1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Mum Büyüsü

Mum Büyüsü

Medyum Okşan Hoca, sizlerin en merak ettiği kara büyülerden olan mum büyüsü hakkında bilinmeyenleri sizlerle paylaştı. Mum büyüsü nedir ve ne için yapılır? Mum büyüsü çeşitleri nelerdir gibi birçok sorunuzun cevabını bulacağınız bu yazımız, Medyum Okşan Hanımın cevapları ile taşları yerine oturtmaktadır.

featured

Mum büyüsü işlemleri aşk büyüsü ve bağlama büyüsü olarak kullanılan ve meşhur olan işlemlerdir. Bunların yanında mum büyüsü ile birini yataklara düşürebilir ve mum gibi damla damla eriyerek perişan olmasını da sağlayabilirsiniz.

Medyum Okşan Hoca bu sebeple mum büyüsü konusunun çok dikkat edilmesi gereken konular arasında yer aldığını, asla şakaya ve yanlış bir harekete gelmeyeceğini de özellikle belirtmektedir. Mum büyüsü işlemleri klasik parafinli mumlar ile yapılmaz. Bu büyü için özel olarak bazı hayvanların don yağından yapılan mumlar kullanılmaktadır. Bazı zarar verme amaçlı mum büyülerinde ise domuz iç yağı ve insan yağı kullanıldığı da biliniyor.

Kırmızı Mum Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Mum büyülerinde kullanılan mumların renklerinin de ayırt edici özellikleri vardır. Kırmızı mum büyüsü evlilik için yapılan mum büyülerindendir. Medyum Okşan Hanım, kırmızı mum büyüsü kaç günde etki eder gibi birçok sual sorulduğunu belirtmektedir.

Bu tarz suallerin cevaplar kesinlikle kişiye özel mum büyüsü bakımı ile verilebilmektedir. Kırmızı mum büyüsü işleminde kullanılan özel mumlara kırmızı rengini kan ve safran vermektedir. Medyum Okşan Hanım özel olarak ismi gizli olan hayvan iç yağlarından yapılan kırmızı mum ile etkili evlilik büyüsü yapmaktadır. Size özel kırmızı mum büyüsü kaç günde etki eder merak ediyorsanız hocamıza ulaşmanızı tavsiye ediyoruz.

Mumla Yapılan Aşk Büyüsü

Medyum Okşan Hoca, mum büyüsü işlemlerinin kara büyü olduğunu ve uygulaması ve yapım aşamalarının çok özel bir titizlik istediğini belirtmektedir. Mumla yapılan aşk büyüsü işlemleri çok kuvvetli büyüler arasındadır. Mum büyüleri içinde zarar verme amaçlı yapılan büyüler kadar aşk büyüleri de çok tercih ediliyor. Medyum Okşan Hoca gibi tecrübeli bir medyumun elinden çıkan mumla yapılan aşk büyüsü ise insanların aklını başından aldıracak şekilde keskin sonuçları ile hayretler içinde bırakmaktadır.

Mumla Evlilik Büyüsü

Mum ile yapılan birçok büyü olduğuna ve içlerinde en çok tercih edilenlerin mumla aşk büyüleri olduğuna değinmiştik. Fakat medyum Okşan Hanımın mum büyüsündeki etkisin, gören birçok kimse mumla evlilik büyüsü konusunda da hocamızın kapısını çalmaya başlamıştır.

Mumla evlilik büyüsü işlemleri kesinlikle medyum Okşan Hoca gibi iyi bir medyum tarafından ve özel olarak hazırlanan mumlar ile yapılmalıdır. Aksi halde cinlerin ve doğa üstü güçlerin de kullanıldığı mumla evlilik büyüsü kontrol edilemez bir hale gelebilir. Bu duruma düşen birçok kimseyi de yaşadığı cin musallatı vakalarından Medyum Okşan Hoca kurtarmaktadır.

Mum Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyü bozma işlemleri büyü yapma ile asla kıyaslanmamalıdır. Medyum Okşan Hanım büyü yapma işleminin çok hassas ve çok zor olduğunu her defasında dile getirmektedir. Bunun yanında büyü bozma işleminin daha zor olduğunu da hatırlatmaktadır. Mum büyüsü nasıl bozulur diye merak eden insanların sayısı oldukça fazladır. Çünkü bu insanların ya kendileri ya da bir tanıdıkları mum büyüsüne maruz kalan kimselerdir.

Mum büyüsü bozmak için Medyum Okşan Hoca yapılan büyünün muhteviyatına vakıf olunması gerektiğini, bakım yaparak hangi yöntemler kullanıldığının bulunduğunu ve kim tarafından ne amaçla yapıldığının çözüldüğünü ifade etmektedir. Ardından da gereken ritüeller ile mum büyüsü nasıl bozulur sorusunun cevabı olan işlemlerin yapıldığını söylemek yanlış olmaz.

Yorum Yap