1. Anasayfa
  2. Büyüler

Kilit Büyüsü

Kilit Büyüsü
Kilit Büyüsü

Kilit büyüsü işlemleri nelerdir ve kilit büyüleri nasıl yapılıyor sorularına bu makalemizde cevap veriyoruz. Büyü tabiatın ve evrenin bizlere sunduğu gizemli sırlardan birisidir.

Belki de hakkında en çok teorinin üretildiği en ilginç fikirler ile süslenen soyut gerçeklik. Detaylar kilit büyüsü yazımızda.

Kilit büyüsü nedir ve nasıl yapılır? Büyü insanlık tarihinden eski ve kullanımı günümüze kadar gelen, medyumlar aracılığıyla haberdar olduğumuz bir bilimdir.

Bilimdir çünkü kendi içinde uygulanan metotları ve kendi içinde garip bir matematiği olan yapıya sahiptir. Günümüzde en çok tercih edilen büyü çeşitlerinden bir tanesi de kilit büyüsü denilen ve çok güçlü olan büyüdür.

Bu büyünün günümüzde en büyük üstatlarından olan Medyum Okşan ise oldukça tanınan ve kabul gören medyumlar arasında yerini almıştır.

Büyü farklı amaçlara hizmet eden ve her işlemde farklı materyaller kullanılmasını gerektiren ve yine her işlem için farklı hesaplamaları olan bir yapıdadır.

Büyü yaptırmak isteyen insanlar ve ya büyüyü yapacak olan medyum, duyulan ihtiyacın şiddetine ve durumuna göre bir yol haritası çizmelidir.

Bu çizilen yol haritasına tamamen sadık kalınarak akıldaki tüm soru işaretlerini giderecek hesaplamalar ile gereken işlem uygulamaya koyulmalıdır.

Kilit büyüsü denilen büyü de eski ve bir o kadar tercih edilen büyülerin başında gelmektedir.

Kilit Büyüsü Nedir?

Kilit Büyüsü Nedir?
Kilit Büyüsü Nedir?

Kilit büyüsü denilince aslında birçok anlamı içinde barındırdığı da anlaşılıyor. Kilit büyüsü sadece şu işlemde kullanılır demek kesinlikle yanlıştır.

Aşk, para, muhabbet, birisinin herhangi bir uzvunu yada özelliğini bağlama, hatta bunların yanında insanı hasta yataklarına hatta ölüme sürükleme, kısmet bağlamadan tutunda bir çok farklı isteğe hitap edebilecek büyülerden birisidir. Medyum Okşan bu konuda ciddi açıklamalar yapmıştır.

Değerli hocamız kilit büyüsünün kesinlikle ve kesinlikle ehil bir medyum tarafından yapılmasını tavsiye etmektedir.

Çünkü bu büyü çeşidi seçilecek olan cinleri de yapılan büyüye bir çeşit köle gibi başlamaktadır. Bu büyü yapılırken yapılan hesaplamalar da çok önemlidir. Kullanılan sözcükler ve yazılan her kelime derin anlam ifade etmektedir.

Kilit büyüsü yapılırken bir çeşit asma kilit kullanılmaktadır. Çok eski dönemlerde farklı nesnelerin kullanıldığı ve birkaç yüzyıl öncesi dönüşüm geçirdiği bilinmektedir.

Kullanılan asma kilit kesinlikle tek anahtarı olan ve varsa diğer anahtarları imha edilmiş bir kilit olmalıdır. Başka bir anahtarın açamayacağı türden özel kilitlerin seçilmesi işlemin sıhhati için çok önemlidir.

Bu işlem yapıldığında kilit efsunlanır, cinleri bağlanır ve anahtar ile kilit iki ayrı özel kutusuna koyularak medyumun isteğine göre, deniz, akarsu, göl ya da derin bir çukura gömülür. Burada asıl önemli konu ise kilit ile anahtarının aynı yere veya yakınlarına konumlandırılmamasıdır.

Medyum Okşan Hocamızın bu güne kadar yaptığı hiçbir kilit büyüsü başarısız olmamış ve hepsinden de olumlu geri dönüşler alınmaktadır.

Kilit Büyüsü ile Aşık Etme

Kilit Büyüsü ile Aşık Etme
Kilit Büyüsü ile Aşık Etme

Aşk insanın başına gelen en güzel şey olarak bilinse de çoğu zaman da en büyük ıstırapların koynuna sürüklemektedir.

Ya insanlar birbirini tam tanıyamamakta yada araya giren üçüncü kişiler rayında giden ilişkiyi sabote etmektedir.

Böyle zamanlarda insanlar ne yaparlarsa yapsınlar karşı tarafa hatasını anlatamaz ve söz geçiremez bir duruma düşmektedirler.

Bunun psikolojik etkileri ve yıkımları tarif edilemeyecek boyutlara ulaşabilmektedir. Böyle zamanlarda insanın çevresi de maalesef ki uzaklaşmakta ve kişi yalnızlığa itilmektedir.

Elindeki tüm taşları oynayan kişiler de bir vesile ile medyumlardan yardım aramaya başlamaktadırlar. Tercih edilen en önemli medyumlardan olan Medyum Okşan, yıllardır bu tarz insanların ilişkilerini kilit büyüsü ile yoluna sokmada vesile olmuştur.

Kilit büyüsü ile aşık etme denildiğinde burada değişik faktörler devreye gitmektedir. İstenilen şeyin tam mahiyeti iyi anlaşılmalıdır.

Kilit büyüsü yapılacak kişi ya da kişiler sabote eden üçüncü şahıslar mı yoksa sevdiğimiz kişi midir. Eğer üçüncü şahıslar ise bu kişilerin hem dillerine hem fikirlerine kilit vurularak aşkınızı geri kazanmanız sağlanabilir.

Ya da sevdiğinize yaptıracağınız kilit büyüsü ile aşk hanenize bir çarpı koyma fırsatı yakalayabilirsiniz. Medyum Okşan bu konuyu insanlara enine boyuna anlatarak geri dönüşü zor ve yapımı meşakkatli bu işlemin her ihtimalini de göz önünde bulundurmalarını sağlamaktadır.

Hayatın en zor ve en güzel alanlarından birisi olan aşk, yapılacak sağlam bir kilit büyüsü ile eski tozpembe günlerine kavuşabilmektedir.

Burada kişilerin verdikleri bilgilerin eksiksiz olması ve yapılan işlemin ehil bir medyum tarafından yapılması çok önemlidir.

Kesinlikle bu büyü evde tek başınıza ya da yetkisiz kişilere yaptırılmamalı yapılmamalıdır. Bu tarz işlemlerin ehil olmayan kişilerce yapılması sonucunda birçok kişi canından ve akıl sağlığından olabilecek noktalara gelmiştir.

Bunun önüne geçebilmek için Medyum Okşan gibi kendini kanıtlamış ve güvenilir medyumlara başvurarak büyük fayda sağlarsınız.

Mezarda Kilit Büyüsü

Mezarda Kilit Büyüsü
Mezarda Kilit Büyüsü

Değerli okuyucularımız hepinizin malumudur ki insan doğar, büyür ve ölür. Herkesin sonu kara toprakta biter.

Sonuç olarak her birimiz inançlarımıza göre yapılan bir dizi işlemin ardından mezarlıklardaki istirahatgahımıza doğru yola çıkarız.

Az çok hepimizin cenazelerde bulunma ya da mezardaki bir yakınımızı ziyaret için mezarlığa gitme durumu olmuştur.

Buralarda bazen göze çarpan farklı objeler görebilirisiniz. Mesela kilitlenmiş bir aşma kilit mezarların üzerine atılmış olabilir.

İşte böyle zamanlarda insanlar meraklarını bir kenara koyarak oradan geçip gitmelidirler. Çünkü o büyük bir ihtimalle tılsımlı ve tehlikeli bir kilit büyüsünün varlığına işaret etmektedir.

Bu işlemin yapılma sebebi ise kişiyi mezara sokacak kadar büyük acıların içine sokmak ve tabiri caizse sürüm sürüm süründürmektir.

Bu işlem diğer kilit büyülerinden daha da tehlikeli ve zorlayıcıdır. Bu işlemde kullanılan cinler de Afarid denilen ve en güçlü cinlerden olanlarıdır.

Medyum Okşan tabiatın denge kuramına içtenlikle bağlı olduğundan dolayı kendisine insanlar hangi istekle gelirse gelsin asla geri çevirmemekte ve kimsenin boynunu bükük bırakmamaktadır.

Mezarda kilit büyüsü çözülmesi en zor ve en tehlikeli büyü olduğu aşikardır. Böyle bir büyü yapılan insanın mezara girme süreci de son derece doğal bir seyir bırakır ardında.

Çok tercih edilen bu büyü de diğerleri gibi ehil ellerde yapılmalı ve asla tek başına denenmemelidir. Çünkü Afarid denilen cinler medyumlardan korkarlar ancak insanların hayatlarını hallaç pamuğu gibi darma duman ederek karartırlar.

Bu konuda Medyum Okşan‘dan yardım alarak süreci beraber takip edebilirsiniz.

Kilit Büyüsü Bozulur Mu?

Kilit Büyüsü Bozulur Mu?
Kilit Büyüsü Bozulur Mu?

Değerli dostlar kilit büyüsü yapımı kadar bozumu da çok zor bir büyüdür. Bu nedenle bozmaya çalışmanın da en küçük hatada felaketlere yol açacağı iyi bilinmelidir.

Özellikle metafiziğe ilgisi olan ve göz perdesi açılmış cinler ile konuşabilen insanlar kendilerine güvenerek bu işlemi bozmaya çalıştıklarında hayatları kararmaya ve ölümle yüz yüze gelmeye başlamışlardır.

Bizlerin size tavsiyesi kilit büyüsünü bozdurmak için Medyum Okşan gibi medyumluk geleneği içinde yetişmiş medyumlardan yardım almanız ve sorununuzu çözmenizdir.

Asla ama asla kendi başınıza çözmeyi denemeyiniz. Sonuçlarının da yapılışı kadar geri dönüşü zor belalara gebe olduğunu aklınızdan çıkarmayınız.

Kilit Büyüsü Kesin Tutar Mı?

Kilit Büyüsü Kesin Tutar Mı?
Kilit Büyüsü Kesin Tutar Mı?

Bu büyünün en önemli noktası maharettir. Daha sonra ilimdir ve en son cesarettir. Maharet ataların kanıyla aktarılmış ve günümüze kadar medyumluk geleneğini yaşatan kimselerde mevcuttur.

Dolayısıyla gerçek bir medyum alanının en büyük alimlerinden biri olmalıdır. Burada ilimden kasıt sadece semavi dinler değildir.

Hem pozitif hem de metafiziksel bilimlerin en üst seviyesine ulaşmış olunmalıdır. Bu sayede Medyum Okşan gibi gerçek bir medyumun yaptığı kilit büyüleri de kesinlikle tutmaktadır.

İkinci bir ihtimali asla içinde barındırmamaktadır. Verilen bilgilerin doğruluğu ışığında yapılan işlemler kesin sonuçlar vermektedir.

Kilit Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kilit Büyüsü Nasıl Bozulur?
Kilit Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kilit büyüsü nasıl bozulur sorusu çok önemli bir sorudur. Çünkü farklı amaçlar için yapılan kilit büyülerini bozma yöntemleri de farklıklar göstermektedir. Kilit büyüsü bozma oldukça zor ve teferruatlı bir işlem olarak bilinmektedir.

Bu sebeple de Medyum Okşan Hoca başta olmak üzere az sayıda medyum bu büyünün sonuçları hakkında ve bozulması hakkında bilgiye sahiptir.

Kilit büyülerinin uygulamasından tutun da yapılış şekline kadar farklıklar vardır. Hatta bazı kilit büyülerinin ritüellerinde bile baştan sona farklı işlemler yapılması gerekmektedir.

Medyum Okşan Hoca kilit büyüsü nasıl bozulur sorusuna verilebilecek bir çok cevap olduğunu açıklamaktadır. Çünkü bu büyülerin yapılış amaçları da oldukça çeşitlidir.

Bu çeşitlilik içerisinde her zamanki gibi ön plana çıkan genellikle aşk ile ilgili işlemlerdir. Bu işlemlerin şifreleri çözülmeden kilit büyüsü bozma konusunda söz söylemek de yanlış olacaktır.

Önemli olan doğru büyünün doğru medyum tarafından en doğru biçimde bozulmasıdır.

Hocamızın özellikle kilit büyüsü bozma konusunda dikkat çekmek istediği hususlar şunlardır:

  • Kilit büyüsü bozmak için bu büyünün hangi amaçlar için yapıldığı bilinmelidir.
  • Böyle büyüler birkaç benzer amaç için aynı anda uygulanabilir.
  • Büyü bozma hususunda uzaman olmayan hiç kimse medyumların işine karışmamalıdır.
  • Verilen her talimat harfiyen uygulanmalıdır.
  • Kilit büyüsü bozma hususunda hataya asla yer yoktur.

Büyüler hakkında diğer yazılarımız: https://medyumoksan.com/buyuler/

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir