1. Anasayfa
 2. Büyüler

Mezara Gömülen Büyü

Mezara Gömülen Büyü
Mezara Gömülen Büyü

Mezara gömülen büyü işlemi nedir ve nasıl yapılır? Mezara gömülen büyüleri kim yapar? Mezara gömülen büyü bozulur mu? Bu soruları cevaplıyoruz…

Mezara gömülen büyü hakkında bir çok bilgiye ulaşmak mümkündür. Ancak bunların ne kadarı doğru ne kadarı yanlış bilmek mümkün değildir.

Medyum Okşan Hoca özellikle bu özel konu hakkında sizleri bilgilendirmek istedi. Mezara gömülen büyüler ve çeşitleri hakkında tüm merak ettiklerinize yazının devamında ulaşabilirsiniz…

Mezara gömülen büyü çeşitleri incelendiğinde bunların genellikle kara büyülerden olduğu görülür. Mezara gömülen bu büyüler bir çok amaç için yapılmaktadır.

Genellikle birisine zarar vermek adına yapılan bu büyüler hakkında akıllarda bir çok soru işareti de bulunur.

Çoğunlukla kişilerin iyi giden hayatlarının altüst olmasına sebep olan bu büyüler değişik şekillerde hazırlanmaktadır. Aşk büyüsü gibi büyülerin de bu yöntemler kullanılarak hazırlandığı biliniyor.

Medyum Okşan Hoca kendisine bu sebeple bir çok danışanın başvurduğunu ve bu büyüleri bozmak için normalden daha fazla zaman ayırılması gerektiğini söylemektedir.

Mezara Gömülen Büyü Nedir?

Mezara Gömülen Büyü Nedir?
Mezara Gömülen Büyü Nedir?

Büyü denildiğinde bunun sınıflara ayrılması aslında pek de fark eden bir durum değildir. En hafif etkileri olan büyü etkisi geçene ya da bozulana kadar insana istenilen şeyleri yaptırtabilmektedir.

Mezara gömülen büyü çeşitleri de bu açıdan incelenirse az etkili ya da çok etkili diye ayırmak bir anlam ifade etmeyecektir.

Sonuçta kara büyü olarak yapılmış bir işlemin en az etkileri bile yeterince sıkıntı verebilir. Hele ki mezar büyülerinde bu sıkıntıdan bahsedilirse daha da büyük sorunlarla karşılaşıldığı görülecektir.

Medyum Okşan Hoca bu büyü çeşitleri hakkında şu ifadeleri kullanmaktadır:

 • Mezara gömülen büyülerin bir çoğu aşk büyüleridir. Mezara kadar sürmesi istenir.
 • Bu büyülerin yapımında kesinlikle kara büyü yöntemleri uygulanır.
 • Birisini hasta yatağına düşürmek için de bu büyüler yapılabilir.
 • Özellikle ayırma büyüsü işlemlerinde de bu büyüden faydalanılmaktadır.
 • Mezara gömülen büyü çeşitleri içinde ölüm büyüleri de bulunur.

Toprağa Gömülen Büyüler Nasıl Bozulur?

Toprağa Gömülen Büyüler Nasıl Bozulur?
Toprağa Gömülen Büyüler Nasıl Bozulur?

Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur sorusu bundan dolayı muzdarip olan kimselerin cevabını en çok merak ettiği sorudur. Bu sebeple de bir çok kaynaktan araştırma yapan insanların genellikle elleri boş kalmaktadır.

Büyü bozma konusunda başvurulacak tek merci medyumlardır. Bir çok kimse cinci hocalar ya da dini alimler ile bu sıkıntıyı atlatabileceklerini sansalar da sonları genellikle hüsran olacaktır.

Toprağa gömülen büyüler hakkında malumat almak için Medyum Okşan Hoca ile irtibata geçmeniz sizin için çok faydalı olacaktır.

Bir çok kimse bu büyülerin nasıl bozulduğu hakkında fikir verebilir. Ancak sonuç alınamayınca umutlar çöpe gitmektedir.

Büyü bozma yalnızca bu konunun uzmanlarının bileceği bir iştir. Çünkü toprağa gömülen büyüler genellikle mezarlara gömülmekte ve bunlar da kara büyü olarak hazırlanmaktadır.

Kara büyülerin toprağa gömülmesi ya da suya atılması sorun yaratmayacaktır. Çünkü hazırlanışı ve tılsımı ona göre ayarlanmıştır. Önemli olan ise bu büyünün nasıl bozulacağıdır.

Toprağa gömülen büyüler nasıl bozulur sorusuna birkaç farklı yanıt verilebilir. Ancak en önemlisi medyumunuzun size vereceği talimatları harfiyen izlemenizdir.

Tecrübesiz birisinin büyü bozmaya kalkışması çok tehlikelidir. Konu kara büyü olunca medyumlar bile iyi seçilmelidir.

Toprağa gömülmüş büyünün yeri tespit edildiğinde bu büyünün bulunması imkansız olabilse de o toprağa özel bazı işlemler uygulanarak bundan kurtulmak sağlanabilir.

Özellikle hocamızın danışanlarına bu konuda yaptığı uygulamalar son derece etkili kabul edilmektedir.

Mezara Gömülen Muska Nasıl Bozulur?

Mezara Gömülen Muska Nasıl Bozulur?
Mezara Gömülen Muska Nasıl Bozulur?

Mezara gömülen muska nasıl bozulur şeklinde bir çok kimse araştırma yapmakta ve sorular yöneltmektedir. Bu soru cevaplanması gereken önemli meselelerden birini aydınlatacaktır.

Çünkü insanlarımızın çoğu muska ile bir şekilde karşılaşmış ve bundan dolayı da bazı sıkıntılar yaşamıştır.

Onun gücünü ve yapabildiklerini bilen kimseler de özellikle mezara gömülmüş bir çeşidi hakkında illaki endişe duyabilmektedir.

Medyum Okşan Hoca bu tür muskaların etkisiz hakle getirilmesinin de çok zor olduğunu ancak imkansız olmadığını söylemektedir.

Bir çok kimse mezara gömülen muska nasıl bozulur sorusuna yanıt aramaktadır. Çünkü bu en çok başa gelen sıkıntılı büyü çeşitlerinden birisi olarak bilinmektedir.

Muska ile yapılabilecekler sınırlı olsa da mezara gömülen bazı büyülerin de muska ile karıştırıldığı da bilinmesi gereken başka bir konudur.

İşinin ehli bir medyum olan değerli hocamız ile bu sorunların üstesinden gelmeniz mümkündür. Medyum Okşan Hoca özellikle kara büyüler konusundaki ilmi ile insanların sıkıntılarını çözerek onlara fayda sağlayan sayılı medyumlar arasında gösterilmektedir.

Mezara gömülen muska için bozma yöntemleri içinde aynı işlemi tekrar ederek özel bazı dualar okunmuş suyun o mezara dökülmesi gibi işlemler uygulanmaktadır.

Büyü bozmak sanıldığı kadar kolay ve çabucak oldu bitti ye getirilecek bir iş değildir. Çünkü mezara gömülen bir muskayı bozmanın öncesi ve sonrasında yapılması gereken bir çok işlem bulunur.

Mezara Gömülen Büyü Ne İçin Yapılır?

Mezara Gömülen Büyü Ne İçin Yapılır?
Mezara Gömülen Büyü Ne İçin Yapılır?

Mezara gömülen büyü ne için yapılır sorusu bu konuyu araştıran kimselerin en çok sorduğu sorulardandır. Bu sebeple de merak eden kimselerin bunu doğru kaynaktan öğrenmesi için Medyum Okşan Hoca cevaplamaya karar vermiştir.

Bir büyünün mezara gömülmesi için çok büyük ihtimalle kara büyü olarak hazırlanması gerekmektedir. Bunun da yapılış amaçları içinde bir çok şey olabilir.

Bu büyü ya mezara kadar sürecek aşklar ve ayrılıklar için yapılır ya da sonu mezarda bitmesi istenilen durumlar için yapılır.

Medyum Okşan Hoca ayrıca mezara gömülen büyü ne için yapılır sorusuna çok farklı yanıtların da verilmesinde sıkıntı görmemektedir.

Çünkü bu büyü bir çok şey için hazırlanabilir. Bazen akıl sağlığını bozmak için de bu büyülerin yapıldığı bilinir. Böyle bir büyü yapılan kimseler mezarlıklardan çok korkmaya başlayabilirler. Özellikle oralardan geçerken içlerine ürperti ve tedirginlik belirir.

Bir çok medyum bundan dolayı bu büyünün bozulması için çok dikkatli çalışılması gerektiğinin de altını çizmektedir.

Çünkü bu büyü mezarda gömüldüğünde cinlerin ve ifritlerin koruması altına alınmaktadır. Büyünün en iyi korunacağı yerlerden birisi mezarlardır.

Mezara Gömülen Büyü için şunlar söylenebilir:

 • Mezara gömülen büyüler çok tehlikeli olarak bilinirler.
 • Böyle bir büyü ile yapılacakların sınırı yoktur.
 • Bu büyülerin etkisi ya mezara kadar ya da kısa sürece akıl kaybıyla belli olur.
 • Böyle bir büyü ile karşılaşan kimseler hocamızla irtibata geçmelidir.
 • Mezara gömülen büyü bozulmadığı sürece etkilidir.

Büyüler konusunda yazılarımız burada: https://medyumoksan.com/buyuler/

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir