1. Anasayfa
 2. Büyüler

İnsanların Kısmeti Nasıl Açılır?

Kısmet çok önemli bir konudur. Bazılarımızın farklı sebeplerden dolayı kısmeti kapalı olabilir. Bazen de kısmetimiz her konuda açık olsa da bir konuda kapalı olabilir. Bu çok sıkıntı yaratan bir durumdur ve insanı negatif etkilemektedir. İnsanların kısmeti nasıl açılır sorusu elbette ki çok önemlidir ve Medyum Okşan Hoca sizler için bu konuya değinmiştir. Tüm detaylar yazımızda sizlerle...

İnsanların Kısmeti Nasıl Açılır?

İnsanın kısmeti nasıl açılır sorusuyla bu konuyu araştıran herkes karşılaşmıştır ya da bu soruyu sık sık sormuştur. Buna cevap verebilmek için önce kısmet hakkında bilgi sahibi olunması lazımdır. Kısmet özellikle sizin için olan, size ait olan ve size göre hazırlanmış olandır. Bu durum özellikle kader inancında yaratıcının sizin için hazırladığın nimetlerin hepsini kapsayan bir tanımı içermektedir. Medyum Okşan Hoca bu tanımlamayı kavradıktan donra asıl konuya dönmeni daha doğru olacağını haber vermektedir. İnsanların kısmeti değişik sebeplerden dolayı kapanabilir. Bunlar kendi hatalarınız ya da dışarıdan müdahale ile gerçekleşebilir.

Bir çok farklı sebepler zincirleme olarak gerçekleşip önünüze kadar gelen kısmetinizi almanıza engel olabilir. Bu durumda da medyum Okşan Hoca’nın bahsettiği insanların kısmeti nasıl açılır sorusu sorulmaya başlanır. İnsanların kısmetinin açılması için onlarca farklı yöntem vardır. Ancak bunların nasıl ve kim tarafından uyarlanarak uygulanacağı ise asıl önemli noktadır. Kimi zaman dualar kimi zaman büyüler ile bu sorunların çözülmesi gereklidir. Çünkü genellikle kısmet kapanmasına büyü sebep olmaktadır. Büyülerin de ortadan kaldırılması için mecburen bozulması ve buna binaen de bozma büyüsü yapılması gerekir. Hocamız kısmet açılması ile ilgili şunları da söylemiştir.

 • İnsanların kısmetinin açılması için özel dualar hazırlanmaktadır.
 • Kısmet açma işlemleri içinde en önemlileri büyü bozma ritüelleridir.
 • İnsanlara kısmet açma konusunda tek yardımcı olacak kişiler medyumlardır.
 • Aksi halde binlerce çeşit dua bile olunsa bunların faydasını görecek insan sayısı çok azdır.
 • Kısmet açma işlemleri ile sıkıntınız kalmayacak ve her konuda kısmetli biri olabileceksiniz.

Evlilik Kısmeti Nasıl Açılır?

Evlilik kısmeti nasıl açılır ve bu konuda ne gibi işlemler yapılır sorusu sık karşılaştığımız bir sorudur. İnsanlar evlilik konusunda bazen ne yaparlarsa yapsınlar bir türlü yüzleri gülmemektedir. Bazen tüm koşullar sağlansa bile evliliğin önüne sürekli engeller çıkmakta ve bir türlü izdivaç olamamaktadır. Hatta çoğu insan eli yüzü düzgün ve kalbi temiz olsa bile kendine uygun bir eş adayı bulamamakta ve bulunanlar da onu değişik sebeplerden dolayı isteyememektedirler.

Her ne koşulda olursa olsun Medyum Okşan Hoca insanların bu sıkıntılarının aşılabileceğini bildirmektedir. Bir çok insan uzun yıllar uğraşıp bu isteklerinden vazgeçmiş olabilirler. Ancak bu hiç bir zaman sorun değildi ve sizin de bu konudan muzdarip olmanız gerekmemektedir. Evlilik kısmeti nasıl açılır sorusu çok önemlidir. Bu soruyu soran insan elbette ki cevabını da bulabilecektir.

Evlilik kısmeti açılabilmesi için bunun neden kapalı olduğu anlaşılmalıdır. Bu konuda size ya da ailenize yapılmış bir büyü varsa önce o bozulmalı ve gerekli tüm işlemler yapılmalıdır. Evlilik konusunda kısmet açmak hem zordur hem de ilgi istemektedir. Doğru büyüler ve doğru dualar yapılmadığı takdirde başarı sağlanamayacaktır. Bu sıkıntılı durumu aşma konusunda danışanlar ise kesinlikle hocamızın talimatlarına uymalıdırlar.

Kilitle Kısmet Nasıl Açılır?

Kilitle kısmet nasıl açılır sorusunu sorduğunuzda şunu bilmeniz gerekir. Bu işlem hem dua ritüelinde hem de büyü bozma işlemlerinde kullanılır. Ayrıca yine kilitle kısmet açma büyülerinde de bu işlem gerçekleştirilir. Medyum Okşan Hoca ile çalışmaya başladığınızda hocamız gerekli bakımları yapacak ve sizin için neyin uygun olduğunu bildirecektir. Sizin kısmetiniz büyü ile bağlandıysa bunu bozmak için büyü yapmak kesinlikle şarttır. Daha sonrasında ise dilerseniz büyü dilerseniz dua ile bu ritüeller uygulanabilecektir.

Medyum Okşan Hoca kilitle kısmet nasıl açılır sorusunun çok önemli olduğunu belirtmektedir. Çünkü bu konuda insanların kafalarında karışıklık olabilir. Bilinmesi gereken bunun bir ritüel olduğundur. Bu ritüel büyü ve dua için farklılıklar gösterse de ikisinde de kilit kullanılabilir. Bu kilide yapılacak işlemler ve ritüeller esnasında kilit belirli sayıda kapatılıp açılmaktadır. Her seferinde okunması gereken ve yazılıp çizilmesi gerekenler vardır. Bu işlemler sona erdiğinde kilit son kez açılmakta ve bundan sonra da danışanın okuması gereken dualar ile korunmaya alınması sağlanmaktadır.

Kilitle kısmet açma ritüelleri hangi konuda kısmetinizin kapalı olmasına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ancak genel olarak kullanılan özel kilitler ve bir çok farklı materyaller de bulunur. Bu işlemin sonunda sıkıntılardan kurtulduğunuzu göreceksiniz. Üzerinizden sanki ağır bir yük kalkmış gibi hafifleyecek ve aklınız daha sağlıklı çalışmaya başlayacaktır. Bir çok kere reddedilmiş olsanız bile kısmetinizin her açıdan ayağınıza geleceğine şahit olacaksınız.

Kısmet Nasıl Açılır?

Kısmet nasıl açılır en merak edilen konulardan birisidir. Bazı insanlar hayatlarında ne yaparlarsa yapsınlar hiç bir konuda kısmetli değildirler. Bazı insanlar ise maddi manevi her şeye sahip olsalar bile bir eş bir sevgili konusunda kısmetsizdirler. Bu sorunları aşabilmek için de yapılacak bir çok farklı işlem bulunuyor. İnsanlar hayatlarında olumlu yönde değişim yapacak bir konu için doğru adrese danıştıklarında olabileceklerin nasıl gerçekleştiğini hayretler içinde görmektedirler.

Medyum Okşan Hoca hangi konuda olursa olsun kısmetin açılabileceğine özellikle değinmektedir. Kısmet nasıl açılır sorusu da bu konuda kılavuz olmalıdır. Çünkü bundan yola çıkan insanlar eksik oldukları konuların ve kısmetsizliklerinin nedenlerinin köklerine inerek çözüm arayabilmektedirler. Bu meseleyle alakalı olarak hocamızın çözüm sunduğu bir çok alan vardır. Her insana aynı çözüm değil her insana kendine uygun çözümler sunmak gereklidir. Bu özel soruya cevap veren hocamız şunları bildirmektedir.

 • Kısmet açılması için öncelikle neden kapanmış olduğu çözülür.
 • kapalı olan kısmetin neleri kapsadığına bakılır.
 • Kısmet açmak için hocamızın verdiği talimatların uygulanması gerekir.
 • Kısmet açabilmek için büyüye başvurulması gereken konular da vardır.
 • Kısmet açma işlemlerinde dualar sıklıkla kullanılır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir