1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Voodoo Büyüsü

Voodoo Büyüsü

Medyum Okşan Hoca, sizlere bu makalemizde voodoo büyüsü ile ilgili bilgiler vermesinin yanı sıra voodoo büyüsü ile ilgili sorduğunuz birçok soruya da cevap vermektedir. Voodoo büyüsü nedir ve ne amaçla yapılmaktadır? Voodoo bebeği nedir? Voodoo büyüsü bozulur mu gibi tüm sorularınızın cevabı yazımızda.

Voodoo Büyüsü

Voodoo büyüsü işlemi nasıl bir büyü? Medyum Okşan Hoca, esn eski büyüler arasın da yer almış olan ve Afrika kıtasında ve dolayısıyla siyahilerin de özellikle gittikleri ABD gibi ülkelere peşlerinden götürdükleri bir büyüdür. Voodoo büyüsü ülkemizde çok bilinmemekte ve voodoo büyüsü yapma ve voodoo büyüsü bozma işlemlerini de bilen az sayıda medyum bulunmaktadır. Medyum Okşan Hoca, voodoo büyüsü konusunda uzaman medyumlar arasındadır. Zaman zaman değişik mecralarda bir araya geldiği farklı kültürlerden büyücüler ile de voodoo büyüleri hakkında bilgi ve fikir alışverişi yapmasın da bu konuda büyük tesiri olmaktadır.

Voodoo Büyüsü Sözleri

Medyum Okşan Hanım, her zaman büyü sözlerin konusunun üstünde durmaktadır. Vodoo büyüsü sözleri de diğer büyüler gibi çok özel ve kadim bir dilde yapılmaktadır. Birkaç farklı dil kullanıldığı bilinmektedir. Etiyopya’dan bize geçen voodoo büyüsü sözleri Etiyopyalı siyahi Yahudilerin kullandığı ve İbranice dilinin farklı bir türü olan dilde yapıldığı gibi en eskileri ise kadim Afrika dillerinin sihirli sözcükleri ile yapılmaktadır. Medyum Okşan Hoca yıllar boyu verdiği emekler sonucunda bunların birçoğuna vakıf olmuş ve uygulayarak büyük başarılar elde etmiştir.  Vodoo büyüsü sözleri kesinlikle bir medyum ya da diğer bir deyişle büyücü tarafından okunmalı ve işleme alınmalıdır.

Voodoo Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Voodoo büyüsü işlemleri de diğer büyü çeşitleri gibi özel hesaplamalar ve yazmalar ile yapılmakta, özel tılsımlar ile tılsımlanmakta ve okunmaktadır. Medyum Okşan Hoca kendisine voodoo büyüsü için en çok gelen sorunun ise voodoo büyüsü kaç günde etki eder sorusu olduğunu söylemektedir. Hocamız voodoo büyüsü işlemlerinin tam olarak etki etmesinin biraz süre alacağını çünkü işlemin uygulanmasının da kolay olmadığını belirtmektedir. Voodoo büyüsü kaç günde etki eder sorusu yine kişiye özel cevaplar ile cevaplanabilir. Bakımlarda kara voodoo büyüsü farklı bir zaman ya da beyaz voodoo büyüsü ise yine farklı bir zaman çıkabilmektedir. Burada kişinin burcu ve gezegenlerin de konumunun etkisi çok büyüktür.

Beyaz Voodoo Büyüsü

Medyum Okşan Hoca, beyaz voodoo büyüsü işlemlerinin ülkemizde daha çok tercih edildiğini söylemektedir. Beyaz voodoo büyüsü işlemlerinde de yine bir kişinin iradesi ele geçirilmekte ve bedenen de o kişin kontrolü ele alınmaktadır. Tek farkı ise o kişiye acı vermek değil gönül işleri amacı telkin vermeye yaramaktadır. Beyaz voodoo büyüsü işlemleri Medyum Okşan Hoca tarafından uzun zamandır itina ile uygulanmakta ve çok güzel sonuçlar alınmaktadır. Beyaz voodoo büyüsü işleminde de bez bebek kullanımı yaygındır. Voodoo bebekleri çok özel işlemlere tabi tutularak medyumun iradesiyle kullanılmakta ve tesir etmektedir.

Voodoo Bebeği Yapanlar

Medyum Okşan Hoca ve voodoo büyüsü yapan diğer medyumların her biri voodoo bebeği yapanlar arasında yer alır. Bir medyum durumun vahameti ve ciddiyetine göre, kişinin istek ve arzularının oranına göre voodoo bebeği tasarlar ve bununla işlem yapar. Eğer kara voodoo büyüsü yapılacak ise klasik yöntem bebeğe şiş batırma ve uzuvlarına şiddet ve baskı uygulat-yarak karşı tarafa acı vermedir. Beyaz voodoo büyüsünde ise voodoo bebeğine amacına uygun işlemler uygulanarak istenilen kişiye gönül kaymasının gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Voodoo büyüleri asla basit bir büyü değil bilakis en zor ve en tehlikeli büyüler arasında olduğu bilinmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap