1. Anasayfa
  2. Dualar

Sevdiğinle Evlenmek İçin Dua

Sevdiğinle Evlenmek İçin Dua
Sevdiğinle Evlenmek İçin Dua

Sevdiğinle evlenmek için dua arayanlar için Medyum Okşan buradadır. İnsan doğası gereği tamamlanmak ister ve sevmeye programlanmıştır. Önüne her gelene âşık olmaktan bahsetmiyoruz gerçek anlamda ruh eşi ve hayat arkadaşı olabilecek bir adam veya kadındır konumuz.

Sevdiği biri olan, ona uzaktan platonik âşık olan veya birlikte olan fakat evliliğe ikna edemeyenler için çözüm önerileri ve dualar sunulacaktır.

Hayatınızın kadını veya adamını bulduğunuzda o ilişkiyi sürdürmek ve onu korumak için de emek sarf etmeli, dua ve ritüellere devam etmelidir. Bu tür dualar Kuran-ı Kerim’in belli sureleri veya zat-ı muhterem hocaların yazdığı dualara dayanmaktadır. Dileriz ki hayırlara vesile olacak şekilde uygulanır.

Sevdiğinle Evlenmek İçin Dua Nedir?

Sevdiğinle Evlenmek İçin Dua Nedir?
Sevdiğinle Evlenmek İçin Dua Nedir?

Sevdiğinle evlenmek için dua nedir? Sorusunu soran kadın ve erkekler için öncelikle o kişi sizin için hayırlı mı yoksa değil mi?

Diye istihareye yatabilirsiniz. Nedir bu istihare diye sorabilirsiniz yatsı namazından sonra 2 rekât namaz kılıp İstihare duasını okuyup uyuyorsunuz. Eğer rüyanızda yeşil veya beyaz gördüyseniz o kişi sizin için hayırlı demektir.

Bunu yaptınız ve rüyanızda beyaz ya da yeşil rengi gördünüzse şu duaları okuyabilirsiniz:

  • Pazartesi ve Perşembe geceleri 1001 defa Salavat-ı Şerife,
  • 5000 kere Ya Semi,
  • “Kezalike zevvecnahüm bihurin ıyn” duası 100 kere,
  • Nahl suresi 111 kere,
  • Ya Vedüd 1001 kere okunmalıdır. Dualar için özellikle sabah ezanından önce kalkıp dua ritüeline başlamalı ve sabah-akşam tekrarlamalıdır. Alışkanlık haline getirilmelidir.

Sevdiğinle Evlenmek İçin Duanın Etkileri Nelerdir?

Sevdiğinle Evlenmek İçin Duanın Etkileri Nelerdir?
Sevdiğinle Evlenmek İçin Duanın Etkileri Nelerdir?

Sevdiğinle evlenmek için duanın etkileri nelerdir? Diye merak edenler ruhani varlıkların Allah’ın izniyle sizi sevdiğiniz kişiyle evlenebilmenizi sağlayacağınızı söyleyebiliriz.

Doğada belli bir enerji vardır ve dua yoluyla o enerjiyi açığa çıkartırız. Hayatımıza güzellikleri çekeriz. Kişinin farklı nedenlerle bozulan enerji dünyası hayatına yanlış kişileri çekmesine neden olur. Bu da doğal olarak sevdiği kişiye ulaşamayacağı anlamına gelir.

Her olumsuz durum için uygun bir dua vardır. Nasıl ki hasta olduğunuzda doktora gidince doktor uygun bir reçete yazarsa sizin içinde bulunduğunuz olumsuz durumdan çıkmanız veya sevdiğiniz kişiyle evlenebilmeniz için de uygun dualar mevcuttur.

Sevdiğinle Evlenmek İçin Dua Ne işe Yarar?

Sevdiğinle Evlenmek İçin Dua Ne işe Yarar?
Sevdiğinle Evlenmek İçin Dua Ne işe Yarar?

Sevdiğinle evlenmek için dua ne işe yarar? Diye sorulduğunda bunu sadece deneyimleyenlerin bilebileceğini söylemeliyiz.

Hayatındaki mucizevi değişiklikleri deneyimleyen kişiler bu dualarla sevdikleri insanlara kavuştular. Öncelikle kendileri şifa buldular. Kendi auraları ve çakralarındaki enerji blokajları açıldı. Ruhani bir şifalanma yaşadılar sonrasında ise ruh eşlerine kavuştular.

Hayatınızın bir alanında sorun varsa bu diğer alanları da etkiler. Örneğin kısmeti kapanan bir kızın hem iş hem aşk hayatı olumsuz etkilenir. Eğer her işinizin kötü gittiği bir dönemden geçiyorsanız ve bu dualarla kısmetim açılmadı diyorsanız bize ulaşmaktan çekinmeyin.

Sevdiğinle Evlenmek İçin Dua Nasıl Okunur?

Sevdiğinle Evlenmek İçin Dua Nasıl Okunur?
Sevdiğinle Evlenmek İçin Dua Nasıl Okunur?

Sevdiğinle evlenmek için dua nasıl okunur? Sorusunun cevabını sadece alanında uzman medyum hocalar bilir. Siz de bizden danışmanlık alarak en etkili dua nedir? Nasıl okunur? Sevdiğimle ne zaman evlenirim? Sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Medyum hocamız kadere müdahale etmemektedir öncelikle bunu söyleyelim. En kaderinizde varsa o kişiye daha kısa süre zarfında ulaşmanızı sağlar. Dualar abdestli olarak okunur ve her şekilde kıbleye dönük bir pozisyonda bulunulmalıdır.

Perşembe geceleri, cuma günü sabah ezanından önce, Bayram ve Kandil günleri duaların kabul edilmesi için çok uygun zamanlardır. Mutlaka dualarımızı edip Allah’tan niyaz edilmelidir. Buna dahil olan soru ve sorunlarınız için bizlere ulaşabilir ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir