1. Anasayfa
 2. Rüya Tabirleri

Rüyada Babanın Öldüğünü Duymak

Rüyalar çok garip şekillerde bize görünebilmektedirler. Bazen en sevdiklerimizin zarar gördüğünü bile görmeniz mümkündür. Önemli olan bu rüyaların ne manalara geldiğidir. Medyum Okşan Hoca bu yazıda sizlere rüyada babanın öldüğünü duymak ile ilgili yorumlardan bahsetti. Konuyla alakalı diğer tüm bilgiler yazının devamında sizlerle...

Rüyada Babanın Öldüğünü Duymak
Rüyada Babanın Öldüğünü Duymak

Rüyada babanın öldüğünü duymak yorumlanırken değişik kriterler değerlendirilmektedir. Medyum Okşan Hoca özellikle bu rüyaların kişiye özel olarak değerlendirildiğinde çok önemli konulara açıklık getireceklerine de değinmektedir. Bir kimse bu şekilde bir rüya gördüğünde babası ölmüşse farklı olarak yorumlanır yaşıyorsa farklı yorumlanır. Rüya yorumlama ilmin yanında sezgi ve manevi kalp açıklığı gerektirmektedir. Bu yetenek yanında bir üstadın bahsettiği icazet ile de kazanılmaktadır. Rüyada babanın öldüğünü duymak bir çok farklı yönden incelenmesi gereken bir rüyadır.

Medyum Okşan Hoca bir kimsenin bu şekilde bir rüya görmesinin hem olumlu hem olumsuz olabileceğini belirtmiştir. Bu durum insandan insana değiştiği gibi bakım yaparak da anlaşılabilir. Rüyada babanın öldüğünü duymak bazen olumlu gelişmelerden ve size yapılacak büyük bir yardımdan bahsediyor olabilir. Bazen karşınıza çıkacak büyük bir iş fırsatını ya da ticareti de haber verebilir. Ancak bazen de başınıza gelecek olan bir kötülüğe karşı savunmasız olduğunuzu da size anlatıyor olabilir. Tüm bunlar için doğru rüya yorumlamasının yapılması çok ama çok önemlidir. Bunula alakalı şunları bilmek gerekmektedir.

 • Rüyada babanın öldüğünü duymak size karşı gizli kapaklı bir kötülük planlandığını haber verebilir.
 • Böyle bir rüyanın sonunda karşınıza çok güzel fırsatlar da çıkabilir.
 • Bir kimse bu rüyasını kesinlikle iyi bir yorumcuya anlatmalıdır.
 • Her önüne gelene rüya yorumlatmak son derece yanlış ve tehlikelidir.
 • Medyum Okşan Hoca bu rüyanın size kazandırdıkları kadar kaybedeceklerinizi de haber vereceğini söylemektedir.

Rüyada Babanın Öldüğünü ve Dirildiğini Görmek

Rüyada babanın öldüğünü ve dirildiğini görmek çok önemlidir. Bu rüyayı gördüğünüzde başınıza kötü bazı olaylar gelebilir. Bunlar ile alakalı olarak alacağınız önlemler sonunda da çok güzel bir geleceğe hazırlıklı olmanız gerekir. Medyum Okşan Hoca bu gibi rüyaların çok iyi analiz edilmesinin önemli olduğuna parmak basmaktadır. Çünkü olma ihtimali olan güzellikler gelmeden önce pes edilmesi bir çok fırsatın kaçmasına sebebiyet verecektir. Tüm bu sıkıntıların aşılabilmesi için doğru karar almak çok önemlidir. Bu süreçte iyi bir medyumla çalışmanız sizin için yol gösterme açısından çok değerlidir.

Medyum Okşan Hoca rüyada babanın öldüğünü ve dirildiğini görmek hakkında yapılacak yorumların çok önemli olduğunu söylüyor. İnsanlar böyle rüyalardan dolayı çok fazla kafa karışıklığı da yaşamaktadır. Babalarının ölüp dürülmesi onlar için sıkıntılı duyguları da tetikleyebilmektedir. Oysa insanlar bu rüyalar sayesinde kendilerine verilen müjdeleri bilseler daha da hazırlıklı olur ve fırsatları değerlendirirlerdi.

Bir kimse böyle rüyalar sebebiyle asla endişeye kapılmamalıdır. Medyum Okşan Hoca gibi ehil bir medyuma danışarak sorunlarına çözüm aramalı ve destek almaktan çekinmemelidir. Bazı fırsatlar gelmeden önce insan büyük bir sınava tabi tutulabilir. Bu sınavı aşabilmek de herkesin harcı değildir. Özellikle kuracağınız bir işte ilk başta sekteye uğramak ve başarısız olmak sizi yıldırsa da rüyanız devam etmeniz durumunda kazanacağınız güzelliklerden haberler içerebilir.

Rüyada Babanın Ölmesi

Rüyada babanın ölmesi çok öneli sonuçları olabilecek rüyalardandır. Bu rüya hem şeytani hem rahmani olabilir. Şeytani olmasının sebebi kişiyi ruhi olarak bunaltarak açık hedef haline getirmektir. Duygusal boşluklar insanı cinlerin ve şeytanların kullanabileceği durumlara sokmaktadır. Diğer yandan rahmani olan bu tür rüyalar çok ama çok önemlidirler. Özellikle verdikleri haberler doğru irdelenmeli ve danışan bu konuda bilgilendirilmelidir. Medyum Okşan Hoca rüyada görülen ölümlerin değişik şekillerde yorumlanmasının aslında kişinin hayatıyla ilgili bir takım gelişmeler ile ilgili olduğunu da söylemektedir.

Rüyada babanın ölmesi sıkıntılı bir dönemin başlayacağı şeklinde de yorumlanır. Ayrıca bu rüyayı gören kişilerin eşlerinden boşanacağı ve ya maddi zorluklar yaşayacakları da söylenir. Rüyada babanın ölmesi bazen de mutlu haberler veriyor olabilir. Bu güzel haberler yeni bir iş, yeni bir aşk, evlilik ya da yeni bir hayatı anlatıyor olabilir. Bunu yorumlamak muhakkak ki medyumların işidir.

Medyum Okşan Hoca bu tür rüyaların doğru ve sözüne güvenilir kimselerle paylaşılmasında sakınca olmadığını ancak o kişilerin kafalarına göre rüya tabiri yapmalarının büyük sıkıntılara yol açabileceğini bildirmiştir. Bu sebeple doğru kararlar vermek ve iyi bir yorumcuya rüyanızı tabir ettirmek lazımdır. Hele ki bu yorumcu hocamız gibi medyum olursa da sizlere vereceği nasihatler ile belaların kolayca atlatılması ve güzelliklere kavuşmak daha çabuk olacaktır.

Rüyada Babanın Öldüğünü Duymak Ama Ölmemesi

Rüyada babanın öldüğünü duymak ama ölmemesi insanın içinde hem telaş hem mutluluk yaratan rüyalardandır. Bu rüyayı görüp uyandığımızda kalbimiz olduğundan daha hızlı çarpmakta ve telaşla bunun gerçek olup olmadığını anlamaya çalışmaktayız. Ancak bu herkes için aynı değildir. Bu sebeple bu rüya yorumlanırken kişilerin aile arasındaki ilişkilerinden tutun da maddi manevi bir çok konudaki durumlarına bakılır. Bu rüya size ummadığınız konularda bilgiler sunuyor olabilmektedir.

Medyumlar rüyada babanın öldüğünü duymak ama ölmemesi hakkında bir çok bilgi olduğunu söylemektedirler. Özellikle de rüya analizi açısından alınacak kötü haberler kadar iyi haberler de yorulabileceğine işaret etmektedir. Hatta önce iyi haber mi yoksa kötü haber mi alınacağı da bu tür rüyalar açısından çok ama çok önemlidir. Bundaki sırrı çözmek rüya yorumcularının ilimlerinden bir parçadır. Bundan dolayı onların nasihatleri yaptıkları rüya yorumları kadar önemlidir. Özellikle Medyum Okşan danışanlarına rüyalar hakkında çok fazla yol göstericilik yapmaktadır. Hocamız özellikle şu durumlara dikkat çekmektedir.

 • Rüyada babanın öldüğünü duymak ancak bunun böyle olmaması bir takım karmaşık haberler alacağınıza işarettir.
 • Bu rüyalar sizleri yanıltmak için bir takım yalanların söyleneceğine işaret olabilir.
 • Böyle rüyalar gördüğünüzde maddi zararlar yaşamanız beklenir.
 • Medyumlar bu rüyaların sonucunda sebat edilirse güzelliklerin yaşanacağını söylemektedir.
 • Önemli olan ise nerede ne yapacağınız hakkında net bilgilere sahip olmaktır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir