1. Anasayfa
 2. Büyüler

Medyum Büyücü İsimleri

Büyücülük ilmi,  Marut ve Harut meleklerinin yeryüzüne inmesi ve sonrasında da insanlara öğretmesi ile başlayan önemli bir daldır. Dünya tarihine etki eden çok sayıda büyücü isimleri olduğu bilinmektedir. Medyum Okşan Hoca olarak sizler için son zamanlarda geniş bir araştırma yaptım. Bu araştırmalar sonrasında sahip olduğum bilgi birikimini sizlere sunmaya karar verdim.

Medyum Büyücü İsimleri

Medyum büyücü isimleri, mitolojik büyücü isimleri, kadın büyücüler, tarihte ünlü büyücüler, büyücü anlamına gelen isimler gibi birçok konuda sizler için önemli bir içerik hazırladım. 30 seneyi aşkın dahil olduğum bu piyasada geniş bir tecrübe sahibiyim.

Sizler için bu tecrübemi kullanmak, sizlerin daha mutlu bir hayat sürmesi için çaba sarf etmek en önemli görevlerimin başında gelmektedir. Büyücü isimlerinden önce büyü ve büyücü nedir sorularına sizler için yanıt vermek istiyorum.

Büyü halk arasında sihir ismi ile de bilinmektedir. Doğaüstü, paranormal ya da mistik yöntemler ile doğal dünyayı etkileyebilen uygulamalara büyü ismi verilmektedir. Bu uygulamaları yapan kişiler ise büyücü ismi ile anılır. Medyum Okşan Hoca olarak sahip olduğum doğuştan gelen yetenekleri insanların daha iyi bir hayat sürmesi için harcamaktayım.

Büyücü İsimleri Nedir?

Sizler tarafından büyücü isimleri ile alakalı çok fazla talep alıyorum. Büyücü ismi denildiği zaman akıllara ilk olarak Merlin gelmektedir. Merlin, bir dizide de geçen kurgusal bir karakterdir. Kral Arthur’un zaferlerinin arkasında aslında kendisi yer almaktadır. Gerçek olup olmadığı yönünde söylentiler vardır.

Tüm bunların yanında Mısırların piramit inşası esnasında büyücüler ile çalıştığı da söylenmektedir. Büyücü isimleri, bazı durumlarda kişilerin medyum hocanın kader yazgısı olabilmektedir. Bazı durumlarda ise sadece anne ve babaları tarafından konulan isimlerdir.

Birçok medyum hoca benim gibi lakap kullanmaktadır. Amacım sadece insanların daha huzurlu ve mutlu bir hayat sürmesidir. Sahip olduğum yetenekleri bu doğrultuda kullanırım. Büyücü tarihine baktığımız zaman birçok ünlü büyücünün fantastik isimler ile anıldığı biliniyor.

Bu daha çok akılda kalıcılık anlamında önem arz etmektedir. Kısacası özetlemek gerekirse, büyücü isimleri çok önemli bir konu değildir. Sadece büyü işlemleri yapan ve zamanında yaptıkları ile günümüzde bir takım kapılar açmış önemli kişileri araştırmak gerekir.

Gerçek Büyücü İsimleri

Büyücü isimleri kıyaslamak yerine, büyücülerin yeteneklerini, yaptıklarını ve insanlık için olan hayırlarını karşılaştırmak daha doğru olacaktır. Kişinin adı ne olursa olsun eğer yaptıkları ile bir iz bırakamaz ise, bu onun büyü ilmine bir şey katamayacağı anlamına geliyor.

Gerçek büyücü isimleri olarak benim de adım geçmektedir. Medyum Okşan Hoca olarak uzun zamandır verdiğim hizmet insanlara ulaşmaya başarmıştır. Aşk büyüleri, sevgi büyüleri, para büyüleri, kara büyüler ve daha birçok alanda insanlara hizmet vermek benim için en önemli görevlerin başında geliyor.

Büyücüler mistik karaktere sahip olan kişilerdir. Büyücülerin kim oldukları ve isimleri her zaman için merak edilen bir konudur. Sizler için bu konuda derin araştırma yaptım. Bu araştırmalara yorumlarımı dahil etmeden saf bilgi vermek niyeti ile hareket edeceğim.

Gerçek büyücü isimleri, fantastik olabileceği gibi düz isimler de olabilir. Medyum Hocalar ya da büyücü hocalar gerçek anlamda görevlerini yerine getirmeleri haline,  isimlerinin çok fazla önemi yoktur. Ben Medyum okşan Hoca olarak lakap kullanmaktayım. Bu insanların hoşuna gittiği için değiştirmek istemedim.

Fantastik Büyücü İsimleri

Medyum Hocalar veya büyücüler olağan üstü güçlere sahip olan ve yetenekleri ile insanların hayatların değiştiren kimselerdir. Eski çağlardan beri medyumluk ya da büyücülük, farklı isimler ile anılmıştır.

Ama yaptıkları işlevler her zaman benzer gösterir. İnanışlarına, yaşantılarına ve toplumun o anki durumuna göre farklı vazifelere sahip kişilerdir.

 • Circe ve Medea mitolojik bir cadı olarak bilinir
 • Giges Lidya kralı bir büyücüdür. Onun olağan üstü güçleri varır.
 • Mitolojik bir karakter olan Abaris, gelecekten haber verdiği inanılan bir büyücüdür
 • Antik Kanserya bölgesinde büyücülük yapan Atomus aynı zamanda bir falcıdır.
 • Olağan üstü yetenekler sahip olan Tyanalı yanı zamanda bir büyücüdür.
 • Taoist bir kişilik olan Zhang Jaio büyücüdür ve yeşil türban ayaklanması lideridir.
 • Firavunun büyücüsü görevi gören Iannes ile Mambres’in Yeni Ahit’te isimleri geçmektedir.

Bunlar haricinde isminden en fazla söz edilmesi gereken fantastik büyücü ismi ise Merlin’dir.  O büyücülük tarihin en vazgeçilmez kişisidir. Tarihin en büyük büyücüsü olduğu biliniyor. Sahip olduğu yüksek büyücülük yeteneği ile, Kral Arthur’u eğitmiştir.

Büyücü İsimleri Nelerdir?

Büyücülük tarihinin varlığından bu yana büyücü isimleri her zaman insanların ilgisini çekmiştir. Bazı efsanelerde geçen isimler, insanlar hakkında medyum hocalar için yanlış bir algı oluşmasına da neden olmuştur.

Büyücüler hakkında bilinmesi gereken önemli noktalardan biri aslında onların da ana ve baba sahibi olduğudur. Örnek olarak ben Medyum Okşan Hoca normal bir kişi olarak da hayatımı devam ettiririm. Sadece sahip olduğum yüksek yetenekler, beni bu hizmeti vermek durumunda bırakmıştır. İnsanlara hizmet etmek bana verilen bir görevdir. Her insanın görevi vardır ve benimki de bu şekildedir.

Büyücü isimleri nelerdir sorusu, tarafıma çok sık sorulur. Sizlere yukarı da bazı fantastik isimleri sunduk. Fakat bu isimler o zamanlarda fantastik değildi. O büyücüler tanındıktan sonra,  isimlerin fantastik olarak anılma süreci başladı. Bilindiği gibi büyü, gizli ilimler gibi kavramlara her insanın inancı yüzde 100 değildir.

Kimi insanlar yaşanan olayları hikaye olarak kullanır ve onları imkansız olarak gösterir. Bu konu hakkında whatsapp üzerinden sizlerle görüşmek, gerekli olan sohbeti sizinle yapmak isterim. Medyum Hocaların isimleri genel olarak akılda kalıcı olabilir. Bazıları lakap kullanırken, bazıları kendi isimleri ile hareket eder.

Türk Büyücü İsimleri

Türklerin tarihi çok eski zamanlara dayanmaktadır. Konargöçer kültür özellikleri taşıması nedeniyle Türk dünyasına dışardan baktığımız aman egzotik olarak isimlendirildiği görürüz. Büyüler, şaman inanışları, birtakım ritüeller, cadı kadınlar, büyücü figürleri Türk tarihinde önemli rol tutar.

 • Yağmur yağdıran tanrılar Türk büyücülük tarihinde çok önemli bir yer tutmaktadır.
 • Uygur Türklerinde muska yapmak son derece önemli bir ritüeldir.

Türk büyücü isimleri genel olarak mitolojik kavramlar olarak geçer. Fakat bunlara büyücü demenin doğru olup olmadığını anlamak için gerekli olan araştırmaları yapmak için yeterli kaynak olmadığını ifade etmek gerekiyor.

Günümüzde ise Medyum Okşan Hoca olarak ben, en güvenilir büyücü hocalardan biriyim. Benimle görüşme yapmak ise son derece basittir. Büyüler, vekfler, tılsımlı sözler, dualar ve daha birçok konuda sizlere yardımcı olma niyeti ile yaşıyorum.

Büyülerin Sadece Türk tarihinde değil, dünya tarihinde de önemli bir yeri olduğu biliniyor. İnsanlar zor durumda kaldıkları süreçlerde, kendilerinden daha güçlü, kudretli olandan yardım isteme ritüellerini her zaman yerine getirme eğilimi içinde olmaktadır. Kısacası insanların bir şeylere inanma, birilerinden yardım isteme doğasında vardır.

Büyücü hocalar da bu anlamda son derece etkili kişilerdir. Fakat bahsettiğimden de anlayabileceğiniz gibi oldukça suiistimal edilmeye açık bir konudur. şu an için piyasada medyum Hoca adı altında insanları dolandıran çok sayıda kişi olduğunu da ifade edebiliri.

Sahte Büyücü İsimleri

Medyum Okşan Hoca olarak sizleri sahte büyücüler konusunda uyarmam gerektiğini düşünüyorum. Büyü kavramı ilk çağlardan bu yana var olan, aynı şekilde ilk çağlardan bu yana insanların dolandırıcılık aracı olarak da gördüğü bir konudur.

Sahte büyücüler her zaman var olmuş ve olmaya devam edecektir. Burada önemli olan nokta bu kişilerden uzak kalmak ve bunların sahte olduğunu ispatlayarak diğer insanları kandırmalarının önüne geçmektedir.

Bir medyum Hocanın sahte olduğunu anlamak için gerçek medyum Hocaların özelliklerini değerlendirmek gerekiyor. Gerçek medyum İsimleri de bu anlamda önem taşıyor. Bir medyum Hoca, eğer sizlere vereceğim aşağıdaki örneklere uygun ise, o kişiye güvenebilirsiniz.

 • Gerçek bir medyum hoca asla para için uygulamalar yapmaz.
 • Gerçek medyum Hocaların kalp gözleri açıktır.
 • Onlar ölüler ve diriler arasında bağlantı kuracak güç ve kudrete sahiptir.
 • Telepati yetenekleri çok yüksektir.
 • Hayata her zaman pozitif bakarlar.
 • İnsanlara zarar verecek kara büyüleri, istisna durumlar olmadığı sürece kullanmazlar.

Kadın Büyücü İsimleri

Büyücüler ile alakalı düşülen bazı yanılgılar vardır. Bazı inanışları yanlış yorumlayan kişiler, kadınların büyücü olmayacağını ifade ederler ve onlardan yardım almak istemezler.

Bir kadın büyücü olarak sizlere bu konu hakkında bilgiler vermek istiyorum. Aura, Abaris Merlin, Simon Magus, Amazonlar gibi tarihteki ünlü büyücülerin hepsi kadındır. Kadın büyücü isimleri de dikkat çekicidir.

Medyum Okşan hoca olarak 30 senedir büyü,  bakım, fal, dua ve benzeri bir çok uygulamayı gerçekleştirdim. Büyücülük, kadın ya da erkek olmak ile asla alakası olmayan bir durumdur. İnsanlara yardım etmek, onların doğru yola girdiğini görmek beni iyi hissettirir. Benim için önemli olan sadece budur.

Tarihte de bir çok kadın büyücü olduğunun altını çizmek istiyorum. Bu anlamda incelediğim zaman, hatalı inanışların düzelmesi son derece önemlidir. Sizlere bu konularda, diğer yazılarım üzerinde de gerekli olan bilgileri aktarmaya devam edeceğim.

Bunun için yapmanız gereken sadece beni takip etmek. Her geçen gün yenilenen sitemde, güncel yazılarımı takip etmeye devam edebilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir