1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Karanfil Büyüsü

Karanfil Büyüsü

Medyum Okşan Hoca, birçok büyü işlemi gibi karanfil büyüsü yapımında da başarılı bir medyumdur. Bu yazımızda da kıymetli Medyum Okşan Hanımdan sizler için karanfil büyüsü nedir ve ne için yapılmaktadır sorularını yanıtladı. Karanfil büyüsü işleminde yapılan ritüelleri ve tüm merak edilenleri yazımızda okuyabilirsiniz.

featured

Karanfil büyüsü nasıl yapılıyor? Medyum Okşan Hanım, birçok büyü konusundaki başarılarını karanfil büyüsü konusunda da kanıtlamış medyumlardandır. Bu sebeple karanfil büyüsü yapımında kendisine çokça danışıldığı biliniyor.

Medyum Okşan Hocanın ifadesini göre karanfil büyüsü birisini geri döndürme maçalı yapılan büyülerdendir. Bu işlem ayrıca sevip hoşlandığınız bir erkek ya da kadını kendinize aşık etme amacıyla da yapılmaktadır. Karanfil büyüsünde birkaç çeşit bulunmaktadır. Bunlardan birisi ihlas suresi ile yapılan karanfil büyüsüdür ki bunda Müslüman olan cinler kullanılmaktadır. Bir kısmı da kara büyü sınıfına girmektedir.

40 Karanfile 40 İhlas Okuyanlar

Karanfil büyüsü yapımının birkaç farklı metodu olduğundan sizlere bahsetmiştik. Bunlardan birisi de ihlas suresi ile yapılan karanfil büyüsüdür. 40 karanfile 40 ihlas okuyanlar bunu yapma amaçlarının karanfil büyüsü olduğunu söylemektedirler. Fakat mesele bu kadar kolay değildir. Medyum Okşan Hoca, adı geçen 40 karanfile 40 ihlas okuyanlar ve buna benzer işlemlerin basit olmadığını ve belirli ritüellere göre yapıldığını belirtmektedir. Burada havas ilminden ve büyü ilminin de hassas noktalarından faydalanılmaktadır. Karanfillerin her birine 40 ihlas okunduğu gibi, tılsımlı özel sözler de söylenerek cinler davet edilmektedir.

Karanfil Büyüsünün Etkisi Bir Ömür Sürer Mi?

Büyüler zamana ve mekâna göre değişkenlik gösterebilen işlemlerdir. Bunun yanında büyü yapımını etkileyen faktörlerin içinde kişinin yıldız uyumu, burç özellikleri, gezegenlerin konumları gibi faktörler de vardır.

Medyum Okşan Hocaya bu sebeple gelen sorulardan birisi de karanfil büyüsünün etkisi bir ömür sürer mi sorusudur. Bu konuda birçok çalışması bulunan Medyum Okşan Hoca, karanfil büyüsü işlemlerinin de farklı çeşitleri olduğunu daha önce sizlere ifade etmişti. Kara büyü çeşitleri arasında yer alan karanfil büyüleri çok etkili ve uzun yıllar tesirli olarak ayarlanabilmektedir. Karanfil büyüsünün etkisi bir ömür sürer mi gibi bir soruya verilecek en net cevap için Medyum Okşan Hoca ile irtibata geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Karanfil ile Celb

Celb işlemleri büyü ve büyücülük alanında en çok kullanılan tabirler arasında yer alır. Celb çağırmak ve davet etmek gibi anlamlara gelir. Medyum Okşan Hoca bu konu ile alakalı olarak karanfil ile celb işlemlerinin çok yaygın olduğunun ve büyü yapımında kullanıldığının altını çizmektedir.

Karanfil ile celb işlemi aslında karanfil büyüsü yapılan kişiyi cinler yardımı ile etkiye alma ve kendine doğru davet etme aşamasında kullanılmaktadır. Karanfil büyüsü yapımında oldukça dikkatli olunmalı ve cinlerden de yardım alındığı unutulmamalıdır. Cin kavminin ister Müslüman olsun ister olmasın sizlere zarar verebileceğini göz ardı etmemeli ve Medyum Okşan Hoca gibi başarılı bir medyumdan yardım almalısınız.

Karanfil Büyü Yapanların Yorumları

Medyum Okşan Hoca, yıllardır kendisine büyü yaptıran ve büyü konusunda yardım alan insanların sevgi ve takdirlerine layık olmaya çalışmaktadır. Hocamıza karanfil büyü yapanların yorumları ise çok net sonuçlar alınmış olduğunun kanıtıdır.

Medyum Okşan Hanıma gerek telefon, gerek mail yolu ile ulaşarak güzel dileklerini bildiren çok sayıda insan bulunmaktadır. Karanfil büyü yapanların yorumları ise ayrı bir ter tutmaktadır. Çünkü karanfil büyüsü işlemi oldukça çeşitli ve farklı amaçlar ile farklı sürelere göre ayarlanabilen zor bir büyüdür.

Yorum Yap

Yorum Yap