1. Anasayfa
  2. Büyüler

Yarasa Büyüsü

Yarasa Büyüsü
Yarasa Büyüsü

Yarasa büyüsü nedir ve nasıl yapılır sorusu son zamanların en merak edilen soruları arasındadır. Medyum Okşan Hoca, yarasa büyüsü hakkında birçok kişinin kendisine danıştığını belirtmektedir.

Peki yarasa büyüsü nedir ve ne amaçla yapılmaktadır? Medyum Okşan Hanım bu sorunun cevabını ve yarasa kanı büyüsü ile ilgili tüm bilinmeyenleri sizler için açıkladı.

Yarasa Büyüsü Nedir?

Yarasa büyüsü nedir sorusunu bu yazımızda sizin için detaylı bir şekilde yanıtlandırıyoruz. Yarasa büyüsü nasıl bir büyüdür?

Yarasalar kimi toplumlarda kutsal addedilmiş, kimi toplumlarda da korku ve dehşetin bir simgesi olmuşlardır. Medyum Okşan Hoca, yarasaların çok özel canlılar olduklarını ve büyücülük için büyük önem arz ettiklerini bildiriyor.

Özellikle yarasa büyüsü yapımında kullanılan özel bir yarasa türünün özellikleri de saymakla bitirilemiyor.

Medyum Okşan Hoca, yarasa büyüsü yapımında bu yarasa cinsinin kanının kullanıldığını söylemektedir. Yarasa büyüsü birçok farklı amaçta büyü yapımına elverişlidir.

Misal olarak yarasa kanı ile aşk büyüsü işlemleri, ayırma büyüsü, yarasa kanı ile erkeklik alma büyüsü, yarasa kanı ile cinsel soğukluk büyüsü, yarasa kanı ile bağlama büyüsü gibi birçok işlemin yapılması mümkündür.

Yarasa Kanıyla Hangi Büyüler Yapılabilir?

Yarasa kanıyla hangi büyüler yapılabilir sualini cevaplayacak kişiler uzman medyumlar olmalıdır. Öncelikle bunu söylememiz gerekir.

Yarasa büyüsü yapımında yarasa kemiklerinden ve özel bir yarasa türünün kanından faydalanılmaktadır. Medyum Okşan Hoca, yarasa kanı ile yapılabilecek büyülerin çok fazla olduğunun altını özellikle çizmektedir.

Yarasa kanı ile hangi büyüler yapılabilmekte diye gelen sorulara cevap vermek gerekliği hasıl olduğu için açıklama yapmak en doğrusudur.

Medyum Okşan Hanım, yarasa büyüsü ile aşk büyüleri ve yarasa büyüsü ile ayırma büyüleri yapılabildiğini söyler.

Yarasa kanı ile zenginlik büyüsü, yarasa kanı ile rızık kesme büyüsü, yarasa kanı ile evlilik büyüsü, yarasa kanı ile cinsel soğukluk büyüsü gibi işlemler yarasa kanıyla hangi büyüler yapılabilir sorularına cevap olabilmektedir.

Yarasa Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Yarasa büyüsü kaç günde etki eder sorusunu herkes değil, ancak gerçek bir medyum hoca yanıtlayabilir.

Kara büyüler arasındaki yarasa büyüsü çok tehlikeli ve zor bir büyü olmasının yanında çok da etkili bir büyüdür.

Yarasa büyüsü kaç günde etkisini gösterir diye merak edenler çok fazla olduğu için Medyum Okşan Hocamız o soruya da cevap vermektedir.

Yarasa büyüsü, kişinin bilgileri alınarak yapılacak bakımlar sonunda, özel hesaplamalar sonucu belirlenen tarih aralığında eti eder.

Yarasa büyüsü kaç günde etkisini gösterir sorusuna verilecek en iyi yanıt budur.

Medyum Okşan Hoca ile yarasa büyüsü hakkında merak ettiklerinizi konuşmak ve yardım almak için kendisini arayabilirisiniz.

Yarasa Bacağı Büyüsü Nedir?

Yarasa Bacağı Büyüsü Nedir?
Yarasa Bacağı Büyüsü Nedir?

Yarasa bacağı büyüsü nedir diye sorulduğunda internette gerçek bilgileri en iyi biz veriyoruz… Yarasa büyüleri en eski toplumlarda bile yapılmış büyüler arasındadır.

Günümüzde bile bir çok kabilede yaşayan şamanların ve büyücülerin burunlarına, kulaklarına taktıkları kemikler genellikle yarasa bacağı kemiği ve domuz kemikleridir.

Medyum Okşan Hoca yarasa bacağı büyüsü ile ilgili olarak bir çok farklı araştırma yapmıştır. En ilkel kabilelerde bile yarasa bacağı büyüsü yapılmakta ve aşk büyüsü olarak dile getirilmektedir.

Günümüzde de bizim toplumumuzda örnekleri olan yarasa bacağı büyüsü, Medyum Okşan Hanım gibi özel medyumlar tarafından aşk ve bağlama büyüsü olarak yapılmaktadır.

Yarasa Kemiği Duası Nedir?

Yarasa kemiği duası nedir diye soranların cevaplarını bu yazımızda en iyi şekilde veriyoruz.

Medyum Okşan Hoca, büyücülük hakkında gerekli donanım ve beceri kazanabilmenin medyum bir aileden gelmek ile alakalı olduğunu sıkça vurgulamaktadır.

Medyum kanı taşımayan kimseler ancak cinci hocalar gibi basit muskalar yazabilmekte ve asla ve asla ne büyü yapabilmekte ne de bozabilmektedirler. Bu sebeple büyü hakkında ileri geri konuşurlarken insanları da sömürmektedirler.

Medyum Okşan Hoca, kara büyüler arasında olan yarasa büyüsü işlemlerinin kesinlikle uzman bir medyum tarafından yapılması yada bozulması gerektiğinin altını çizmektedir.

İnsanların bir diğer merak ettiği konu ise yarasa kemiği duası hakkındadır.

Medyum Okşan Hoca, böyle bir dua olmadığını, ne Kuran’ da ne de başka bir semavi kaynakta buna rastlanamayacağını özellikle belirtmektedir.

Yarasa kemiği duası diye bilinen özel tılsım okuması yalnızca Medyum Okşan gibi medyumların yarasa büyüsü yaparken okudukları özel sözlerdir.

Yarasa Büyüsü Saldırısı

Yarasa Büyüsü Saldırısı
Yarasa Büyüsü Saldırısı

Yarasa büyüsü saldırısı ile insanlık için büyük tehlikeler söz konusu olabiliyor. Bu büyüler daha önce de ifade ettiğimiz gibi yarasa kanı ile yapılmaktadır.

Aşk büyüleri ve yarasa büyüleri gibi konularda en net bilgiyi almak için sitemizi devamlı olarak takip edebilirsiniz.

Rızk kesme konusunda da oldukça etkili olduğunu söylemek gerekir. Cinsel soğukluk anlamında da tercih edilmesi gereken bir yöntemdir.

Yarasa büyüleri en etkili kara büyüler grubunda en ön sırada yer almaktadır. Genel anlamda büyüleri incelediğimiz zaman kara ve ak grupları olduğunu görürüz.

Yarasa kanı ile yapılan farklı büyülerin olması bu konunun daha geniş anlamda ele alınmasına neden oluyor.

Sizler için Medyum Okşan Hoca tarafından sunulan bu tablo üzerinde en etkili gerçekleri sunmaya devam edeceğiz.

Etkili gerçekler sizler için belli noktadan sonra yanıt almanıza yardımcı olacaktır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir