Ritüeller

Ritüeller kişini niyeti doğrultusunda yaşantısına dahil etmesi gereken etkili süreçlerdir. Niyetiniz, sizin bedeninizin ruhunuzun açlığı noktasında ortaya çıkmalıdır. Medyum Okşan en etkili yöntemleri kullanarak bu noktada sizlere yardımcı olacak olan ritüelleri belirler. Çeşitli uygulamalar sayesinde bunları hayatınıza sokarak alışkanlık kazanmanıza yardımcı olur. Sitemizde de bu konu ile alakalı takip yapmanız son derece önemlidir.

Her geçen gün insan istek ve ihtiyaçları artmaktadır. Fakat dünyanın sahip olduğu toplam enerji, insanın isteklerini karşılayacak nitelikte değildir. Bu nedenle enerjiyi doğru kullanmak ve bunu kendi lehimize çevirmek gerekir. İşte bu noktada bizlere yardımcı olacak kişiler sadece medyum hocalar olabilir. Onlarla görüşme yaparak, siz de bu işlemleri yapabilirsiniz.

Ritüel nedir, ritüeller nasıl yapılır ve benzeri konu başlıkları ile alakalı bilgi almak için sitemizi takip ederek, konu hakkında son derece detaylı şekilde bilgi edinmeniz söz konusudur. Ritüel yapımında bazı noktalarda malzeme kullanılırken bazı noktalarda ise daha çok dua ve tılsımlı sözler gibi etkenler faal olmaktadır.