İlginizi Çekebilir
Kara Sevda Büyüsü
 1. Ana Sayfa
 2. Büyüler
 3. Lamia büyüsü

Lamia büyüsü

Lamia büyüsü nedir? Lamia büyüsü nasıl yapılır? Lamia büyüsü yapanlar neler söylemektedir? Lamia büyüsü nasıl bozulur? Medyum Okşan Hoca olarak bu makalede sizler için Lamia büyüsü hakkındaki soruları cevapladım. Aklınızdaki konuyla alakalı sorulara yazımın içeriğinde cevap bulabilir, tüm merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Lamia büyüsü

Lamia büyüsü tarihteki en eski büyüler içinde yer alsa da ismini Yunan antik efsanelerinden birisine konu olduğu kişiden almıştır. Efsaneye göre Yunan mitolojik tanrısı Zeus’un iki gözdesi vardı. Bunlardan birisi hem ablası hem de eşi olan Hera ve diğeri de ikinci eşi olan Lamia idi. Hera aynı zamanda bir tanrıça olduğu için Lamia’yı cezalandırmak istedi. Kıskançlığının da etkisiyle ona tarihin en karanlık büyülerinden birisini yaptı. O zamana kadar paganlar tarafından değişik çeşitleri bilinen Lamia büyüsü o gün son halini aldı ve Lamia akıl sağlığını kaybetti. Kendi bedenine esir bir deli gibi hem ızdırap çekti hem de kendi evlatlarını katletti. Bu acıyla ömrünün sonuna kadar yaşamak zorunda bırakıldı. Efsaneden do yola çıkarak Lamia büyüsü hakkında az çok fikir sahibi olmak mümkündür.

Peki ben yani sizlerin de yorumunu beklediği medyum Okşan Hoca bu konuda ne değerlendirme yapacağın ise sizler açısından bir merak konusu. Evet değerli danışanlarım. Lamia büyüsü tarihin en kara büyüleri içinde yer almaktadır. Zira bu kara büyü efsanede bahsedilenden daha dehşet vericidir. Lamia büyüsü yapılan kişi aklını gün be gün yitirdiği gibi sürekli hayaller görmeye ve kendisine zarar vermeye başlamaktadır. Bu zararın sonucunda da akıl sağlığı ve diğer fiziksel ve ruhsal özellikleri yavaş yavaş silinmekte adeta kişi yaşayan bir ölü gibi hayvandan bile aşağı hale gelmektedir. Bu sebeple Lamia büyüsü çok ama çok tehlikeli bir büyü olarak bilmeniz gereken büyüler içinde yer alır.

Lamia büyüsü nasıl yapılır?

Lamia büyüsü nasıl yapılır meselesi aslında kara büyünün karalık dehlizlerinde gezintiye çıkmak gibi bir meseldir ki bu konuda şahsım Medyum Okşan olmak üzere bir çok ilim ehli medyum hemfikirdir. Bazı kendini bilmezler her ne kadar da büyü yapmak konusunda sürekli atıp tutuyor olsalar da değil Lamia büyüsü normal bir büyü bile asla basit bir gözle görülecek işlemler değildir. Konumuza dönece olursak Lamia büyüsü nasıl yapılır sorusuna cevap aramaktayız.

Öncelikle bu konunun tehlikeli olmasından dolayı sınırlı açıklama yapacağımı baştan belirtmeliyim. Genel manada büyüler hakkında açıklamalar yaparken takındığım tavır son derece açık ve nettir. Bir kısım açıklanması gerekenleri açıklayarak merakları dindirmek ve gizli kalması gereken hususlarda ise bu gizliliği korumak gerekmektedir. Çünkü insanlar çoğunlukla meraklarına yenilmekte ve Lamia büyüsü nasıl yapılır sorusunu sorarken kendilerini büyücü gibi görerek olmayacak işlere kalkışmakta ve cinler aleminin türlü taciz ve saldırılarına maruz kalmaktadırlar. Danışanlarımızı ve konuya meraklı kimseleri korumak adına belli kriterleri gözeterek Lamia büyüsü nasıl yapılır şöyle sıralayabiliriz;

 • Lamia büyüsü yapmak için erkek ya da kadının bir çamaşır ya da eşyası hiç olmadı bir fotoğrafı ya da saç kılı lazımdır.
 • Daha sonra özel bir bez üzerine Lamia büyüsü yazılır. Bu işlemde kullanılan mürekkep özel birkaç hayvanın kanlarının belirli şekilde alınması ve belirli gramajda karıştırılmasından hazırlanmaktadır.
 • Daha sonra bu özel bez üzerine Lamia büyüsü yazılıp çizilir ve gerekli okumalar eşliğinde elimizdeki eşya bu beze sarılır.
 • Daha sonra bu bez belirlenen bir mezarın içine korunmuş bir vaziyette gömülür ve belirli günlerde tekrar çıkarılıp tekrar gömülür.

Mevzu bahis ritüeller Lamia büyüsü nasıl yapılır sorusuna cevap niteliği taşımakla birlikte işlemin hemen devreye girmesini sağlayan birer ritüel görevini de üstlenmektedir.

Lamia büyüsü yapanlar

Lamia büyüsü yapanlar bu konuda birçok aydınlatıcı söz ve fikirler sunmaktadırlar. Genel bir bakış itibari ile ben Medyum Okşan ve birkaç ehil medyum dışında Lamia büyüsü yapanlar azalmıştır. Çünkü Lamia büyüsü en şerli büyüler içinde yer almakla birlikte büyü yapımında oluşacak en küçük aksilik sizin başınıza dönebilecek ve manevi alemde binlerce ifritin içinde kalma durumu ila karşılaşabileceksiniz. Hal böyle olunca da manevi gücü ve ilmi de sınırlı olan tüm medyumlar bu kara büyü çeşidinden uzak durmakta ve gelen talepleri açık bir dille reddetmektedirler. Lamia büyüsü yapanlar ise çok dikkatli davranmalı ve b konuyu çok ciddiye almalılar. Yıllardır çalıştığım bir çok danışanım özellikle Lamia büyüsü bozma konusunda benden yardım istemektedir. Bunun sonucunda da yurt dışından çoğunluğu olmak üzere bir çok insan konuyla alakalı benden yardım almıştır. Lamia büyüsü yapanlar demek sadece ilk başta tasarlayanlar demek değildir. Lamia büyüsü yapanlar aynı zamanda Lamia büyüsü bozan kişilerdir ki bu büyüyü bozmak için yine bir Lamia büyüsü yapılmalıdır ve bu iş ilk seferkinden her zaman için daha zor olacaktır. Lamia büyüsü yapanlar bu işlemi karşı tarafı zelil bir hale düşürmek ve hatta aklını oynatması için yapmaktadırlar. Bunun sonucu olarak da Lamia büyüsü yapılan kişiler Lamia büyüsü yapanlar tarafından perişan ve aklını ot-oynatma seviyesine getirilmektedirler. Ancak ilk aşamalarda kişi farkına varabilme durumundayken bize başvurduğunda kurtulma ihtimali çok yüksektir.

Lamia büyüsü nasıl bozulur?

Lamia büyüsü nasıl bozulur sorusunu sıklıkla duymaya başlamamızın sebeplerinden birisi, giderek Lamia büyüsünün duyulması ve Lamia büyüsü yaptığını iddia edenlerin çoğalmasıdır. Halbuki Lamia büyüsü yapımı da bozması da en zor büyülerden birisidir. Çünkü Lamia büyüsü nasıl bozulur diye soran birisi ipin ucunda hem kendi hem de medyumun hayatının olduğunu iyi bilmelidir. Lamia büyüsü genel itibari ile yapıldığı şekilde bozulur demek doğrudur. Fakat Lamia büyüsü ya da başka bir büyü bozulduğunda muhakkak ki kişi guslünü almalı ve biliyorsa yüzünden bilmiyorsa ezberinden Felak, Nas ya da Kuran ayetlerinden bir kısım okumalıdır. Bunun sebeplerinden birisi Lamia büyüsü bozulurken birçok büyük sayılan güçlü cinlerin ya hapsedildiği ya da yakıldığı gerçeğidir. Bunun sonucunda da bu cinlerin akrabalarının düşmanlığından sakınmak adına Kuran’dan faydalanmak son derece doğru bir adımdır. Konumuzun daha açık anlaşılması için Lamia büyüsü nasıl bozulur şu şekilde sıralamak mümkündür;

 • Lamia büyüsünün yeri tespit edilir.
 • Lamia büyüsü kim tarafından yapılmış ve neden yapılmış bulunmalıdır.
 • Lamia büyüsünü hangi büyüsü yaptı doğru tespit edilmeli be nerede yaptığı da bulunmalıdır.
 • Lamia büyüsü bozmak için kesinlikle aceleci davranılmamalı, tüm materyaller elde edildiğinde usulüne uygun olarak işlem yapılmalıdır.
 • Lamia büyüsü bir kara büyüdür ve en tehlikelilerindendir bu kesinlikle unutulmamalıdır.
 • Lamia büyüsü bozulurken aynı işlemler sıralanmakta ve ya tersine döndürülüp yapana musallat edilmekte ya da tamamen yok edilmektedir.

Unutulmamalıdır ki bu saydıklarımız Lamia büyüsü nasıl bozulur sorusuna verilecek cevabın bir kısım aşamalarıdır. Özellikle Lamia büyüsü bozmak hem çok tehlikeli hem de yalnızca işinin erbabı olan medyumların alanına girmektedir. Bu minvalde Lamia büyüsü nasıl bozulur konusu da ancak kara büyü uzmanı olan ve ne yaptığını bilen medyumlar tarafından cevaplanmalıdır.

Yorum Yap

Yorum Yap