en ünlü medyumlar denildiğinde bunun tek parametresi kimin nasıl fayda sağladığıyla alakalıdır.

Medyum Okşan ve bir kısım gerçek medyumlar gizli ilimler konusunda başarılı olmayı kafi gören yapıya sahiptirler. Olması gereken de budur.

Gerçek Medyumlar Kimlerdir?

Gerçek medyumlar kimlerdir ve bir medyum ile iletişime geçince onun gerçek medyum olduğunu nasıl anlarım sorusu birçok insanın aklını kurcalamaktadır.

Bir defa her altıncı hissi kuvvetli kimse yada öngörülü şahsiyet medyum değildir. Her diğer boyutla ve cinler ile iletişime geçebilmek insanı medyum yapmamaktadır.

İnsan doğası ve fıtratı gereği cinler ve diğer varlıkların kolayca kullanabileceği bir yapıya sahiptir. Bundan dolayı da kolayca onların tuzağına düşebilir.

İşte burada dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır ve onlar şunlardır:

 • Gerçek medyumlar ilmi bir yaklaşım sergilerler.
 • Gizli ilimler ile dini ilimler iç içe gibi görünse de aslında farklıdırlar.
 • Her hocaya ya da falcı ya büyü ve buna benzer konularda danışmak çok yanlıştır.
 • İyi medyumlar gerekli hesaplamalar ve veriler ile hareket ederler.
 • Kendisine cinci ve muskacı diyen, size güven vermeyen kimseler ile çalışmanız son derece yanlıştır.

Para Almayan Hocalar

Para almayan hocalar konusu sıklıkla tartışılan ve bir kısım dini gruplarca sıkça yanlış olduğu ifade edilen meselelerden biridir.

Ancak şu kesin ve nettir ki insanları içine düştükleri çıkmaza hapsetmek ve onları şükür çukuruna sürüklemek en büyük hatadır.

Kendisine kara büyü yapılmış biri bunu ancak yine büyü ile bozdurabilir.

Bu konuda da büyü ve büyü uygulamalarının çok büyük bir kısmı hem kullanılan maddeler hem de medyumların zorunda olmadıkları birtakım tehlikeleri göze almalarından dolayı maliyet doğurmaktadır.

Açıkçası para almayan hocalar konusu medyum ile kişi arasındaki özel bağlarla alakalı bir konudur. Medyum hocalar insanların iyilikleri açısından onlara dua ve iyi dileklerde bulunabilir ve onları mutlu edebilirler.

Diğer yandan da kendi alanları büyü ve gizli ilimler olmayan kimselerin bazı söylemlerin ardına gizlenmesi de çok yanlıştır.

Bazı büyüler vardır ki yapması hem büyük maliyetler ve büyük manevi bedeller gerektirir. O halde insanların da bu konuda bilinçli olması ve çıktıkları bu yolda doğru karalar almaları en gerçekçi yaklaşım olacaktır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir