Gül Suyuna Ya Vedud

Gül Suyuna Ya Vedud
Gül Suyuna Ya Vedud

Gül suyuna ya vedud, güzelleşme duası olarak kabul gören, gül suyuna 2000 kere ‘’ya vedüd’’ diyerek yapılan bir duadır.

Sonrasında gül suyu ile her sabah yüzünüzü biraz yıkamanız ve az miktarda içmeniz gerekiyor. Bu sayede güzelliğiniz artar ve kısmetleriniz çoğalır.

Güzelleştirme duası olarak da bilinen gül suyuna ya vedüd, Medyum Okşan Hoca tarafından da denenen ve başarı ile sonuçlanmış bir ilim yöntemidir.

Güzelleşme ve buna binayen kısmet açmak için uygulanmaktadır. Gece yarısı  okunması halinde etkisi çok daha fazla olur.

İlk olarak Gül suyu edinmeniz gerekmektedir. Aktarlarda ve bir çok mağaza da Gül suyunu çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz.

İnsanların hayatlarında daha başarılı olması, istediklerini alabilmeleri için olumlu düşünmeleri gerekiyor. Duaları da bu mantık altında düşünebiliriz. Ortama yayılan pozitif enerji insanların hayat enerjilerini yüksektir.

Örnek olarak güzel olmadığını ve bu nedenle kısmetinin kapalı olduğunu düşünen kişi, eğer güzelleştiğini varsayar ise özgüveni yükselir ve buna göre adımlar atar.

Bu da kısmetinin açılmasına ve insanlar tarafından daha fazla talep görmesine neden olur.

Gül Suyuna Ya Vedüd Nedir?

Gül suyuna ya vedüd nedir diye soranların merakını gideriyoruz ve cevabımızı veriyoruz. Gül suyuna 2000 kere ‘’ya vedüd’’ diyerek okunan bu dua, sonrasında da gül suyunu yüze çarpmak ve bir miktar içmek ile tamamlanan bir ritüeldir.

Kısmet açma ve ya güzelleşme için yapılan uygulama olarak biliniyor. Gül suyunun manevi değerinin yüksek olması yanında, duanın insan üzerindeki güçlü etkisi birleşince, tesirinin yüksek olduğunu ifade edebiliriz.

Dualar, Allah ve kul arasında diyalog olarak da değerlendirebilir. Kendisini kötü hisseden, çıkmazda olduğu düşünen insanlar yalvarmak, birinden yardım dilenmek isterler.

Allah’a yalvarmak ve bir şeyler talep etmek ruhsal olarak insan açlığını giderir. Derdimiz her ne olursa olsun, Allah bizim her zaman yanımızdadır. Bizi dinler ve taleplerimizi yerine getirir.

Fakat duaların içten ve samimi bir şekilde okunması gerekmektedir. Tüm bunların yanında dua etmeden önce abdest almak ve ellerimizi göğe açarak kıbleye yönelmemiz şarttır.

Medyum Okşan Hoca ile sitemiz üzerinden 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Uzun zamandır ilmi alanda yaptığı çalışmalar ile isminden söz ettiren hocamız, uygulamaları insanlığın daha iyiye itmesi, mutsuz insanların huzur bulması ve kalplerin ferahlaması için yapar.

İnsanların içinde her daim yaşaması gereken umut, dualar aracılığı ile devamlılık kazanır. Tüm bunların yanında gül suyunun kişinin cildi üzerinde sağlıklı etkisi olduğunu da ifade edebiliriz.

Organik bir ürün ile cildinizi güzelleştirmek için gül suyunu tercih edebilirsiniz.

Gül Suyuna Ya Vedud Okumak

Gül suyuna ya vedud okumak konusunda merak edilenlere cevap veriyoruz. Medyum Okşan Hoca, insanların daha güzel noktalara gelmesi, daha mutlu olması ve huzur içinde bir hayat sürmesi için gerekli olan şeyleri ilmi bilgilerini kullanarak yapmaktadır.

İlim ve irfan sahibi olan medyum hocamız, insanlık açısından son derece önemli bilgilere sahiptir. Büyü ve dua gibi konularda sahip olduğu tecrübeleri insanlara aktarmak ve insanlara yardım etmek isterler.

Güzelleştirme dualarını da bu şekilde incelemek mümkündür. Çirkin olduğunu düşünen kişinin hayatında olumlu şeyler yapması ve daha mantıklı kararlar vermesi için güzel olduğunu düşünmesi gerekiyor.

Çirkin olduğunu düşünen insan her zaman bunu için acısını yaşar. Verdiği kararlar hatalı olur, düşünme şekli doğru olmadığı için sonuçları da acı vericidir.

Kişi Allah’a sığınarak dertlerinden ve kederlerinden arınabilir. Bunun için okunabilecek çok sayıda dua ve etkili büyü seçeneği vardır.

Bunlar medyum hocaların insanlar üzerinde etki gösterebileceği alanlardır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir