1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

İp Büyüsü

Medyum Okşan Hoca, büyü ve büyücülük hakkında insanların en merak ettiği sorulara ve can alıcı konulara değinmeye devam ediyor. Bu yazımızda sizler için ip büyüsü hakkındaki sorularımızı yanıtlayan Medyum Okşan Hanım, ip büyüsü işlemlerinin amaçlarını ve sonuçlarını da yazımızın devamında sizler için masaya yatırıyor.

İp Büyüsü

İp büyüsü işlemlerini açıklıyoruz. Kara büyüler, büyü tarihinin ve medyumların en hassas olduğu konuların başında gelir. Büyü ve sihir yapma işlemi çok fazla tahrife ve yanlış uygulamaya açık olduğu için bu konuların Medyum Okşan Hoca gibi bir medyum ile konuşulması daha uygundur.

İp Büyüsü Nedir?

İp büyüsü işlemleri bağlama büyüleri arasında en güçlülerindendir. İp büyüsü yapımında adından da anlaşılacağı gibi ip kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra özellikle saç teli ve bazı hayvan kıllarının da kullanıldığı bilinmektedir. Medyum Okşan Hoca, kara büyüler içinde yer alan ip büyüsü işleminin çok karanlık olduğunu ve Hz.Peygamber’i bile yataklara düşüren büyünün bu büyü olduğunun altını çizmektedir.

İp Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Büyülerin anlaşılması bazen zor olsa da uzman medyumlar tarafından teşhisi çok kolaydır. Daha önce başından böyle bir durun geçen insanlar da büyü belirtilerini anlayabilmektedirler. İp büyüsü nasıl anlaşılır sorusu ise insanlar tarafından çokça araştırılmaktadır.

İp büyüsü halk arasında düğüm büyüsü, sicim bağlama büyüsü gibi isimler ile de anıldığı gibi farklı amaçlar ile yapılması buna sebep olmuştur. Örneğin saç ile yapılan ip büyüsü İslam Peygamberi’ne yapıldığında onun ne durumlara düştüğü tüm kaynaklarda geçmektedir.

Bunun haricinde bir bağlama büyüsü olan ip büyüsü nasıl anlaşılır sorusuna bizlerin anlaması açısından net cevap vermek mümkün değildir. Medyumlar bunu direk olarak ve bakım yolu ile anlamaktadırlar.

İp Büyüsü Çeşitleri

Medyum Okşan Hoca, büyülerin zamanın içinde insanların ihtiyaçlarına binaen evrildiğini ve çeşitli kollara ayrıldığını belirtiyor. İp büyüsü de kara büyüler içinde en zor olanlardan ve en etkili olanlardan gösterilmektedir.

yazı arası banner

Dolayısıyla böyle bilindik bir büyünün de çokça çeşidi olması normaldir. İp büyüsü çeşitleri dendiği zaman bunun içine onlarca büyü çeşidi sığdırmak mümkündür. Medyum Okşan Hoca, en bilindik büyülerden olan idrar bağlama büyüsü işleminin de ip büyüsü çeşitleri arasında yer aldığını belirtmektedir.

İp büyüsü çeşitleri kendi içinde de aşk büyüsü amaçlı yapılan ip büyüleri ile zarar verme amaçlı yapılan ip büyüleri olarak ayrılabilir.

İp Büyüsü Ne Zaman Etkisini Gösterir?

Medyum Okşan Hanım ile beraber sizler için ip büyüsü işlemlerinin çok fazla çeşidi olduğuna değindik. Bunlar saç düğümleme büyüsü işlemleri gibi, kişiyi yatağa düşüren büyüler ve yine saç düğümleme büyüsü ile yapılan kendine bağlama büyüleri de bu çeşitler içinde yer alır.

Burada büyü ister bir ip ile ya da saç ile ya da hayvan kılı ile yapılsın fark etmez. Önemli olan husus ip büyüsü ne zaman etkisini gösterir meselesidir. Aslında Medyum Okşan Hoca bu konunun büyü işlemleri başlayınca ateşlenen ve kişiye özel hesaplar sonucunda netlik kazanan bir durum olduğunu her defasında dile getirmektedir.

Buna rağmen ip büyüsü ne zaman etkisini gösterir sorusuna net cevap verilemez. Etki her an başlayabilir. Bunda kişinin yıldızı, gezegenlerin konumu da etkilidir.

İp Büyüsü ile Aşık Etme

Medyum Okşan Hanım tarafından yapılan etkili büyülerden biri olan ip büyüsü, sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlama ve sonrasında da aşık etme noktasında son derece etkilidir. Aşık etme büyüleri konu başlığı gizli ilimleri çok yakından ilgilendirir.

Sevdiğiniz, büyük bir tutku ile bağlı olduğunuz kişi ile aranızda mesafelerin kapanması, ona karşı olan bağlılığın yüksek oranda artması için ip büyüleri ve diğer etken büyülerin kullanımı gerekiyor. İp büyüsü ile, sevdiğiniz, aşık olduğunuz kişiyi kendinize tutku ile bağlamanız söz konusu oluyor.

Bağlama büyüleri arasında en güçlü olanı kesinlikle ip büyüsüdür. Burada hangi ipin kullandığı sonucu direkt olarak etkileyebiliyor. Genel anlamda, sevdiğiniz, kendinize aşık etmek istediğiniz kişinin bir eşyası, ip gibi kullanılarak yapılan etkili bir büyü olduğunu vurgulamak gerekiyor. Büyünün anlaşılması noktasında da kafalarda soru işaretleri olabilir. Uzman medyum hocalar tarafından yapılan bu büyü sayesinde, sevdiğiniz kişiyi kendinize çok rahat bir şekilde bağlamanız söz konusu olacaktır.

İp büyüsü ve diğer büyü çeşitlerinin her ne kadar anlaşılması zor olsa da büyü yapan medyum Hocalar tarafından büyü etkileri anlamak son derece basittir. Hocamız, eski zamanlardan bu yana gösterdiği başarı ile insanları etki alanın altına alma gücüne sahiptir.

Günümüzde medyum hocaların insanlık adına da önemli işler yaptığını dile getirmek gerekir. Özellikle büyü konularında uzman olan medyum hocalar, insanlık adına önemli işler yaparlar.

  • İp büyüsü, sağlam bir ip ile yapılması gereken bir büyüdür. İki kişi arasında bağlılığın çok güçlü olmasını temsil eden bu ip, eğer koparsa tüm bağlılık ortadan kalkabilir.
  • İp ile yapılan büyüler bağlama büyüsü haricinde, kara büyüler grubunda da incelebilir.
  • Sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık etmek isterseniz, büyülerin uzun zamandır bu süreçte işe yarar izlenim verdiklerini dile getirmek gerekir.

İp büyüsü ile aşık etme her ne kadar mümkün olsa da önemli olan kendinize aşık ettiğiniz kişi ile olan ilişkilerin devamlılığını sağlamaktır. Bu noktada, kişi asla büyü etkisi altında olmadığı için bazı değişimler olur. Bunları sitemizden kontrol edebilirsiniz.

11 Düğüm Büyüsü

Bilinen en eski ip büyüsü işlemlerinden birisi de 11 düğüm büyüsü olarak uygulanan işlemdir. 11 düğüm büyüsü en çok bağlama büyüsü amacıyla kullanılmaktadır. Medyum Okşan Hoca, bu büyü yapılarak eşlerin arasının düzeltildiğine, erkek ve kadının eve sadık hale getirildiğine ve sevgililer arasında aşk bağının yeniden ve sarsılmaz şekilde kurulduğuna değinmektedir.

Medyum Okşan Hoca bu büyü yapımı için kime büyü yapılacak ise o kişiye ait saç telinin ele geçirilmesi gerektiğini ve o saç teline uygulanacak büyü yöntemleri ile de istenilen durumun hasıl olduğunu söylemektedir. Sizler de 11 düğüm büyüsü yaptırmak isterseniz Medyum Okşan Hoca ile irtibata geçiniz.

yazı sonu banner

Yorum Yap