1. Anasayfa
  2. Büyüler

Sabun Büyüsünde Okunacak Dua

Büyü yapımında gerçekleştirilen bir çok ritüel vardır. özellikle de sabun büyüsü işlemlerinde okunması gereken bir çok tılsıma ve duaya da rastlanmaktadır. Bu sebeple de sabun büyüsünde okunacak dua yazımızın konusu olmuştur. Medyum Okşan Hoca özellikle bu büyü hakkında sizleri bilinçlendiren bilgiler sunmaktadır...

Sabun Büyüsünde Okunacak Dua

Sabun büyüsü, kişinin niyetine göre farklı sonuçlar ortaya çıkartan son derece önemli bir gizli ilim yöntemidir. Kişinin bu büyüyü yapma nedeni, seven kişileri ayırma olduğu gibi, sevdiğiniz kişiler ile buluşma olarak da tanımlanabilir. Son derece kolay bir büyü olduğu bilinir. Fakat gerçek bir medyum hoca tarafından yapılması şarttır. Sabun büyüsüne okunacak dua konusunda bilgi almak için bizi takip etmeye devam edin.

Sabun büyüsü, daha çok sevenleri ayırma ve aralarını açmak için okunan, son derece tehlikeli büyü seçeneklerinden biridir. Günlük hayatımızda sevmediğimiz ya da hoşlanmadığımız bir kişinin davranışlarını değiştirme noktasında da son derece etkili olmaktadır. Bu sayede istemediğimiz kişiyi kendi hayatımızda uzaklaştırmak da mümkün olur.  Aynı zamanda sadece kara büyü olarak değil, ak büyü olarak kullanabilir ve bu sayede aşık olduğumuz kişi ile bir ömür mutlu yaşayabiliriz.

Sabun büyüsünde okunacak dua, büyünün etkisini bitmesine neden olabilir. Burada dua, büyü bozma amacı ile okunacak olursa, büyünün etkisi kısa süre içinde biter. Fakat etkisinin uzunluğu ne zaman biteceği yönünde bizlere bilgi verici olacaktır.

Sabun Büyüsü Duası Nedir?

Büyüler, hayat akışının değişmesine neden olan tılsımlara verilen isimlerdir. Bu değişimler bazen olumlu bazen ise olumsuz bir çizgide gerçekleşir. Büyülerin tarihin ilk zamanlarına dayanan bir çizgisi vardır. İnsanların her zaman geleceği merak etmesi, bunu araştırmasına neden oldu. Gelecekte meydana gelen olumlu ya da olumsuz olaylar hakkında büyülerden yardım alınmaktadır. Sabun büyüsü duası nedir sorusu da büyüler ile alakalı en çok sorulanlar arasındadır.

Sabun büyüsü duası ise, bu büyülerin karanlık yüzü olarak günümüze kadar varlığını sürdürmeye devam etti. Büyü; içinde nefret, intikam, kötülük gibi bir çok son derece güçlü hissi barındırır. İsminden de anlayabildiğimiz gibi, sabun ile yapılan bir tılsımdır. Sağlıklı bir insana yapılması halinde, o kişiyi hastalığa zevk edecek, yataklara düşürecek kadar çok etkilidir. Büyü bozulmaması halinde kişi ölüm döşeklerine uzanabilir. Bu anlamda facialara yol açan bir büyü olması, Medyum Okşan Hoca gibi, kara büyüler konusunda çalışmalar yapan hocalarımızın yardımlarına muhtaç olduğumuzu göstermektedir.

Örnek olarak; bedenimizde bir rahatsızlık var ve doktor buna çözüm bulma konusunda zorluk çekiyorsa, şifa bulmak için Medyum Okşan Hoca’dan yardım almanız son derece önemlidir. Sabun büyüsü duası etkisi altında kalınmış olabilir.

  • Büyüler sadece medyum Hocalar tarafından yapılmalıdır.
  • Büyülerde kullanılan malzemelere sadece medyum Hocalar erişebilir.
  • Sabun büyüsü, karanlık yönü ile bilinen bir büyü olsa da ak büyü özellikleri de vardır.
  • Büyünün karanlık yüzü, insanların hayatlarından olmasına neden olabilir.

Sabun Büyüsü Duası Yapan Hocalar

Sabun büyüsü duası yapan Hocalar, bir nedenden ötürü sabun büyüsü etkisi altında kalan kişilere yardım eden, büyünün etkisini dua ile bozan son derece etkili kişilerdir. Büyü yapımında, daha önce de ifade ettiğimiz gibi sabun tercih edilmektedir. Büyü yapan Medyum Hoca’nın tüm içtenliği ve kalbi duyguları ile bunu icra etmesi son derece önemlidir. Türkiye’de büyü yapan hocalar çok fazladır. Bunun ana nedeni ise coğrafi konum itibari ile büyüler ile çok içli dışlı bir konumda olmamızdır

Sabun büyüsünün yapılmasında sabun ile beraber birkaç iğne de kullanılmaktadır. İğnelerin sabunlara batırılması ile yapılan bu büyü, aynı zamanda bir takım dualar ve yazılar da içermektedir.  Tehlikeli büyü olması nedeniyle konu hakkında insanlara bilgi vermek doğru olmaz. Büyünün nasıl yapıldığı sadece medyum hocalar tarafından bilinmelidir. Eğer ki, kötü ellerin eline geçerse, insanlar için felaket olabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir