İlginizi Çekebilir
Canbar Büyüsü
  1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Harmura Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Harmura Büyüsü

Harmura büyüsü en bilenen büyüler arasında yer almaktadır. Aşk büyüleri arasında yer almaktadır. Aşık iki arasındaki aşkın tazelenmesi, harmanlanması için yapılır. Bu büyünün etkili olabilmesi için güçlü medyum ile çalışmalısınız. Medyum Okşan ile çalışabilirsiniz.

Harmura Büyüsü

Harmura büyüsü bilindik büyülerin başında gelmektedir. Ana teması aşk olan harmura büyüsünü yaptıran kişinin yaptırma amacına göre yorumlayabiliriz. Temel olarak harmura büyüsü iki kişi arasındaki aşkın harmanlanması için yapılmaktadır. Bu sebeple aşk büyüleri sınıfında yer almaktadır. Kişi bu büyü sayesinde aşk yaşamak istediği kişilerle aşk yaşayabilmektedir. Fakat bunu insanların bazıları iyi niyetle kullandığı gibi kötü niyetlerle de kullanıldığı olabilir.

Medyum Okşan da bu alanda kendisini geliştirmiş insanların yardım istediği başarılı medyumlar arasında yer almaktadır. Bu zamana kadar bu tarz büyüler konusunda başarısız olduğu neredeyse hiç görülmemiştir. Başarısızlık varsa da bunun sebebi bazı büyüye başvuran kişilerin tamamen güvensiz bir şekilde bu büyüyü yaptırmasıdır. İnanç çoğu konuda olduğu gibi büyü konusunda da kritik bir yere sahiptir ve olmazsa olmaz bir özellik taşımaktadır.

Harmura büyüsüyle aşk yaşaması çevrelerince pek mümkün gözükmeyen, ihtimal verilmeyen kişilerin aşk yaşadığı ve bu aşklarının geçici değil kalıcı bir şekilde yaşandığı görülmüştür. Yani bu büyü oldukça etkili bir büyüdür.

Harmura Büyüleri Nelerdir?

Harmura büyüsü ciddi bir büyü olduğu için iyi bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Yani evde kendi imkanlarınızla yapabileceğiniz bir büyü asla değildir. Aslında en basit büyüler bile normal insanların yapmasının olanaksız olduğu şeylerdir. Sizler bu tarz durumlarda medyum Okşan gibi bu işte yıllarını harcamış, deneyimli kişilerden yardım almalısınız. Ancak bu şekilde dilediğiniz şeylere kavuşmuş olacaksınız. Harmura büyüsünde medyumlar sizden büyüyü yaptıracağınız kişi hakkında birkaç bilgi isteyeceklerdir. Bu büyüde en önemli meselelerin başında bu gelir.

Bu bilgiler tamamen eksiksiz olmalı ve medyuma herhangi bir yalan söylememelisiniz. Tüm bunları yapmadığınız sürece zaten büyü tutmayacak ve isteğiniz gerçekleşmeyecektir. Zaten güvenilir bir medyum bulmanız durumunda da bilgi verirken çekineceğiniz bir konu olmayacaktır. İşte bu sebeplerden dolayı medyum seçimi oldukça değerlidir. Harmura büyüsü özetle bir aşk büyüsüdür ve genellikle biten aşkların tekrar başlaması için yapıldığı gibi başka sebeplerden dolayı da yapılabilir. Ayrıca bu büyü için bilgi ve deneyim gereklidir bu sebeple de bir medyum tarafından yapılması şarttır.

Harmura Büyüsü Günah Mı?

Harmura büyüsü günah mı sorusuna Medyum Okşan olarak net bir hüküm vermemiz pek etik olmayacaktır. Çünkü büyünün yapılış amacı, büyüyü yaptıran kişinin niyeti çok önemlidir. Bu sebeple net bir şey söylemek mümkün değildir. Fakat harmura büyüsü genellikle masum ve iyi niyetlerle yapıldığı için zaten kara büyüler sınıfı arasında da yer almaz. Bu sebepten harmura büyüsüne direkt günahtır diyemeyiz fakat tabii ki niyet çok önemlidir. Şunu söylemekte fayda var büyü sizin için ilk çözüm olmamalıdır. Siz yine de bazı şeyler için çaba göstermelisiniz.

Eğer aşkınız eski heyecanını yitirmişse bu heyecanı yeniden sağlamak için bir emek vermelisiniz. Fakat tüm bunlara rağmen aşkınızın eski kıvamına gelmiyorsa ve acı çekiyorsanız son çareniz o zaman harmura büyüsü olmalıdır. Harmura büyüsü günah mı sorusunu kısaca net bir cevap veremeyeceğimiz konuların başında gelir. Çünkü niyet, yapılış amacı tüm bunların hepsi bir etkendir ve bunun kararını biz veremeyiz. O yüzden bu sorunun net bir yanıtı yoktur.

Harmura Aşk Bağı

Harmura aşk bağı yani harmura büyüsü daha önce de demiş olduğumuz gibi kişilerin aşklarını alevlenmesinde oldukça yararlı bir büyüdür. Fakat yapılış amaçlarına göre de farklılık gösterir. Kimi eşiyle yaşadığı problemlerden dolayı eski aşk dolu günlerine kavuşamaz ve harmura aşk bağının sayesinde eski aşk dolu günlerine erişir. Bunu da piyasada en iyi yapanlardan biri Medyum Okşan’dır. Bazıları da aşklarına karşılık bulamazlar bu sebeple harmura aşk bağına başvururlar. Bu büyünün etkisinde olan kişi için eşi ya da bu büyüyü yapan kişi artık aşkla bakacağı bir kişi halini almıştır.

Onu düşünmediği, onsuz geçen bir dakikası olsa bile bu kişi kendisini büyük bir eziyete uğrar gidi hisseder. Bu sebepten dolayı da büyüye maruz kalan kişi en ufak bir boşluğunu bile büyüyü yapan kişi için değerlendirir. Ayrıca büyü öyle bir etkilidir ki tartışmalarda hep alttan alan, af bekleyen kişi büyüye maruz kalan kişi olacaktır. Çünkü bu kişi için eşi olmadan geçecek bir dakika bile işkence niteliğindedir bu sebeple bu kişinin kalbini kırmaması gerekir.

Harmura aşk bağının belirtilerine baktığımız vakit büyüye maruz kalan kişinin tamamen büyü sahibine karşı kendini teslim ettiğini görmekteyiz. Kimi zaman büyüyü yaptıran kişi bunu kötü niyetle yaptırmış olacağı için büyüye maruz kalan kişi bu durumdan rahatsız olur. Çünkü değer verdikleri kişi tamamen bir insanın etkisindedir ve onun sözünden ne olursa olsun çıkmaz. İşte bu zaman bu büyüyü bozmaktan başka bir çare gelmeyecektir. Bu büyüyü kişilerin kendilerinin de bozması mümkün olmadığı için bir medyumdan destek almaları gerekir ve bu medyumun da güvenilir olması gerekir.

Medyum Okşan sizin için en iyi alternatif olacaktır. Bu yüzden medyum aramanıza gerek kalmayacak medyum Okşan sayesinde büyüyü başarılı bir şekilde bozdurmanız mümkündür. Harmura aşk bağı kısaca çiftleri birbirine bağlayan ve büyü sahibinin ilişkide tamamen söz sahibi olmasına sebebiyet veren bir büyüdür. Bu büyü bazı durumlarda can sıkıcı olabilir bu tarz durumlarda da kendisine güvendiğiniz bir medyumdan destek alarak sorununuzu çözebilirsiniz.

Harmura Celbi Kaç Günde Tutar?

Harmura celbi kaç günde tutar bu büyüyü yaptıracak kişiler için de oldukça merak konusudur. Öncelikle bu tarz büyülerde medyum Okşan size tam bir tarih vermez. Çünkü büyünün yapılış sebebi, büyüyü yaptıracağınız kişiyle olan yakınlık dereceniz gibi etkenler büyünün kaç günde tutacağı konusunda oldukça etkili başlıklardır. Fakat şunu söylemekte fayda var bu büyü kesinlikle tutar ve tutma süresi de 1-2 hafta arasında değişkenlik gösterir

Zaten önemli olan büyünün kaç günde tutacağından ziyade sağlıklı bir şekilde tutması olduğu için büyünün etkileri gözükmeye başladıktan sonra büyünün tamamen tutma işlemine çok kısa bir süre kaldığını anlayabilirsiniz. Büyünün genelde 1-2 hafta arasında tuttuğu görülse de bazı durumlarda daha kısa sürede tuttuğu da görülür fakat 2 haftayı geçmez. Harmura celbi kaç günde tutar sorusunun cevabı özetle tam net bir tarih verilemeyen bir sorudur çünkü bazı etkenler bu sürenin değişmesinde rol oynar. Ama 2 haftayı geçmeyeceğini kesin olarak söylemek mümkündür.

Yorum Yap

Yorum Yap