1. Anasayfa
 2. Rüya Tabirleri

Rüyada Yangın Görmek

Rüyalar insanların iç alemi ile dış alemi arasında bir bağdır. Bu yazımızda sizler için rüyada yangın görmek konusunu anlattık. Medyum Okşan Hoca'nın verdiği bilgilerden merak ettiklerinizi yazımızın devamında bulan bilirsiniz...

Rüyada Yangın Görmek
Rüyada Yangın Görmek

Rüyada yangın görmek, bir çok farklı şekilde yorumlanma ihtimali olan rüyalar arasındadır. Ancak bu rüya kişiye özel olarak yorumlandığında daha anlaşılabilir bir hal aldığı görülecektir. Medyum Okşan Hoca, rüyaların her insan için farklı mesajlar barındırabileceğini belirtmiştir. Özellikle de içinde ateş ve yangın olan rüyalar çok iyi yorumlanmalıdır. Çünkü iyi rüya yorumu bir çok felaketin önüne geçmeye faydalı olabilir.

Bir kimse rüyada yangın görmek ile ilgili olarak güvendiği bir rüya tabircisi ile çalışabilir. Bir çok rüya tabiri kitabı meseleye genel manada yaklaştığından dolayı da insanlar tatmin olmamaktadır. Bu sebepten dolayı özellikle doğru rüya yorumu için rüya yorumcularını başvurulmaktadır. Rüyaların bize anlatabileceği çok şey vardır ve bu rüya bizler için şu manalara gelebilir.

 • Rüyada yangın bir takım felaketler olacağına ve bunların şiddetli olacağına işaret edebilir.
 • Rüyada ateş ve şiddetli yangınlar bir takım hastalıkların da habercisi olabilir.
 • Rüyanızda göreceğiniz yangınlar parada ve malda bir takım kayıplar olabileceği manasına da gelir.
 • Rüyasında yangın gören kimseler bunu fazla dillendirmemelidir.
 • Bu rüyalar ile ilgili alınabilecek önlemler için doğru şekilde rüya yorumu yapılması lazım gelir.

Rüyada Yangın Çıkarmak

Rüyada yangın çıkarmak, kişinin yaptığı ya da yapacağı bir takım hataların büyük sonuçları olacağına yorulur. Bu rüyayı görenler hayatlarında bir takım olumsuzluklar yaşamaya başlayabilirler. Ancak yine de telaşa kapılmaya lüzum yoktur. Medyum Okşan Hoca bu rüyalar hakkında tecrübeli bir yol göstericidir. İnsanların bu durumlarda ihtiyacı olan en nemli konu da yol gösterilmesidir.

Bazen de rüyada yangın çıkarmak hakkında olumlu görüşler bildirildiği de olmaktadır. Sıkıntıların defi ve hastalıkların gitmesine de yorumlanabilir. Ya da uzun süredir başınızdaki bir belanın yapacağınız bir fiil sonucunda ortadan kalkacağına da yorulabilir.

Bir insan böyle rüyalar ile muhatap olduğunda kesinlikle kafasına göre davranmamalıdır. Herkese anlatarak her önüne gelenden yorum istememelidir. Çünkü rüya yorumu ok gibidir. Yorumlandığında yaydan çıkmış olur. Bir rüya yorumcusu da rüyayı olabildiğince olumlu yorumlamalıdır. Sıkıntıları da olabildiğince hayra yorması lazımdır.

Rüyada Başkasının Evinin Yandığını Görmek

Rüyada başkasının evinin yandığını görmek, tanıdığınız birisinin başına bir takım sıkıntılar geleceğine delil olarak görülür. Bu rüyayı gören kişiler özellikle bu durumdaki kişilere karşı dualarını ve yardımlarını esirgemezlerse maddi manevi kazanacaklardır. Ancak bundan beri dururlarsa da bir çok güzellikten mahrum kalabilirler. İnsanların bu tür rüyalar görmeleri de özel bir durum değil bir nimet olarak kabul edilmelidir.

Akrabamız ya da bir tanıdığımız fark etmeksizin rüyada başkasının evinin yandığını görmek son derece acı bir tecrübe olabilir. Bazen de bu rüya yakınlarımıza gelecek bir sıkıntının ateşinin bize de değeceğini anlatır. Her durumda da dikkatli ve tedbirli davranılması lazım gelir.

Bir kimse rüya yorumlama ilmine başvuracağında sözü güvenilir ve bu ilmi bilen kimselere başvurmalıdır. Çünkü başka türlü durumlarda ne alınacak önlemlerin farkına varılabilir ne de sır saklanabilir. Bazı rüyalar bir çok sır barındırmaktadır. Rüya tabircisi bunu ayan eder ya da etmez bu onun kendi tercihi olarak görülmelidir.

Rüyada Akrabanın Evinin Yandığını Görmek

Rüyada akrabanın evinin yandığını görmek, bazen olumlu bazen de olumsuz olarak yorumlanmaktadır. Bazı kimseler için bu rüyanın olumsuzlukları ve sıkıntıları çok büyük olabilmektedir. Örneğin bu rüyayı gördüğünüzde ortak para ya da malınızın başına bir iş gelebileceği ihtimal dahilindedir. Ya da ailenize ait bir mülkte bir sıkıntı çıkma ihtimali olduğu akıllarda kalmalıdır.

Fakat rüyada akrabanın evinin yandığını görmek bazı kimseler için de olumlu olarak yorumlanmaktadır. Özellikle de ummadığı yerlerden yardım almaya ve önünün açılacağına işaret edebilir. Maddi bir rahatlama dönemine girileceğine işaret edebilir. Bir çok yeni dost kazanılacağına ve kişinin ailesinin desteğini alacağına işaret etmiştir. Böyle rüyalar herkese anlatılmamalı ve dillendirilmemelidir.

Rüyada Orman Yangını Görmek

Rüyada orman yangını görmek pek de hayırlı rüyalar arasında yer almamaktadır. Bu rüyayı gören kimse attığı adıma bile dikkat etmesi lazımdır. Hele ki o rüya rahmani ola ki bir çok önemli haberler içerebilir. Medyum Okşan Hoca rüya tabiri hususunda bu rüyanın önemine defalarca değinmiştir. Çünkü böyle bir rüyada ayrıntıların bile büyük önemi vardır.

Rüyada orman yangını görmek servetinizde bir takım kayıplar yaşanacağına işaret eder. Sizin ya da bir yakınınızın hastalıklar ila imtihanına işaret edebilir. Ayrıca evliyse evliliklerinde değilse de akraba ilişkilerinde büyük sorunlar olabileceğine de delil kabul edilir. Bu sebeplerden dolayı çok dikkatli olunması ve görülen rüyanın önemsenmesi gereklidir.

İnsanların bir kısmı rüyalara önem vermeyebilirler. Bu aynı zamanda da bir itikat meselesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak bunu tecrübe edenlerin bildiği şey şudur ki, rüyalar doğru yorumlandığında bir çok haberler vermektedirler. Rüyaların yorumlanabilmesi ve bundan dolayı alınacak bir çok önlemler sayesinde hayatınızda olabilecek bir çok sıkıntı önlenebilir.

Rüyada Yangından Kurtulmak

Rüyada yangından kurtulmak size bazı meseleler hakkında işaretler verebilmektedir. Medyum Okşan Hoca, bir kimse bu rüyayı gördüğünde alacağı önlemler ile içine düştüğü sıkıntılardan kurtulur demektedir. Bu rüya yakınınızdan ya da uzağınızdan bir takım saldırılara maruz kalacağınızı anlatmaktadır. Ancak bir takım güzel gelişmeler yaşayarak bunları başınızdan def edeceğinize de delil kabul edilmektedir.

Bir kimse rüyada yangından kurtulmak hakkında rüya yorumu istediğinde rüyasını ayrıntılıca anlatmalıdır. Bu rüyaya göre yorumcu biiznillah rüyayı yorumlayacak ve genellikle sevindirici haberler verecektir. Tabi ki bu kötü gelişmelerin hiç yaşanmayacağı anlamına gelmemektedir. Önemli olan sabırlı olmak ve isyan etmemektir. Elbette ki sabrın sonu selametle bitecektir. Bu rüya hakkında şunların da bilinmesi faydalıdır.

 • Rüyada yangından kurtulmak belaların def olacağına işarettir.
 • Bu rüyayı gördüğünüzde kesinlikle yoruma muhtaç olduğunu bilmeniz gerekir.
 • Rüyanız sizin bir takım belaları atlatacağını anlatmaktadır.
 • Bu belalar maddi ya da manevi belalar olabilirler.
 • Böyle rüyalarınız ile ilgili mutlaka iyi bir tabirciye danışmanız lazım gelir.

Rüyada Yangın Söndürmek

Rüyada yangın söndürmek, hayırlı haberler veren rüyalardan biri olarak bilinir. Bu rüyayı gören kişiler maddi manevi hediyelere kavuşabilirler. Özellikle hakikat arzusu ile yanan gönüller için bu rüya kurtuluşa işarettir. Rüyanızda bu durum ile karşılaşmanız ayrıca sizin vesile olacağınız bir iyiliğin çığ gibi büyüyeceğini de ifade ediyor olabilir.

Bu güzel rüya sayesinde maddi manevi rahatlama geleceği müjdelenir. İnsanların içinde bulundukları buhranlardan kurtulacakları bu rüya ile bildirilebilir. Yangın söndürmek iyilik etmeye ve iyilik bulmaya da işarettir. Bu rüyayı gören kişinin edeceği hiç bir yardım karşılıksız kalmayacaktır. Yeter ki kalbinden bunu sürekli Allah için yaptığını geçirsin. Bu rüyanın bir çok farklı yönü de olabilir.

Rüyada yangın söndürmek yine de kişiye özel olarak yorumlanması gereken bir rüyadır. Bu sebepten dolayı da rüya yorumcularından başkalarına anlatılması doğru değildir. Hele ki ülkemizde her önüne gelenin bilip bilmeden yapacağı yorumlar yanlış yönlenmeye sebep olacaktır. En doğrusu için sizler de hocamızla irtibata geçerek çareler arayabilir ve çözüm bulabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir