1. Ana Sayfa
 2. Büyüler
 3. Kara büyü

Kara büyü

Kara büyü nedir? Kara büyü ne yapar? En tehlikeli kara büyüler hangileridir? Kara büyü çeşitleri nelerdir? Kara büyünün özellikleri nelerdir? Kara büyü herkesin yapabileceği bir büyü müdür? Medyum Okşan Hoca kara büyü konusunda ne gibi açıklamalarda bulunmaktadır? Merak ettiğiniz tüm bu soruların cevapları makalemde sizlerle.

Kara büyü

Kara büyü, insanın içini donduracak derecede güçlü ve büyünün en karanlık yanlarını içinde barındıran bir sistematik olarak adlandırılabilir. Zira kara büyü konusunda yürütülen çalışmalar da göz önüne alındığında dünya çapında bir çok tarihi anıtlarda, mezarlarda, gizlenmiş hazinelerde ve sayısız daha bir çok yerde kanıtlanmış kara büyü çeşitlerinden bahsetmek mümkündür. Kara büyü konusunda günümüze gelirsek de diğer çağlarda uygulandığı gibi halen yapılan bir takım uygulamalar olmasının yanında insanların kişisel düşüncelerini hayata geçirmek için de yapılan kara büyü yöntemleri bulunmaktadır. Kara büyü yeri geldiğinde iyilik amacıyla da kullanılabilen hatta şahsım Medyum Okşan Hoca’da başta olmak üzere uzman medyumları kara büyü bozma konusunda da kullanmak zorunda olduğu bir yöntemler silsilesidir.

Kara büyü denildiğinde bunun aşk büyüsü amacıyla kullanılabildiği gibi aynı zamanda sabun büyüsü ve ya mezar büyüsü gibi büyüleri yapmak için de kullanıldığı akıllardan kaçmamalıdır. Her ne kadar iyiliği amaçlayan kara büyü yöntemleri olsa da dünyanın kuruluşundan bu yana kara büyüler zarar verme ya da iradeyi ele geçirme, kişiyi iradeden yoksun kılma ve büyük hastalıklara duçar etmek gibi sebepler ile kullanılmıştır. Kara büyü genel manada bakılırsa farklı etkileri de içinde barındırabilmektedir. Bundan da şu anlaşılmalıdır ki, bazı kara büyüler diğerlerinden daha zor çözülebilir ve bazı kara büyü çeşitleri gerçekten ehli tarafından yapılabilecek ve bozulacak şekilde hazırlanmaktadır.

Kara büyü ne yapar?

Kara büyü ne yapar sorusu sıklıkla araştırılan büyü ile ilgili konular arasında yerini her zaman korumaktadır. Çünkü kara büyü genel manada kötülük amaçlı yapılıyor olsa da farklı amaçlara hizmet ettiği için değişik etkileri olmaktadır. Bu sebeple de insanlar kara büyü konusundaki algılarını net oturtamamaktadır. Kara büyü özellikle de uzman ve kara büyü konusunda ihtisas sahibi yani icazetli ve güvenilir medyumlar tarafından bozulabilir ve yapılabilir.

Kara büyü ne yapar konusu ise çok geniş bir perspektifte incelenmesi gereken konuların başında gelmektedir. Çünkü her amaca uygun bir kara büyü tasarlanabilse de bunun kim tarafından yapıldığı, yatıran kişinin uzmanlığı ve daha bir çok faktör kara büyü ne yapar sorusunun cevabına etki edebilmektedir. Kara büyü konusunda Medyum Okşan olarak bazı uyarılarım olmasının yanında kara büyü ne yapar sorusuna da geniş manada birkaç örnek vermek istiyorum. Kara büyü ne yapar diye merak edildiğinde;

 • Kişiyi tamamıyla iradesinden yoksun bırakabilir.
 • Kara büyü insanın ölüm hastalığına tutulmasına ve tıbbın çare bulamadığı şekilde hastalıklara yakalanmasına sebep olabilir.
 • Kara büyü ile insanların evlilikleri ve aile hayatları paramparça edilebilir.
 • Kara büyü kullanılarak istediğiniz kadın ve ya erkek ile evlilik ya da sosyal ilişkiler kurmanız mümkün olabilir.
 • Kara büyü ticaret hayatınızı bitirebilir.
 • Kara büyü ile insanların cin çarpması diye de adlandırdıkları bir takım organ iflası ya da felç benzeri durumlar yaşanabilmektedir.

Bu minvalde kara büyü ne yapar meselesi çok ayrıntılı ve hassas bir mesele olarak karşımıza çıkıyor. Bu konuda kesinlikle işinin ehli kişileri güvenmek gerekmektedir. Kara büyü konusunda güvenilmez birisinin yapacağı bir hata ya da sizi yanlış yönlendiren birisinin sebep olacağı facialar aklınızın alamayacağı boyutlarda da olabilir.

En tehlikeli kara büyüler

En tehlikeli kara büyüler, kara büyü çeşitleri içinde insanın akıl sağlığından tutun da fiziki sağlığına varıncaya kadar zarar veren kara büyülerdir. Çünkü bu gibi büyüler genellikle ehli olmayan kimselerin müdahaleleri sebebiyle adeta pimi çekilmiş bir el bombası gibi hem kendilerine hem de çevrelerine zarar vermektedir. En tehlikeli kara büyüler şunlardır demekten ziyade aslında önemli olan konu kim tarafından, kim için ve ne niyetle yapılmış, hangi yöntemler ve hangi cinler ve ruhani varlıklardan faydalanılmış konusu önem taşımaktadır. En tehlikeli kara büyüler ile ilgili olarak atılacak her adımın bir değeri ve önemi vardır. Çünkü insan yaşamak ister. Sonsuzluk insanın en büyük isteğidir. Fakat bundan yaşlılık ve bir takım sebeplerden doğan olumsuzlukları müstesna tutmakta fayda vardır. İnsan sağlığı olduğu müddetçe dünya yaşantısını devam ettirmek ister.

Fakat en tehlikeli kara büyüler direk olarak insanların ruh ve fiziki sağlıklarını hedef aldığı gibi maddi ve duygusal yönden de çöküş yaşamalarını sağlamaktadır. Tüm bu ardı ardına gelen darbeler de ancak en tehlikeli kara büyüler sayesinde gelmektedir. Bu çeşit en tehlikeli kara büyüler elbette ki işinin ehli medyumlar tarafından yapılabilmekte ve şahsım Medyum Okşan Hoca da başta olmak üzere sayıları az olan medyumlar tarafından da bozulabilmektedir. En tehlikeli kara büyüler özellikle her medyumun da bulaşmak istemediği derecede zorlu ve çetrefilli işlemlerdir. Bu sebeple de kara büyü konusunda uzman olan medyumlar tarafından bile dikkat ve titizlikle yapılan ve bozulan en tehlikeli kara büyüler kesinlikle usullerine ve yapılış şekline hakim olunarak yoluna koyulması gereken işlemler arasında yer almaktadır.

Kara büyü çeşitleri

Kara büyü çeşitleri, kullanılan çoğul terimden de anlaşılacağı gibi genel olarak kara büyü türlerinin her birini içine kapsamaktadır. Burada kasıt tüm kara büyü yöntemleridir. Kara büyü çeşitleri genel manada çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Çünkü aşk amacıyla yapılan kara büyü çeşitleri olduğu kadar kötülük vermek ve zarar vermek amacı ile yapılan kara büyü çeşitleri de bulunmaktadır. Bazı büyülerin ise hem kara büyü ile yapım yöntemleri olduğu gibi kara büyü yöntemleri kullanılmadan da yapılabilen büyüler bulunmaktadır.

Bu tamamen kişilerin tercih ve ihtiyaçlarının karşılığının ne olduğu ile alakalı meseledir. Kara büyü çeşitleri konusunda şahsım medyum Okşan Hoca da olmak üzere dünyanın bir çok yerinden medyum değişik metafizik konusunda düzenlenen seminerlerde katılımcılara örnekleri ile açıklamalar yapmaktadır. Kara büyü çeşitleri, dünyanın her bölgesinde farklı versiyonlarına rastlayacağınız kadar çok ve aynı kaynaktan beslenen büyülerden oluşmaktadır. Bazılarından bahsetmek gerekirse kara büyü çeşitleri;

 • Papaz büyüsü
 • Domuz büyüsü
 • Sabun büyüsü
 • Yarasa büyüsü
 • Ayırma büyüsü
 • Kabala büyüleri
 • Adet kanı büyüleri
 • Ölüm büyüsü
 • Mezar büyüsü

Bu saydığımız kara büyüler elbette ki kara büyü çeşitleri içinde en çok kullanılanlardan sadece birkaç tanesidir. Bundan dolayı da bu sayının yüzlerce olduğu ve bu saydığımız kara büyü çeşitleri ve versiyonlarının da farklı kara büyü yöntemleri ve malzemeleri ile yapıldığı bilinmelidir. Ancak her ne koşulda olursa olsun kara büyü çeşitleri genel itibari ile en tehlikeli cinler, doğa üstü güçler ve küçük şeytanların da kullanıldığı yöntemler ile yapılmaktadır. Kara büyü şartları hem medyumu hem bu varlıkları kapsadığı gibi büyü yaptıran ve yapılan kişiyi de kapsamaktadır. Bu sebeple kara büyü çeşitleri açıcından çalışma yapılacağı zamanlarda kesinlikle işinin ehli bir medyum ile çalışmanız sizin faydanıza olacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap