1. Anasayfa
  2. Büyüler

Ölü Toprağı Büyüsü

Ölü Toprağı Büyüsü
Ölü Toprağı Büyüsü

Ölü toprağı büyüsü nedir ve mezar büyüleri kimler tarafından yapılmaktadır? Ölü toprağı büyüsünün kalıcı bir etkiye ulaşması için nasıl bir çalışma gereliyor? Medyum Okşan Hoca, uzmanlık gerektiren ölü toprağı büyüsü işlemlerini ne kadar biliyor?

Ölü toprağı büyüsü nasıl yapılır? Büyü bizlerin en eski çağlardan kalma kadim dostudur. İnsanoğlu üstesinden gelemediği sorunlarını her dönemde büyü ile çözme yoluna gitmiştir.

Bazen güç yetiremediğimiz durumlar ve insanlar karşısında gizli bir el olarak bizim yerimize işleri büyü halleder. Karanlığın ve aydınlığın biricik evladıdır büyü.

Medyum Okşan hocamız da büyü ve büyü çeşitleri hakkında bizlere ışık olan günümüz medyumlarındandır. Bu gün ele alacağımız konu ise ölü toprağı büyüsü denilen büyü çeşididir.

Ölü Toprağı Büyüsü Nedir?

Ölü Toprağı Büyüsü Nedir?
Ölü Toprağı Büyüsü Nedir?

Ölü toğrağı büyüsü nedir sualinin doğru yanıtını verdik… Büyüler kendi içlerinde çok fazla çeşide ayrılmaktadır. Her ihtiyaca uyacak şekilde dizayn edilebilen birçok kadim büyü bulunmaktadır.

İnsanlar ilk zamanlardan beridir büyü, tılsım, efsun, cinler, doğaüstü güçler, şeytanlar ve bunların benzeri daha başka derin güçler hakkında her merak içinde olmuş ve bu meraklarını medyumlar yoluyla gidermişlerdir.

Medyumlar zamanın akışında adeta bir ateş topu olan büyüyü ellerinde denge unsuru olarak kullana gelmişlerdir. Medyum Okşan ise medyumluk geleneğinin yetiştirdiği nadide şahsiyetlerdendir.

Birçok büyü çeşidi içinde karanlık büyüler sınıfında olan bazı büyüler vardır. Ölü toprağı büyüsü nedir diye sorulduğunda verilecek cevap da elbette ki karanlık büyülerin en bilinenlerinden biri denilmelidir.

Ölü toprağı büyüsü genellikle insanları ayırmak ve yapıldığı kişiyi istenilen şekilde değişik hallere sokmak için yapılmaktadır. Ölü toprağı büyüsünün çok çeşidi olduğu gibi en bilinenleri bunardır. Amaç zarar vermek ve intikam almak gibi sebeplere dayanır.

Ölü toprağı büyüsü yapabilmek için adından da belli olduğu gibi mezarlıktan getirilen bir avuç ölü toprağı kullanılır. En eski mezarlardan seçilmesi en makbul olanıdır.

Bu büyü yapılırken ilk madde bu topraktır. Daha sonra değişik ayinlerle birlikte bu toprak büyünün işlendiği özel kağıda serpiştirilir. Hemen ardından kağıt katlanarak üçgen bir forma sokulur.

Medyum bu haldeki işleme gerekli tılsımları yapar ve işlemi hazır hale getirir. Büyü amacına göre yapılan şahsın evinin bahçesine gömülür ya da evinde gizli bir kör noktaya koyulur.

Artık bundan sonra işlemin günlü yapılması gereken okumaları ve bağlı işlemleri medyumun tarifine göre hayata geçirilir. Bu işlemler kesinlikle ve kesinlikle tek başınıza ve kafanıza göre yapılmamalıdır.

Ölü Toprağı Büyüsü Hemen Sonuç Verir mi?

Ölü Toprağı Büyüsü Hemen Sonuç Verir mi?
Ölü Toprağı Büyüsü Hemen Sonuç Verir mi?

Ölü toprağı büyüsü hemen sonuç verir mi diye merak ediyorsanız bu konuda medyumdan destek alabilirsiniz. Hiç şüphe duymanıza gerek yoktur çünkü hemen sonuç verir.

En etkili ve tesirli karanlık büyükler arasında yer alır. Mutlaka dikkatli bir şekilde işin uzmanı tarafından yapılmalıdır. Kulaktan dolma bilgilere inanmayarak medyumun kendisinden bilgi talep edebilirsiniz.

Medyum en etkili kara büyüler arasında ölü toprağı büyüsünü güvenle yapar. Etkilerini çok kısa süre içerisinde göreceğiniz bu özel büyüde farklı teknikler geliştirilmiştir.

Her teknik kişiye özel yöntemler de belirlenir. Bu sayede medyum bireysel çalışmalarını sürdürür. Her kişinin çeşitli tekniklerle bu büyü etkisinde kalması sağlanır.

Ölü Toprağı Büyüsü Bozma

Ölü Toprağı Büyüsü Bozma
Ölü Toprağı Büyüsü Bozma

Ölü toprağı büyüsü bozma işlemleri herkesin yapabileceği çalışmalar değildir…

Ölü toprağı büyüsünün bir farklı versiyonunda ise mezarlıktan getirilen ölü toprağına belirli bir süre işlemler yapılır ve bu toprak hedef kişinin evinin belirli yerlerine anlaşılmayacak şekilde serpiştirilir.

Evin dışına da dökülür ancak büyünün etkisi de ona göre olur. Ne kadar olayın kalbine inerseniz o kadar faydasını görürü ve hissedersiniz. Ölü toprağı büyüsü bu yönden en ideal büyülerden birisidir.

Medyum Okşan‘a bu konuda ulaşan insanların çoğu evimize ölü toprağı serpilirse bozmak için hangi dua okunur diye sormaktadırlar. Bunun dua olarak bir cevabı yoktur.

Çünkü dua ve sureler ancak ve ancak geçici olarak sizlerin çektiği o büyük acılara kısa süreli merhem olabilir. Fakat hemen ardından kat be kat acısıyla ensemizde bitiverir. Bu sizlerin inançlarını sarsmaması gereken bir konudur.

Yaratıcının gönderdiği birçok Peygambere büyüler ve türlü sihirler yapılmış ve her birisi kendilerinden önceki kitapları da bildikleri halde çaresiz kalmışlardır. Allah’ın ayetleri tabiî ki, de şifalıdır ancak bir büyü yapıldıysa da çözülmesi lazım gelir.

Evinizde ölü toprağı bulduğunuzda da kesinlikle Medyum Okşan’a başvurarak gerekli önlemlerin de alınması sağlanmalıdır.

Evinizde bulduğunuz bu tarz toprağı kesinlikle ve kesinlikle medyuma haber vermeden süpürmemeli elinizi de sürmemelisiniz.

Toprak ile Yapılan Ayırma Büyüleri

Toprak ile Yapılan Ayırma Büyüleri
Toprak ile Yapılan Ayırma Büyüleri

Ölü toprağı ile yapılan ayırma büyüleri hangileridir sorunuzun cevanını açıklıyoruz ve size toprak büyüleri hakkında bilgiler aktarıyoruz…

Ölü toprağı ile yapılan mezar büyülerinden bahsederken sizlere ayırma büyüsü amacıyla da kullanıldıklarından bahsetmiştik.

Bir çok kişi tarafından eşleri birbirinden ayırmak yada karısı aldatan adam tarafından karışını sevgilisinden koparmak, kocası aldatan kadın tarafından da kocasının metresini defetmek gibi amaçlara uygun şekilde bu büyü işlemleri yapılabilmektedir.

Kadınların çekemedikleri kadınlara, erkeklerin de sevmedikleri insanlara ölü toprağı ile ayırma büyüleri yaptırdıkları en bilinen gerçeklerdendir. Burada uyulması gereken belli başlı kurallar vardır.

Ayırmak istediğiniz kimselere ölü toprağı büyüsü yaptırdığınızda türlü acılar çekmelerine sebep olacaksınız.

Yanında gelen psikolojik depresif durumlar da yanında piyanosu gibi olacak. Bu duruma hazırlıklı olmalı ve ayırdığınız kişiyi kendiniz için istiyorsanız da bir dizi işlemin daha yapılması gerektiğini bilmelisiniz.

Burada asıl amaç kişinin ne kadar ciddi olduğunu ölçmek ve yapılacak işlemin büyüklüğünün farkına varmasını sağlamaktır.

Ölü toprağı büyüleri ayırma işlemlerinde de kişilerin gerçek bilgileri, bazen de bir eşyaları, fotoğrafları da kullanılarak yapılabilmektedir.

Evin İçinde Toprak Bulmak

Evin İçinde Toprak Bulmak
Evin İçinde Toprak Bulmak

Evin içinde toprak bulmak büyü manasına mı geliyor? İşte bu sorunun cevanını merak eden çok sayıdan insan bulunuyor…

Evlerimiz bizim özel mabedimiz gibidir. Oraya yabancıların ve ya yabancı şeylerin izinsiz girmesi asla kabul edemeyeceğimiz bir durumdur.

Ancak bazı hallerde zararın en yakınlarımızdan bile geleceğini hesaba katmalıyız. Bize nefesimiz kadar yakın birisi bizleri herhangi bir sebepten ötürü oyun dışına atmaya çalışabilir. Böyle bir durumda yapılacak en iyi şey her an tetikte olmaktır.

Sabah yatağınızdan kalktığınızda etrafa iyici göz gezdirmekte fayda vardır. Belki yatağınızın altında belki terliklerinizin içinde belki de muhtelif yerlerde topraklara rastlayabilirsiniz. İşte o an şüphelerimizde haklı çıktığımıza şaşırmanıza izin veriyoruz.

Çünkü size bir miras kalacaksa, ya da kaldıysa, ya da eşiniz eve geç geliyor ve ilişkiye de girmiyorsa, sizinle konuşmayan kayınvalideniz evinize sizin haberiniz yokmuş gibi ajanlarını yolluyorsa o işte mutlaka bir bit yeniği vardır.

Başınıza gelebilecek böyle bir olayda hemen Medyum Okşan ile irtibat yollarından ulaşarak durumu anlatmalı ve etraflıca çözüm bulmalısınız.

Çünkü bir saat bile geç kalınsa neler olacağı meçhuldür. Bundan dolayı da ne kadar erken davranılsa o kadar iyidir.

Mezar Büyüsü Belirtileri

Mezar Büyüsü Belirtileri
Mezar Büyüsü Belirtileri

Mezar büyüsü belirtileri nelerdir ve nasıl anlaşılır? İşte bu önemli sorunun en doğru cevabını makalemizde sizlere verdik…

Ölü toprağı büyüsü ya da mezar büyüsü belirtileri yapılış amacına ve şiddetine göre farklılıklar gösterebilir. İnsanların beklentilerine göre yapılan bu işlemlerde eğer kişinin çok acı çekmesi isteniyorsa sıklıkla mide bulantıları baş gösterir.

Bu vücudun yeni oluşan fizyolojik değişime verdiği tepkilerden kaynaklıdır. Şiddetli baş ağrıları, görüntüde bulanıklaşma, ani tansiyon inip çıkmaları baş gösterir.

Doktora gittiğinizde ise hiçbir hastalık ya da belirti bulunamadıysa bu en büyük işarettir.

İnsanların arzuları her zaman devam etmektedir. Çocukluk çağlarında oluşmaya başlayan kişiliğimiz gençlik çağında tamamlanır ve ihtiyarlık ta da olgunlaşır. Ancak her çağda ve her yaşta insanın arzuları hiç bitmez.

İnsanın bu çılgın, gem vuramadığı arzularının en büyük mimarı olarak nefs gösterilir. Bunun adı ne olursa oldun dile getiremediğimiz duyguların arzulara dönüşmüş halidir.  Bu sebeple de dizginleri aldığında neler yapabileceği de meçhuldür.

İnsanın böyle anlarında yaptığı hatalar ya da verdiği yanlış kararlar sonucunda başına geleceklerin haddi hesabı yoktur.

Kara büyülerden olan ölü toprağı büyüsü ya da mezar toprağı büyüsü çat kapı karşısına çıkabilir. İşte o an nefsinin mahvolduğu anlardan birisidir.

Ne erkekliğinden ne de kadınlığından eser bırakmaz insanın. Ve vitrindeki mankenler gibi bomboş bakışlar ile etrafı süzerek acı ve ıstırap dolu halde sonunu beklemeye başlarlar. Ancak bilinen odur ki hiçbir dert de çaresiz değildir.

Mezar Toprağı Serpmek

Mezar Toprağı Serpmek
Mezar Toprağı Serpmek

Mezar toprağı serpmek özellikle ölü toprağı büyüsünün yapılış şekillerinin en önemlisidir. Bu büyü yapılırken en uygun mezardan alınacak toprak belirlenen yerlere serpilir.

Bu genellikle büyü yapılan kişinin evinin etrafı, elbiseleri ve evinde çiçek varsa bunların dibidir. Ancak özellikle kullandığı şampuanın içine bile mezar toprağı koyulan durumlar vardır.

Medyum Okşan Hoca özellikle bu büyü hakkında çok dikkatli olunmasını tembihlemektedir. İnsanlar kabuslar görüyor ve ölülerin onlarla konuştuğunu sanmaya başlıyorsa muhakkak iyi bir büyü bakımı yaptırmalıdır.

Medyum Okşan Hoca bir çok kaynakta mezar toprağı serpmek hakkında değişik bilgiler yer aldığını dile getirmiştir.

Özellikle de yuva dağıtmak, ev halkını birbirine düşürmek ve sizi miskin ve uyuşuk hale getirmek için yapıldığı düşünülmektedir.

Fakat en önemlisi büyü bakımı yapıldığında hangi amaçla yapıldığı hakkında elimizde kayıtlar olacaktır. Bu da o büyüyü bozabilmek adına bize bir çok bilgiyi verecektir.

Aksi halde bu tür tehlikeli büyüler en zor bozulanlar arasında yer alır.

Medyum Okşan Hoca bu büyü ile ilgili bizlere şunları söylemiştir:

  • Mezar büyüleri yapılırken büyüye göre toprak seçilir.
  • Özellikle kötü ve cani kişilerin mezarlarından toprak alındığı bilinir.
  • Mezar toprağı serpmek için gece yarısı mezarlığa gidilmelidir.
  • Bazı büyülerde yeni ölmüş kişinin toprağı gerekir.
  • Mezar toprağı değişik işlemlerden donra serpilmektedir.

Ölü Toprağı Büyüsü Yapıldığı Ortaya Çıkar mı?

Ölü Toprağı Büyüsü Yapıldığı Ortaya Çıkar mı?
Ölü Toprağı Büyüsü Yapıldığı Ortaya Çıkar mı?

Ölü toprağı büyüsü yapıldığı ortaya çıkar mı sorusunun cevabı hayır olarak yanıtlanabilir. Çünkü ortaya çıkmasının hiçbir şekilde imkanı yoktur.

Medyum gizlilik esastır çalışmalarını sürdürür. Bu sebepten dolayı asla ortaya çıkmaz. Sizin tarafınızdan büyünün talep edildiği öğrenilmez.

Büyü talebinde bulunan bir kimsenin bu büyünün ortaya çıkıp çıkmayacağını düşünmesi normaldir. Fakat unutmamalıdır ki medyum bu hususta mutlaka detaylı ve kapsamlı çalışmalar sürdürür.

Medyum sayesinde asla bu büyünün sizin tarafınızdan istendiği ortaya çıkmaz. Medyum gerekli bilgiler ışığında sizlere en doğru desteği sağlar ve garantili çalışır.

Asla ortaya çıkmayacak bu büyü sadece belirtileri ile gözlemlenebilir.

Büyüler hakkında yazılarımız: https://medyumoksan.com/buyuler/

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir