1. Ana Sayfa
 2. Büyüler
 3. Sakız Büyüsü

Sakız Büyüsü

Sakız büyüsü işlemleri oldukça yaygın olarak bilinen büyüler arasındadır. Medyum Okşan Hoca da sizler için sakız büyüsü hakkında en merak edilen soruları cevaplamaya devam etmektedir. Sakız büyüsü ne amaçla yapılır ve kimler yaptırmaktadır. Sakız ile büyü yapmak mümkün müdür gibi tüm sorularınızın cevabı için yazımızın devamını okuyunuz.

featured

Sakız büyüsü nasıl yapılıyor? Medyum Okşan Hoca büyücülük ve medyumluk aleminde büyük kitlelere hitap eden ve çok soylu bir medyum ailesinin kanını ve birikimlerini kendinde taşıyan özel bir medyumdur. Bu sebeple sakız büyüsü gibi büyüler hakkında önemli bilgi sahibidir.

Sakız büyüsü işlemleri tüm dünyada yapılıyor olsa da kökeni Asya kıtasıdır. Sakız büyüsü işlemleri Medyum Okşan Hoca tarafından bağlama büyüsü, evlilik büyüsü ve muhabbet büyüsü gibi işlemler için kullanılmaktadır. Sakız büyüsü ile bağlama büyüsü oldukça etkili ve net sonuçlar veren büyüler arasındadır. Burada en önemli husus ise büyü yapma işlemini uygulayan medyumun iyi bir medyum olması ve büyü yaptıran kişinin de tüm söylenenlere dikkatle riayet etmesi gerektiğidir.

Sakızdan Büyü Olur Mu?

Medyum Okşan Hocamıza en çok gelen soruların başında sakızdan büyü olur mu sorusudur. Bu sorunun cevabı elbette ki hangi sakız diye sorulacak başka bir soru ile cevaplanabilir. Bilindiği gibi ağaçların reçinelerine de sakız denilmektedir. Medyum Okşan Hoca bu konuda birçok sahtekâr kişinin insanları dolandırdığını da belirtmektedir. Sakız büyüsü işleminde kullanılan sakız özel bir sakızdır.

Sakızdan büyü olur mu sorusu ise buna binaen sorulan bir sorudur. Yani ülkemizde günlük sakız olarak bilinen sakızdan büyü yapılmaktadır. Fakat asıl konu ise sakız büyüsü için kullanılan günlük sakızının da çok özel bir amber ağacı çeşidi olan ve yalnızca Çin’ de bulunan bir ağaçtan üretildiği konusudur. Bu endemik ağaç türünden elde edilen özel günlük sakızı ise yalnızca medyumlar ve büyücüler için yeterli miktarda üretilebilmektedir. Bir gramı altından değerli olan bu sakız türü sakız büyüsü işlemlerinde kullanılmaktadır.

Günlük Sakız Büyüsü

Günlük sakızı ile yapılan günlük sakızı büyüsü aslında Medyum Okşan Hocamızın da yapmış olduğu sakız büyüsünün bir diğer adıdır. Sakız büyüsü yapımında özel bir günlük sakızı kullanıldığı için bu büyünün de adı günlük sakızı büyüsü olarak da geçmektedir. Birçok farklı ülkede de farklı adlar aldığı için en bilinen adı sakız büyüsü işlemidir.

Medyum Okşan Hoca kara büyü ve büyü bozma işlemlerinde uzman medyumlar arasında gösterildiği için, cinlerin yoğun kullanıldığı günlük sakızı büyüsü işlemlerinde de başarısını defalarca kanıtlamış profesyonel medyumlar arasındadır.

Suya Atılan Büyüler

Suya atılan büyüler arasında sakız büyüsü de yerini almaktadır. Fakat sakız büyüsü akar suya değil, özel bir karışımla elde edilen ve gümüş bir kapta bekletilen suyun içine atılmaktadır. Daha sonra ise yine gümüş bir süzgeçle süzülerek içinden alınmaktadır.

Medyum Okşan Hoca bu konuda her ayrıntının ve her kelimenin çok önemli olduğunu özellikle belirtiyor. Sizler de suya atılan büyüler hakkında araştırma yaparken çarpıtılmış onlarca yazıya denk gelmektesiniz ve kafanız karışmaktadır. Büyü yapma işlemi yalnızca Medyum Okşan Hoca gibi konusunda uzman medyumlar tarafından yapılmalıdır ki her ayrıntı ve taş yerine otursun.

Büyü Nasıl Bozulur?

Medyum Okşan hoca büyü bozma konusunda en bilinen medyumlar arasında yerini alır. Bu sayede büyü nasıl bozulur sorusuna da cevap verebilecek en profesyonel medyumlardan birisidir. Sakız büyüsü bozma işlemi de diğer büyü bozma işlemleri gibi tehlike arz etmektedir.

Medyum okşan Hocamıza büyü nasıl bozulur ya da sakız büyüsü bozma işlemleri nasıl yapılır diye gelen birçok kimse bunları kendi yapmaya çalıştığında büyük zararlar gören ve hocamıza gelerek şifa bulan kimselerden oluşmaktadır. Sizler de büyü nasıl bozulur merak ediyorsanız ya da büyü bozdurmak, büyü yaptırmak istiyorsanız Medyum Okşan Hocamıza ulaşınız.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

 1. 7 ay önce

  3 tane mesleğim var ama doğru düzgün kazanç elde edemiyorum. Benim bir sürü sevgilim oldu, bir kaçı ile evlenme derecesine geldim ve istemeye kadar gitti ama yine bir şeyler engel oldu olmadı. Hocaya gittim bana şansın yok dedi. Başka birşey demedi.

  • Medyum Okşan
   3 ay önce

   Üzerinize yapılmış kötü etkili şeyler olabilir. Olmayabilir de. Bundan dolayı en doğru bilgiyi almak için bana ulaşsanız çok daha iyi olur kardeşim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir