1. Anasayfa
 2. Büyüler

Sirke Nazara İyi Gelir Mi?

Sirke Nazara İyi Gelir Mi?

Sirke nazara iyi gelir mi sorusu sıklıkla sorulmaktadır. Sirkenin nazar ve büyü ile ilgili konularda sıklıkla kullanıldığı da bilinmektedir.

Bundan dolayı Medyum Okşan Hoca sizler için sirke ve nazar konusuna değindir. Aklınızdaki sorulara cevaplar bulabileceğiniz tüm açıklamalar yazının devamında…

Sirke nazara iyi gelir mi sorusu bu konuyu merak edenler tarafından sorulmaktadır. Bu konu hakkında daha önce de bir çok açıklama ve bilgi verilmiş olmasına rağmen bunlar bir çoğu insanlara yanlış aktarılmakta ya da tam anlaşılamamaktadır.

Medyum Okşan Hoca özellikle sirke konusunda çok net ifadeler kullanmaktadır. Sirke yapısı ve kokusu itibari ile bazı cinleri kendinden uzak tutan bir özelliğe sahiptir.

Ancak bu nazar konusunda farklı ele alınmalıdır. Yani sirke sizi nazara karşı korumayacaktır. Fakat nazar değen birisi aura olarak daha da zayıflayacağı için cinlerin çekim alanına düşecektir.

Bu da onlara cinlerin uğramasına sebep olabilir. Bundan korunmak için de sirke kullanmak faydalı olacaktır. Medyum Okşan Hoca sirkenin her zaman da koruyucu olamayacağının altını çizmiştir.

Çünkü sirke hakkında bereket ve şifa kaynağı olduğunu gösteren hadisler mevcut olsa da büyüden yada nazardan koruduğuna dair bir belge bir veri yoktur.

Ancak büyü bozma işlemlerinin ardından sirke içilmesi, sirkeyle temizlik yapılması faydalıdır. Sirke nazara iyi gelir mi sorusuna da bu yönden yaklaşmak doğru olacaktır.

Nazar konusunda sizi koruyamayacaktır. Fakat sirkeyi nazar değdikten sonra kullanırsanız sizi başka türde sıkıntılara karşı koruyacağı biliniyor.

Bu konuda şu bilgilere hakim olmak gerekir:

 • Nazar değdiğinde okunmuş sirkeli su içmek fayda sağlayacaktır.
 • Sirke tek başına sizi nazardan korumayacaktır.
 • Sirke ile tedavi uygulaması nazar değen birisine cinler saldırmasın diye yapılır.
 • Sirke nazara bu sebeple dolaylı olarak faydalıdır.
 • Sirke ile nazar ve büyü konusunda tedavi için kesinlikle hocamız ile görüşmenizde fayda vardır.

Hangi Sirke Nazara İyi Gelir?

Hangi sirke nazara iyi gelir sorusu da bu konudan muzdarip olan kimselerin cevabını merak ettiği bir sorudur. Bu sorunun cevabı aslında oldukça açıktır.

Sirke sağlık yönünden tüketilmesi son derece faydalı bir sıvıdır. Hem mideye hem diğer organlara faydaları saymakla bitmemektedir.

Manevi yönden de bir çok faydası olduğu bilinmektedir. Özellikle cinleri uzak tutması yönünden her evde bulunması gerektiği söylenir.

Medyum Okşan Hoca bu konuda evlerimizde sirke olmasının faydalarına defalarca değinmiştir.

Hangi sirke nazara iyi gelir sorusuna ise cevap verirken sağlık açısından yaklaşılmalıdır.

Eğer imkan varsa doğal sirke hem sağlık açısından iyi hem de nazar gibi durumlarda içileceği için daha faydalıdır.

Ancak bunu bulma imkanı olmayanlar da evlerinde bulunan hazır sirkeleri su ile karıştırarak tüketebilmektedirler.

Sirkenin nazara iyi gelme durumu daha öncesinde anlattığımız gibidir. Yani koruyuculuğu cinlere karşıdır.

Sirke ile nazardan korunmak biraz şaibeli olsa da etkilerinden kurtulmak için kullanıldığı biliniyor.

Özellikle sirkeli suya Medyum Okşan Hoca tarafından hazırlanan duayı belirlenen sayıda okuduğunuzda nazara karşı korunmuş ve etkilerinden de kurtulmuş olacaksınız.

Bazı insanlar maalesef ki nazarı mıknatıs gibi çekmekte ve nu konuda çok sıkıntılar yaşamaktadır. Bu sebepten ötürü de sirke ile önlem alma yoluna başvururlar.

Bunun için iyi bir medyum ile çalışmanız sizin için daha profesyonelce ve daha faydalı olacaktır.

Nazar İçin Elma Sirkesi Mi Üzün Sirkesi Mi?

Nazar için elma sirkesi mi üzüm sirkesi mi kullanılacağı insanlarda kafa karışıklığı yaratmaktadır. Sirke genel olarak sağlık açısından faydalıdır.

Cinler gibi doğaüstü varlıklardan da korunmak amacıyla kullanılmaktadır. Özellikle nazar değmesi gibi durumlarda sirkeye okunarak içilmesi çok fayda sağlamaktadır.

Ancak bu sirkenin hangisi olması gerektiği de ayrı bir konuyu açmakta. Bu konuda bir çok makale ve bir çok yazı bulunmaktadır.

Medyum Okşan Hoca özellikle şu sirke nazara iyi gelir demenin de yanlış olacağını ifade etmektedir. Aslına bakılırsa sirke özünde üzümden elde edilen bir besindir.

Bu sebeple de eski çağlardan beridir üzüm sirkesi daha çok kullanılmaktadır. Elma sirkesi de elbette ki çok tüketilen bir besindir.

Bunların sirke oluştuktan sonra birbirinden bir farkı kalmamaktadır. Bu sebeple de insanların kafalarını karıştırmak son derece yanlıştır.

Nazar için elma sirkesi mi üzüm sirkesi mi kullanılmalı sorusu da aslında sorulmaması gereken bir sorudur.

Nazardan korunmak için üzüm sirkesi de elma sirkesi de kullanılabilir. Kimi zaman bu sirkeler üzerine dualar okunarak içilir kimi zaman da tuzlu sularla karıştırılarak yıkanmak için kullanılır.

Her durumda da bu iki sirkeyi kullanmakta bir beis bulunmamaktadır. Sirkenin her yönden faydalı olduğu açıktır. Fakat dualar ile desteklendiğinde nazar ve büyüden kurtulmak için de fayda sağlamaktadır.

Sirkeli Su ile Yıkanırken Okunacak Dua

Sirkeli su ile yıkanırken okunacak dua hakkında bir çok soru gelmekte. Bu konuda da insanların kafalarında bir karışıklık ve farklı bilgiler bulunmaktadır.

Öncelikle bilinmelidir ki sirkeli su ile yıkanmak sizi nazardan ve büyüden korumasından daha önemli olarak etkilerini yok etmede kullanılmaktadır.

Bu sebeple de bu yöntemleri uygulayan kimseler çoğunlukla Felak ve Nas surelerini okuyarak bunu gerçekleştirmektedirler.

Sirkeli su ile yıkanırken okunacak dua bazı yerlerde de İnşirah suresi olarak zikredilmektedir. Oysaki bu özel yöntemi uygulamadan önce bir medyuma sorarsanız sizin için daha iyi olacaktır.

Medyumunuz size bazı bilgiler sorarak özel ayetler çıkaracak ve bunları belirli sayılarda suya okumanızı isteyecektir. Bu sayede de sirkeli su ile yıkanıp bundan fayda görmeniz sağlanacaktır.

Özellikle bununla alakalı şunları bilmeniz iyidir:

 • Sirkeli su ile yıkanmak nazar ve büyünün kalıntılarından kurtulmanıza faydalıdır.
 • Bunun için okunmuş su kullanılması gerekmektedir.
 • Sirkeli suya okunacak ayetler medyumunuz tarafından size verilmektedir.
 • Sirkeli su ile yıkanmadan önce belirli miktarda içine dua okunan sirkeli sun içilmelidir.
 •  Bu yöntemin faydaları birkaç tekrarın ardından görülecektir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir