1. Anasayfa
  2. Dualar

Sevilme Duası

Sevdiğin tarafından sevilmek için dua nasıl okunur? Herkes tarafından sevilmek için dua nasıl edilir? Kadınlar tarafından sevilmek için dua etmek nedir? Herkes tarafından sevilmek için ne yapmalı? Detaylar bu yazımızda.


İnsanlar güzel görünmek kadar sevilmek de isterler. Çünkü sevgi ilişkileri ve insanlığın temelidir. Sevgisiz büyüyen insanlar değişik ruhsal problemler ile boğuşabilir ve bu sadece onlara değil çevrelerine de zarar verebilir. Bu nedenle belirttiğimiz gibi sevgi çok ulvi bir histir. İşte tam da bu yüzden insanlar sevmek ve sevilmek isterler.

Peki sevilmek için yapılabilecek ritüeller, edilecek dualar söz konusu mudur? İşte bu yazıda bu sorulara en doğru cevapları bulacaksınız. Sevilmek için dua diye internet üzerinde bir aratma yaptığımızda birçok dua ile ve ritüel ile karşılaşmaktayız. Peki bunların hepsi geçerli ve faydalı yöntemler midir? Aslına bakarsanız birçok uydurma ve kulaktan dolma bilgilerdir.

Çünkü bu işin uzmanları aynı fikirlerde buluşabilmektedir. Sevilmek için dua elbette vardır ama bunun uygulanış şekli ve ritüelleri söz konusudur. Dediğimiz gibi herkes sevilmek ister bu nedenle de yazımızın devamında bu konu ile ilgili çok özel detaylara haiz olacaksınız.

Sevdiğin Tarafından Sevilmek İçin Dua

Sevdiğin kişi tarafından sevilmek en büyük hakkınız ve isteğiniz olabilir. Sevdiği kişi tarafından sevilmeyen insanlar büyük hüsranlar yaşayabilmektedir. Tabi ki bu durumun ne kadar kalp kırıcı bir durum olduğunu tahmin edebilirsiniz.

Sevdiğin tarafından sevilmek için dua etmek sonuç verecek bir durumdur. Bunu yaparken son derece istekli ve iyi niyetler ile dilemelisiniz. Bu istekleriniz yüce kudret tarafından olumlu şekilde karşılanabilir.

Sevdiğin tarafından sevilmek için dua edeceğiniz noktada en önemli detaylar;

  • Allah’ın isimlerinden Ya Nur ismini gün içerisinde 256 defa zikretmek gerekir. Çünkü Allah’ın bu adını zikretmek insanların daha sevimli ve sevilen kişiler olmasına neden olabilir.
  • Bu durumun daha etkili olması için 5 vakit namaz kılıp her vakit namazından sonra da 256 defa Ya Nur ismini zikretmek gerekir.
  • Özellikle Perşembe günleri ve geceleri Ya Nur ismini yüzlerce kez zikretmek gerekir.
  • Eğer Cuma günü zikretmek isterseniz yatsı namazından sonrayı tercih etmelisiniz.

Bu noktalara dikkat ederek yapacağınız dualar sizleri daha sevimli insanlar haline getirebilir. Tabi işlemler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için medyumlar tarafından yönlendirilmeli ve onların yüksek enerjisinden faydalanmalısınız. Aksi takdirde boşa olta atıyor da olabilirsiniz. Bildiğiniz üzere her işin bir ehli vardır. Bu tür mistik eylemlerin de gerçek ehilleri işini iyi yapan medyumlardır.

Sevdiğiniz tarafından sevilmek için dua edebileceğiniz gibi herkes tarafından da sevilmek için dua edebilir. Bu tür sevilmek için ritüeller gerçekleştirebilirsiniz. Bunlar daha çok dua ritüelleri ile mümkündür. Tabi ki bu noktada Medyum Okşan Hocamızdan destek almanız sizin için çok daha faydalı olacaktır.

Aksi takdirde kendi araştırdığınız şeyler ile boşa kürek çekebilirsiniz. İşinizi garantiye almak ve soru işaretlerini gidermek için hemen iletişim sayfamızı bulup bizim ile iletişime geçin. Bu sayede Medyum Okşan hanımın engin tecrübesinden istifade etmek şansını yakalayın.

Herkes Tarafından Sevilmek İçin Dua

İnsanlar sevdiği karşı cins tarafından sevilmek için türlü şeylere başvurur ancak herkes tarafından sevilmek isteyen de birçok insan vardır. Aslında bunun için uygulanacak ritüelde diğeri ile hemen hemen aynıdır.

Sevilmek çok güzel bir duygudur. Ancak bunu sadece dua ederek ya da belli ritüeller ile gerçekleştiremezsiniz. Çünkü siz antipatik, kötü niyetli, empati kuramayan, somurtkan bir insan iseniz nasıl sevilebilirsiniz? Dua ve ritüel dışında öncelikle kendinize çeki düzen vermelisiniz sonrasında dua ve ritüel ile herkes tarafından sevilmeniz mümkün olacaktır.

Herkes tarafından sevilmek için edilecek belli başlı dualar vardır. Bu duaları ne sıklıkta ve hangi zamanlarda etmeniz gerektiğini medyum hocalarımızdan öğrenebilirsiniz. Onlar sizlere son derece yardımcı olacaktır.

Çünkü medyumlar ama gerçek medyumlardan bahsediyoruz, bu dünyaya insanlara yardımcı olma görevi ile gönderildiklerine inanırlar. Bu insanlar özlerini keşfetmiş, içlerindeki yüksek enerjiye hakim olabilmiş kişilerdir. Ve bu farkındalıklarını öz farkındalık yakalayamayan insanların iyiliği için kullanmaktadırlar. Herkes tarafından sevilmek için dua okumak işe yarayacak bir metottur.

Herkes tarafından sevilmek için dua konusunda çok daha geniş bilgilere sahip olmak için hemen Medyum Okşan hocamız ile diyaloğa girin. Bunun için WhatsApp hattımızı kullanabilirsiniz.

Kadınlar Tarafından Sevilmek İçin Dua

Erkekler kadınlar tarafından cazibeli ve çekici bulunmak isterler ve bunun için birçok yol denerler. Tabi ki bunun başında erkeklerin fiziklerine dikkat etmeleri ve kadın ruhundan anlamaları gelir. Ancak bütün bu hususlara hakim bazı erkekler, kadınlar tarafından çok fazla takdir edilmediklerini düşünebilirler. İşte bu noktada kadınlar tarafından sevilmek için dua hususu devreye girer.

Kadınların ilgi ve alakasını üzerinde hissetmek isteyen erkeklere yardımcı olabilmek için medyum hocalarımız son derece donanımlıdır. Kadınlar tarafından sevilmek için dua edilebileceği gibi bunun bir ritüel haline getirilmesi de mümkündür.

Aslına bakarsanız herkes tarafından sevilmek için kadınlar tarafından sevilmek için edilecek dualar farklılık göstermemektedir. İşte bu noktada Medyum Okşan hocamız sizlere son derece yardımcı olabilir ve bir yol haritası çizebilir. Bu neden ile hemen bizler ile iletişime dahil olun. Aklınızda güvenilirlik ile ilgili bir soru işareti varsa da hemen ziyaretçi yorumlarına göz atıp aklınızdaki soru işaretinden kurtulabilirsiniz.

Medyum Okşan Hanım bu işin ilmini almış, öz farkındalığını yakalamış ve içindeki enerjiyi dışarı çıkarmış yetenekli bir medyumdur. Bu tür yetenekli medyumlar bu işi sadece para için yapmazlar. Yetenekli medyumlar insanlığa faydalı olabilmek ve dünyayı çok daha güzel bir noktaya getirmek için ellerinden geleni yapmaya çalışırlar.

Herkes Tarafından Sevilmek İçin Ne Yapmalı?

Herkes tarafından sevilmek için ne yapmalı? Sorusuna verilecek cevap aslında yazının başında verdiğimiz cevaplar ile aynıdır. Öncelikle insan kendisine bir çeki düzen vermelidir. Empati yeteneği olan, iyilik sever, hayvan sever, işini iyi yapan insanlar ve alçak gönüllü insanlar herkes tarafından sevilir.

Bu tür bir insan olmanıza rağmen hala sevgi problemi yaşadığınızı düşünüyorsanız da herkes tarafından sevilmek için dua ritüelleri uygulayabilir ve yetenekli medyum hocalarımızdan tavsiyeler alabilirsiniz.

Herkes tarafından sevilmek için ne yapmalı? Aslında bunu internet ortamına yazdığınız zaman herkesin bir fikri var. Ama bunun için en etkili yöntem dua ritüelleridir. Çünkü bunu ulu kudretten dilemekte fayda vardır. Özellikle Allah’ın 99 isminden biri olan Ya Nur’u defalarca gün içerisinde zikretmek bu konuda size yardımcı olacaktır.

Daha detaylı yöntemlere başvurmak ve doğru yolu izlemek için Medyum Okşan hocamızdan destek talep edebilirsiniz. Hemen iletişim sayfamıza giderek Medyum Okşan hocamızın yüksek bilgisinden ve yeteneklerinden faydalanma şansını yakalayabilirsiniz. Bizimle irtibata girmeden önce de ziyaretçi yorumlarımıza göz atabilir siz de konuşmalara katılabilirsiniz. Hemen harekete geçin.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir