1. Anasayfa
 2. Büyüler

Kurşun Nasıl Dökülür?

Kurşun Nasıl Dökülür?
Kurşun Nasıl Dökülür?

Kurşun nasıl dökülür ve hangi dualar okunur sorusu medyumlara sıklıkla sorulan sorulardan birisi olarak bilinmektedir. Bu sebeple de insanlar sıklıkla kurşun döktürmenin sebepleri ve sonuçlarını araştırmaktadırlar.

Kurşun dökme ritüeli hakkında bir çok bilgi olmasına rağmen bunlar pek aydınlatıcı değildir. Çünkü bu konuda herkesin farklı bir bilgi vermesi kafa karışıklığı yaratmaktadır.

Kurşun dökme konusunda kesinlikle profesyonel yardım alınmasında fayda vardır. Medyum Okşan Hoca özellikle Anadolu’da bir çok mahallede kurşun döken kimseler olduğunu da ifade etmektedir.

Ancak  bu kimseler üstatlarından sadece kurşun dökmeyi öğrenmiş ve nazar konusunda çalışmalar yapabilen kimselerdir. Aksi bir durum söz konusu bile olamayacaktır.

Anadolu’da nazar ve büyü denilince ortak olarak en çok kullanılan yöntem hiç şüphesiz ki kurşun dökmedir. Bu sebeple de bu yazımızda sizin için kurşun dökme ritüellerinden bahsettik.

Medyum Okşan Hoca bu konu ile ilgili tüm merak ettiklerinizi cevapladı. Özellikle bunun sonuçları ve nedenleri hakkında en merak ettiğiniz tüm detaylar yazının devamında sizlerle…

Kurşun nasıl dökülür ve hangi dualar okunur sorusu çok geniş kapsamlı bir sorudur. Çünkü kurşun döktürmenin başlıca sebepleri içinde her ne kadar nazar bilinde se büyü için de kurşun döküldüğü bir gerçektir.

Medyum Okşan Hoca nazar ve büyünün farklı şekillerde kendini göstereceğini iletmektedir. Bir medyum bu konudaki tecrübeleri ile ayrımını çok iyi yapabilir.

Kurşun döküldüğünde okunan özel dualar bulunmaktadır. Bu duaların kaç kere okunması gerektiği medyumun bilgisi dahilindedir.

Özellikle kurşun dökme ritüeli şu şekilde yapılmaktadır:

 • Kurşun dökülecek mekan arındırılmalıdır.
 • Kurşun dökülecek kişinin üzeri örtülür ve hazırlanır.
 • Kurşun dökme işlemi için kurşun eritilir.
 • Bu işlem esnasında tepsi içine bir tas su ve bazı özel şeyler koyulur.
 • Daha sonra okumalar yapılarak kurşun suya boşaltılarak kurşunun şekline göre yorum yapılır.

Dökülen Kurşun Nereye Atılır?

Dökülen kurşun nereye atılır sorusu da kurşun döktürmek isteyen kimselerin ya da kurşun döktürmüş olanların merak ettiği bir başka konudur.

Bu konu aslında çok önemli bir konu olmakla birlikte yerel kurşun döken kimselerin pek de dikkat etmediği gerçektir. Kurşun dökülür dökülmez bildiğiniz gibi bir şekle bir forma bürünmektedir.

Bu da kişide bulunan nazar ya da büyü hakkında kurşun dökücü ye bir fikir sunmaktadır. Özellikle kurşun dökme esmasında bazen kurşun toplu halde bazen de darma dağınık halde olabilir.

Medyum Okşan Hoca dökülen kurşun nereye atılır sorusuna net bir şekilde cevap vermenin doğru olmadığını ifade etmiştir.

Bazen bu kurşunun bir kısmı kişinin üzerinde taşınacak şekilde ayarlanır. Bazen de dökülen kurşun özel işlemlerden geçirilip tekrar kullanılabilir.

Bazen akar suya atılması bazen de gömülmesi gereklidir. Ancak her durumda bu kurşun denilen materyal kullanılmakta ve kişinin durumuna göre de farklı işleme tabi tutulmaktadır.

Bazı kurşun dökme işlemlerinde kullanılan kurşunlar asla tekrar kullanılamazlar. Çünkü üzerlerine öyle bir nazar çekerler ki bunun o kuşundan çıkmasının imkanı yoktur.

Bu sebeple de medyumlar bu tarz bir kurşunun itlaf edilmesi gerektiğini söylemişlerdir. Ancak yine de bu kurşunları kullananlar vardır ve genellikle yanlış sonuçlar alacaklardır.

Kurşun Dökerken Patlaması

Kurşun dökerken patlaması her seferinde karşılaşılan bir tepkimedir. Ancak bu çok ama çok önemli bir olaydır.

Çünkü kurşun dökerken patlaması sonucunda ortaya çıkan şekillere göre bir yorum yapmak mümkün olmaktadır.

Medyum Okşan Hoca bu tepkimenin yapılan dualar ve kişide bulunan nazar ve büyüye göre bizim için bir çok farklı şekil çıkaracağından bahseder.

Bu şekiller bir medyum için çok şey ifade etmektedir. Çünkü bakıldığı zaman bazen büyünün nasıl bir etki bıraktığı anlaşılmaktadır. Aynı zamanda nazar ile ilgili de bu kurşun patlamaları bizler çok şey anlatır.

Kurşun dökerken patlaması ile ilgili bir çok veri ve bilgi olmasının yanında bunun sonucunda oluşan şekillerin yorumlanması ise çok önemlidir.

Çünkü genellikle bunu doğru yapabilen kimseler çok ama çok azdır. Sonuç olarak da kişinin üzerinde büyü var mı ya da nasıl bir nazar var bilinmesi için bu yorumun doğru yapılması gerekir.

Nazar ve ya büyü çözüldükten sonra da kurşun dökülerek sonucunda ne olduğu öğrenilebilir.

Bir kimse sık sık kurşun döktürmemelidir. Çünkü kurşun döktürmek belli aralıklarla ve işinin ehli kişilerce yapılması gereken işlemlerdir.

Medyum Okşan Hoca özellikle kurun döktürmek isteyen çok kişiye yardımcı olmakta ve onların sıkıntılarına çareler sunmaya çalışmaktadır.

Sizler de dilediğiniz zaman kendisiyle iletişime geçerek kurşun dökerken patlaması ile ilgili önemli bilgiler hakkında yardım alabilirsiniz.

Kurşun Dökülen Suyu İçmek

Kurşun dökülen suyu içmek ile ilgili bir çok farklı görüş bulunmaktadır. Ancak Medyum Okşan Hoca kesinlikle ve kesinlikle kurşun dökülen suyun içilmemesi gerektiğini belirtmektedir.

Çünkü kurşun yapısı gereği içinde farklı kimyasallar barındırır. Isıtılarak suya döküldüğünde de bunları suya salmaktadır. Bu da suyu içinde ağır zehirli metaller bulunan bir karışım haline getirmiş olur.

Bir de bu su içilirse geri dönüşü çok zor hastalıkların ve zehirlenmelerin kapısı açılabilir. Bu sebeple kesinlikle çok dikkatli ve akıllı olunmalıdır.

Medyum Okşan Hoca özellikle kurşun dökülen suyu içmek ile ilgili olarak sorulan soruların bu güne kadar insanların nasıl kandırıldıkları ile de ilgili olduğunu söylemektedir.

Çünkü insanlar sıklıkla bu gibi ritüeller yapan kişilerin daha da inandırıcı olmak adına sağlıklarını hiçe saydıklarını fark edemeyecek kadar kör olabilmektedirler.

Bu sebeple de mantıksız bazı hareketler yapılabilmektedir. Kurşun dökülen suyu içmek son derece yanlıştır ancak bu suyun da kullanıldığı durumlar vardır. Bu ise başka bir yazının konusudur.

Kurşun dökülen suyu içmek ile ilgili dikkat edilmesi gerekenler şunlardır:

 • Kurşun tehlikelidir ve vücuda alınması zehirlenmeye yol açabilir.
 • Kurşun ısıtılarak suya döküldüğü için suyun içine bol miktarda zehir bırakır.
 • Bir çok kimse kurşun dökülen suyu içip zehirlenmiştir.
 • İnsanlar bu konuda kesinlikle tecrübeli medyumlar ile çalışmalıdır.
 • Kurşun dökülen su büyü bozma işlemlerinde de kullanılmaktadır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir