Voodoo Büyüsü

Voodoo Büyüsü
Voodoo Büyüsü

Voodoo büyüsü konusunda merak edilenlere bu yazımızda cevap vermeye çalılşacağız. Medyum Okşan Hoca, sizlere bu makalemizde voodoo büyüsü ile ilgili bilgiler vermesinin yanı sıra voodoo büyüsü ile ilgili sorduğunuz birçok soruya da cevap vermektedir.

Voodoo büyüsü nedir ve ne amaçla yapılmaktadır? Voodoo bebeği nedir ve voodoo büyüsü bozulur mu gibi tüm sorularınızın cevabı yazımızda.

Voodoo büyüsü işlemi nasıl bir büyü? Medyum Okşan Hoca, esn eski büyüler arasın da yer almış olan ve Afrika kıtasında ve dolayısıyla siyahilerin de özellikle gittikleri ABD gibi ülkelere peşlerinden götürdükleri bir büyüdür.

Voodoo Büyüsü Nedir?

Voodoo Büyüsü Nedir?
Voodoo Büyüsü Nedir?

Voodoo büyüsü nedir sualini sizin için yanıtlandırmaya çalıştık. Voodoo büyüsü ülkemizde çok bilinmemekte ve voodoo büyüsü yapma ve voodoo büyüsü bozma işlemlerini de bilen az sayıda medyum bulunmaktadır.

Medyum Okşan Hoca, voodoo büyüsü konusunda uzaman medyumlar arasındadır.

Zaman zaman değişik mecralarda bir araya geldiği farklı kültürlerden büyücüler ile de voodoo büyüleri hakkında bilgi ve fikir alışverişi yapmasın da bu konuda büyük tesiri olmaktadır.

  • Voodoo büyüsü daha çok Afrika kökenli bir büyüdür.
  • Böyle bir büyü yapabilmek zordur.
  • Voodoo büyüsünü bozmak için kara büyü bilmek gerekir.
  • Böyle büyüler bilinçsiz kimselere zarar verecektir.
  • Voodoo büyüsü ile bir çok farklı işlem yapılabilir.

Voodoo Büyüsü Nasıl Yapılır?

Voodoo Büyüsü Nasıl Yapılır?
Voodoo Büyüsü Nasıl Yapılır?

Voodoo büyüsü nasıl yapılır sorusu insanların sürekli cevap aradığı bir sorudur. Voodoo büyüsü bir çok mistik filmde de görülmüştür.

Bir oyuncak bebek üzerinden yapılan bir büyüdür. Fakat burada, büyü etkisi altına almak istediğiniz kişinin kişisel bir eşyasına, saçına ya da bir parçasına sahip olmanız gerekir.

Bu şekilde meydana getirdiğiniz bebek üzerinden işlemler yapabilirsiniz. Onun canını acıtabilir, ya da mutluluk verebilirsiniz. Büyüler için hemen bizi takip etmeniz ve bu şekilde ulaşmanız gerekir.

Voodoo büyüsü nasıl yapılır sorusu eski zamanlardan beri tercih edilen son derece göze hoş gelen bir büyü olmakla birlikte kara büyü özelliği olduğunu da ifade etmek gerekiyor.

Medyum Okşan Hoca tarafından da uzun zamandır yapılan bir büyü olduğu biliniyor. büyünün yapılması için hocamıza WhatsApp üzerinden ulaşabilir ve tüm hikayeyi bu şekilde öğrenme şansına sahip olabilirsiniz.

Farklı kültürlerden duyulan ve bu şekilde meydana getirilen bir uygulama olduğunu ifade etmek gerekiyor. Fakat kültürler büyünün gerçekleşmesini ya da verdiği sonucu değiştirmez.

Bu anlamda büyü yapan kişinin öneminin altını çizmek gerekir.

Voodoo Büyüsü Sözleri

Voodoo Büyüsü Sözleri
Voodoo Büyüsü Sözleri

Vodoo büyüsü sözleri de diğer büyüler gibi çok özel ve kadim bir dilde yapılmaktadır. Birkaç farklı dil kullanıldığı bilinmektedir. Medyum Okşan Hanım, her zaman büyü sözlerin konusunun üstünde durmaktadır.

Etiyopya’dan bize geçen voodoo büyüsü sözleri Etiyopyalı siyahi Yahudilerin kullandığı ve İbranice dilinin farklı bir türü olan dilde yapıldığı gibi en eskileri ise kadim Afrika dillerinin sihirli sözcükleri ile yapılmaktadır.

Medyum Okşan Hoca yıllar boyu verdiği emekler sonucunda bunların birçoğuna vakıf olmuş ve uygulayarak büyük başarılar elde etmiştir.

Vodoo büyüsü sözleri kesinlikle bir medyum ya da diğer bir deyişle büyücü tarafından okunmalı ve işleme alınmalıdır.

Voodoo Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Voodoo Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?
Voodoo Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Voodoo büyüsü kaç günde etki eder  ve bu nasıl gerçekleşmektedir diye merak eden çok insan bulunuyor.

Bu büyü de diğer büyü çeşitleri gibi özel hesaplamalar ve yazmalar ile yapılmakta, özel tılsımlar ile tılsımlanmakta ve okunmaktadır.

Medyum Okşan Hoca kendisine voodoo büyüsü için en çok gelen sorunun ise voodoo büyüsü kaç günde etki eder sorusu olduğunu söylemektedir.

Hocamız voodoo büyüsü işlemlerinin tam olarak etki etmesinin biraz süre alacağını çünkü işlemin uygulanmasının da kolay olmadığını belirtmektedir.

Voodoo büyüsü kaç günde etki eder sorusu yine kişiye özel cevaplar ile cevaplanabilir. Bakımlarda kara voodoo büyüsü farklı bir zaman ya da beyaz voodoo büyüsü ise yine farklı bir zaman çıkabilmektedir.

Burada kişinin burcu ve gezegenlerin de konumunun etkisi çok büyüktür.

Beyaz Voodoo Büyüsü

Beyaz Voodoo Büyüsü
Beyaz Voodoo Büyüsü

Beyaz voodoo büyüsü işlemlerinde de yine bir kişinin iradesi ele geçirilmekte ve bedenen de o kişin kontrolü ele alınmaktadır.

Medyum Okşan Hoca, beyaz voodoo büyüsü işlemlerinin ülkemizde daha çok tercih edildiğini söylemektedir. Tek farkı ise o kişiye acı vermek değil gönül işleri amacı telkin vermeye yaramaktadır.

Beyaz voodoo büyüsü işlemleri Medyum Okşan Hoca tarafından uzun zamandır itina ile uygulanmakta ve çok güzel sonuçlar alınmaktadır.

Beyaz voodoo büyüsü işleminde de bez bebek kullanımı yaygındır. Voodoo bebekleri çok özel işlemlere tabi tutularak medyumun iradesiyle kullanılmakta ve tesir etmektedir.

Voodoo Bebeği Yapanlar

Voodoo Bebeği Yapanlar
Voodoo Bebeği Yapanlar

Voodoo bebeği yapanlar hep merak edilmiştir. Medyum Okşan Hoca ve voodoo büyüsü yapan diğer medyumların her biri voodoo bebeği yapanlar arasında yer alır.

Bir medyum durumun vahameti ve ciddiyetine göre, kişinin istek ve arzularının oranına göre voodoo bebeği tasarlar ve bununla işlem yapar.

Eğer kara voodoo büyüsü yapılacak ise klasik yöntem bebeğe şiş batırma ve uzuvlarına şiddet ve baskı uygulayarak karşı tarafa acı vermedir.

Beyaz voodoo büyüsünde ise voodoo bebeğine amacına uygun işlemler uygulanarak istenilen kişiye gönül kaymasının gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Voodoo büyüleri asla basit bir büyü değil bilakis en zor ve en tehlikeli büyüler arasında olduğu bilinmektedir.

Voodoo Büyüsü Nasıl Bozulur?

Voodoo Büyüsü Nasıl Bozulur?
Voodoo Büyüsü Nasıl Bozulur?

Voodoo büyüsü nasıl bozulur sorusunun cevabı en çok merak edilenler arasındadır. Çünkü voodoo büyüsünün yapabildikleri biliniyorken bunu nasıl bozduracağını merak eden insanların sayısı giderek artmaktadır.

Çünkü bir süre sonra bu büyünün ne olacağı sorusu akıllara gelmektedir. Bundan dolayı da elinde voodoo bebeği olanlar ve voodoo büyüsü yapmak isteyenler bu sorunun cevabını belki de daha çok merak ediyorlar.

Voodoo büyüsü nasıl bozulur sorusuyla özel olarak ilgilenen Medyum Okşan Hoca bizler için açıklayıcı cevaplar vermiştir.

Bu büyü nasıl yapıldıysa aynı yöntemler izlenerek kesinlikle uzman bir medyum tarafından bozulmalıdır. Bu büyü bozama seansı sırasında kendine bu büyü yapılan kimse rahatlama hissetmeye başlayacaktır.

Bir süre sonra da tamamen iyileşecektir.

Voodoo büyüsü nasıl bozulur konusunda şunları söylemek doğrudur:

  • Bu büyü bozulması çok zor bir büyüdür.
  • Voodoo büyüleri çok güçlü kara büyülerdir.
  • Voodoo bebekleri bire yere atarak kurtulacağınız bebekler değildir.
  • Bu büyü yapılan kişiye büyük zararlar verebilir.
  • Voodoo büyüsü bozmak için gerçek medyumlara başvurmanız gerekir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir