1. Anasayfa
  2. Dualar

Güzellik Duası

Güzellik Duası

Güzellik duası kişi için estetik değişim olarak değil, daha çok iç güzelliğin dışa yansıması şeklinde tezahür etmektedir. Güzellik Duası için Medyum Okşan Hoca’nın deneyimlerinden yararlanmanız mümkündür. Güzellik kavramının tartışma boyutu her zaman hayatımızın bir parçası olsa da, fiziksel güzelliğin günümüzde önemli bir değeri olduğunu kabul etmek gerekiyor.

Kişi, yüzünde günden günde giderek artan bir nurlanma hisseder. Allah ‘a edilen Duaların iç dünyasına sağlığı olağanüstü huzur, mutluluk ve iyi niyeti de yanında getiren muhteşem bir duygu halidir. Etkili güzellik duası, Allah katında bizleri daha güzel anların kişisi haline getirir.

Her insan güzel olmak ister. Aslında güzeldir de. Fakat bazı insanların güzellik algıları değişik olabilmektedir. Bu da ne kadar güzel olunursa olunsun istediğimiz kimseyi etkileyemediğimiz anlamına gelir. Bu sebepten dolayı da aradığımız aşkın ve sevginin elimizden kayıp girmesi olasıdır. Etkili güzellik duası tam da bu durumlar için vardır. Konuyla alakalı merak ettikleriniz yazının devamında…

Güzellik Duası Nedir?

Güzellik duası insan içindeki güzelliğin dışa yansıması ve kişide meydana gelen özgüven artışı ile daha güzel olduğunu bilmesi olayıdır. Bilinmesi gereken çirkin insan yoktur, kişinin kendisini çirkin hissetmesi nedeniyle ortama yayılan ve doğal olarak kendisine yansıyan negatif enerjisi vardır.

Önemli olan gizli ilimler yardımı ile ortamda ne kadar negatif enerji var ise, bunu kaldırmaktır. İşte etkili güzellik duası tam anlamı ile bu noktada bizlere yol gösterici olacaktır.

Fiziksel Güzellik İçin Dua

Fiziksel güzellik için dua, Allah’ın kişi eğer ki iyi niyeti ile dua ederse kabul edeceğini bilerek yapması gereken dualardan biridir. Dualar, Allah’a yalvarmak ve umutlarımızı dile getirmemiz, dileklerimizi ifade etmemiz için en etkili yöntemlerden biri olmaktadır. Güzellik duygusuna sahip olan kişinin bu hissiyatı hayatı boyunca yaşadığını ifade edebiliriz.

Dua etmek insan hayatının bir parçası olmalıdır. Kişi hayatta var olmasını Allah’a borçludur. Bu anlamda da sürekli olarak Allah’a dua etmesi ve elindekilere şükür etmesini bilmelidir. Medyum Okşan Hoca’nın da ifade etmesi üzerine, insanların hayata gelme nedenleri Allah’a dua etmek ve O’nun sınavına katılım sağlayabilmektedir.

Güzellik duası, insanın dünyevi hayatında aldığı hazların artması için dilek ve istek şekilde Allah’a yalvarma  olarak düşünülebilir. Kişi ellerini semaya açar ve güzellik için dua eder. Dua içeriği kişiye özel yazılabilmektedir.

  • Fiziksel güzellik için dua namaz sonrasında okunması halinde etkisini daha yüksek gösterir.
  • Dua okuyan kişin sakin ve sessiz bir ortam tercih etmelidir.
  • Dua okurken iç huzurun sağlanması adına kişinin kendisini dünyada soyutlamak konsantre olması önemlidir.

Tesirli Güzellik Duası

Tesirli güzellik duası bir çok kadının başvurduğu dualardandır. Bu dua kesinlikle sadece kendini çirkin sananların değil her kadının ya da erkeğin güzellik için başvurabileceği dualardandır. Dua eden kişi, tesirli güzellik duası nedir sorusunun yanıtını arar.

Her dua için tesir gücünün yüksek olması insanların istekleri ve hayalidir. Fakat bunun için yapılması gereken bazı rutinler, uyulması gereken bazı kurallar vardır. Tesirli Güzellik duası için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Medyum Okşan Hoca ile iletişime geçmeniz halinde gizli  ilimler anlamda, sır kalan her şeyin perdesini aralamak ve aklınıza takılan her sorunun yanıtını almak mümkün oluyor. Hocamız sahip olduğu geniş bilgi birikimi bir yana insani yönü de değerli bir zattır. Tesirli güzellik duası, fiziksel güzellik duası, iç huzur getiren dualar, özgüven duası ve bir çok anlamda sizlere bilgi aktarmak için kendini sorumlu hissetmektedir.

Her ne kadar insanlar bu konuda tam bilgi sahibi olamasa da, güzellik kişinin iç dünyasının dışa yansıması halidir. Genlerde meydana gelen fiziksel güzelliği etkileyen yansımaların daha çok iç dünyası ile alakalı olduğunu bilmek gerekiyor.

Öncellikle huzurlu, stresten uzak bir yaşam kişinin genlerinin de daha etkili olmasına ve soyunun da güzellik anlamda ön planda olmasını sağlar. Tesirli güzellik duası ilk başta huzur sağlamak, stresten uzak kalmak adına önemli bir yöntem olarak dikkat çeker. Yazımızda da ifade ettiğimiz gibi bunun fiziksel yansımaları da ister istemez olacaktır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir