1. Ana Sayfa
  2. Dualar

Zayıflamak İçin Dua

Dua çok geniş eksenli bir ritüeldir. Yaratıcı her konuda kulunun kendisinden istemesini çok sevmektedir. Elbette ki bu isteyişin de belli şartları koşulları bulunmaktadır. Özellikle zayıflamak isteyen kimselerin bu konuda dua taleplerine sıklıkla karşılaşılmaktadır. Bazen yemek de yemese insan kilo veremeyebilir. Bu sebeple yapılan özel dualar hakkında tüm detaylar yazımızda...

Zayıflamak İçin Dua

Zayıflamak için dua edilip edilmediği danışanların en çok sorduğu sorulardandır. Duaları bir çok farklı kategori altında incelemek mümkündür. Sağlık duası hükmünde olan Zayıflamak için dua, kilo sorunu yaşayan her yatan kişi için etkili olabilir. Kilo sorunu hem sağlık, hem de estetik açısından insanı rahatsız eden bir durumdur. Zayıflayamayan kişi aynı zamanda bunu takıntı haline getirebilir ve bu da psikolojik bir sorun olarak belirir. Medyum Okşan Hoca, insanlara yardımcı olmak ve onlara en doğru yolu göstermek adına Zayıflamak için dua seçeneklerini sizlere aktarmaktadır.

Dualar, Allah’a kollarınızı açmanızı ve O’ndan taleplerde, isteklerde bulunmanızı sağlayan bir yöntemdir. Zayıflamak için dua, kişinin iradesini Allah’a teslim etmesi olarak da yorumlanabilir. Kişi dua okuduktan sonra daha az yemek yediğini ve sağlığına daha özen gösterdiğini görür. Bir nevi kişi yedikleri ile doymaya başlar ve bu da O’nun şükür gücünün bir simgesidir.

Fazla kilo sorunu yaşayan ve bundan şikayetçi olan her kim ise, zayıflamak için da edebilir. Allah sizleri kısa süre içinde kilolarınızdan arınmanızı izni ile sağlar. Bu sayede daha rahat bir hayat sürebilirsiniz. Fazla kilolar, insan yaşantısında büyük bir engeldir. Kişinin sağlık açısından sorun yaşamasından, hareket kabiliyetini kısıtlamasına kadar çok fazla sorun yaratır.

Hızlı Zayıflamak için Dualar

Hızlı zayıflamak için dualar, duanın tesirini arttıracak rutinler ile oldukça etkili olacaktır. Dua edecek olan kişinin duayı hangi sayıda etmesi gerektiğini hangi zaman dilimlerinde daha etkili olacağını bilmesi gerekiyor. Medyum Okşan Hocanın bu anlamda yaptığı önemli çalışmalar olduğunu sizlere ifade edebiliriz.

Kişi, eğer zayıflama duasından tam anlamı ile randıman alma gayreti içinde ise, Sabah namazı sonrası, yatsı namazı sonrası ve Cuma sela vakitlerini tercih etmesi son derece etkili olacaktır. Bunun yanında abdestli olarak dua etmenin İslami olarak uygun olduğunu ifade edebiliriz. Elleri Semaya açmak ve kıbleye doğru dönerek Allah’a yalvarmak gerekiyor. Hızlı zayıflamak için dualar yapmak konusunda hocamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Zayıflamak için yatarken okunacak dua

Zayıflamak için yatarken okunacak dua, Medyum Okşan Hoca tarafından sizlere aktarılmaktadır. Dua okumanın zaman dilimi daha öncesinde de ifade ettiğimiz gibi son derece önemlidir. Fakat ondan da önemli olan kişinin kalben neler hissettiği ve kalbinin ne kadar açabildiğidir. İç huzuru sağlamanın ana yolu kişinin kalbini açma şekli olarak tanımlanır.

yazı arası banner

Zayıflamak için Dua okumak hakkında bilgi sahibi olmanız adına sitemizde yer alan yazıları okumaya devam edebilirsiniz. Sadece zayıflama duaları değil, şifa bulma duaları, hastalıktan korunma duaları ve bir çok dua da sizlere bu anlamda yardımcı olan önemli artılardır. Dua Okuyan kişi, içinden gelecek şekilde duasını okumalı ve Allah’a bu şekilde yalvarmalıdır.

Allah’a inanan her kul, onun yarattıkları için dua eder. Aynı zamanda Allah’ın emirleri arasında dileklerimizi iletmemiz için dua etmek de yer almaktadır.  Bu nedenle, isteğimiz ne olursa olsun, kalben bunu Allah’a iletmemiz ve tek yaratanın o olduğuna inanarak, sığınılacak tek Allah olduğunu bilmemiz gerekiyor. Zayıflamak için yatarken okunacak dua sayısı oldukça fazladır. Anlamlarını bilerek okuyacak bu dualar, bizlerin nefsine hakim olması anlamında etkili olacaktır. Aynı zamanda iç dünyamızda huzuru sabit kılar.

  • Dua okuyan kişi nefsine daha çok hakim olabilir.
  • Kişi duayı düzenli olarak okumalıdır.
  • Yazımızda da ifade ettiğimiz gibi namaz vakitleri sonrasında okumak çok daha etkili olur.
  • Dua okumanın yaşı yoktur. Her yaşta inanan dua okumalı ve bu vasıta ile dileklerinizi Allah’a iletmelidir.
  • Dua okumak haricinde çeşitli büyüler de bu noktada yardımcı olmaktadır.

yazı sonu banner

Yorum Yap