1. Ana Sayfa
  2. Dualar

41 Ayetel Kürsi ile Bağlamak

41 Ayetel Kürsi ile Bağlamak
41 Ayetel Kürsi ile Bağlamak

41 Ayetel Kürsi ile bağlamak nedir ve Ayetel Kürsi ile bağlamak için ne gerekir? Medyumlar 41 Ayetel Kürsi ile bağlamak işlemini nasıl yaparlar? Ayetel Kürsi 41 kere okununca eski eş veya sevgili geri gelir mi? Bilgilerin tamamını açıklıyoruz.

41 Ayetel Kürsi ile bağlamak konusunda sizlere destek veren Medyum Okşan, şifanın adresidir. İnsan doğası gereği sever yaşamın amacı budur ancak bazen sevdiğine farklı nedenlerle ulaşamaz. Bazen karşı taraf bunu istemez bazen ailesi türlü nedenlerle kişinin önüne set çeker.

İki gönlün bir olması bizim için çok değerlidir, bilinir ki ancak aşk çocukları bu minvalde dünyaya gelir. Siz de belki sevdiğinize ulaşamıyor belki sevgilinizi kendinize daha çok bağlamak istiyor olabilirsiniz.

Gayet doğal ve insani bir süreçtir ama bilin ki imkânsız değildir o kişiyle birlikte olmak ve evlenmek. Sadece bunu sağlayacak bir medyum hocaya denk gelmemişsinizdir.

41 Ayetel Kürsi ile Bağlamak Nedir?

41 Ayetel Kürsi ile Bağlamak Nedir?

41 Ayetel Kürsi ile bağlamak nedir? Adından da anlaşılacağı üzere çok önemli bir yeri olan bu duanın okunarak istenilen kişiye bir ömür âşık olmasını sağlayan duadır ve kesinlikle bir büyü değildir.

Büyü olsaydı Kuran-ı Kerim’de geçmezdi. Bu dualar bize hayatımızı güzelleştirmek için ve sevdiklerimize ulaştırmak için verildi. Biz de dua âlemine katılıp ve farklı okumalar yaparak bu enerji alanına girebiliriz.

Hayatınızın anlamı olarak gördüğünüz adam ya da kadın artık sadece sizi sevecek ve bir ömür boyu mutlu olabileceksiniz. Kadın ve erkek bir tamamlanma döngüsünde birbirine yönelir ve âşık olur ama bazen tatsız biter siz de mutlu ve sonsuz bir aşk istiyorsanız medyum hocamızdan bir seans talep edin.

41 Ayetel Kürsi ile Bağlamanın Etkileri Nelerdir?

41 Ayetel Kürsi ile Bağlamanın Etkileri Nelerdir?

Ayetel Kürsi ile bağlamanın etkileri nelerdir? Dualar arasında en yücelerinden biri olan bu dua insana adeta hayat verir. Okunduktan sonra kişinin hayatına hem sevdiği kişiyi çekmekle kalmaz hem de şansını ve bahtını açar.

Mutlu bir ailenin temelini oluşturur. Allah’ın varlığına ve birliğine gönülden iman etmiş kimseler tarafından da eğer bir dileği varsa çokça okunur ve güzelliklere varılır bu dua sayesinde. Herhangi bir çıkar ya da kötü niyet beslemeksizin yapılan bütün dualar kabul olur bütün inananlar bilir bunu.

Siz de bu duanın etkisiyle hayatınıza hem aşkı hem şansı hem kariyeri hem de parayı çekebilirsiniz. Olumlu enerji almaya başladıktan sonra siz de bir enerji temsilcisi olup şifa dağıtabilirsiniz.

Ayetel Kürsi konusunda başka bir kaynak site: https://ilimvebilim.com/blog/ayetel-kursi/

41 Ayetel Kürsi ile Bağlamanın Belirtileri Nelerdir?

41 Ayetel Kürsi ile Bağlamanın Belirtileri Nelerdir?

41 Ayetel Kürsi ile bağlamanın belirtileri nelerdir? Sevdiğiniz kişiyle bir iletişiminiz bile olmayabilir bunun için endişe etmenize gerek yoktur.

Hak yazarsa ne yapar ne eder o sizi bulur ortak bir kaderde buluşursunuz. Bazen bazı insanlar vesile olur bazen adeta gökten inmiş gibi karşınızda bulursunuz. Önemli olan sizin içinde bulunduğunuz enerjidir eğer onunki de sizinkiyle uyumlanıyorsa işte o zaman karşılaşır, görüşür, çıkar ve evlenmeye kadar ilişkinizi vardırabilirsiniz.

Bu tamamen sizle ilgili eğer siz bu kadar hazırsınız o zaman uzman bir bakım alın medyumumuzdan ve doğacak güzellikleri akışta seyretmeye bakın. Gökten zembille inecek bile olsa her işin başı duadır ve gönülden duyulan aşktır ki Allah da bu evreni aşkla yaratmıştır.

41 Ayetel Kürsi İle Bağlama Duası Nasıl Okunur?

41 Ayetel Kürsi İle Bağlama Duası Nasıl Okunur?

41 Ayetel Kürsi ile bağlama duası nasıl okunur? Diye merak ediyorsanız uzman gözüyle yanıt vermeye çalışalım. Şu basamaklarda gerçekleşir:

  • Herkesin evde tek başına yapabileceği ancak net sonuç alamayabileceği farklı enerjilerin etkisi altında kalabileceği bir duadır.
  • Özel gün ve gecelerde okunması daha uygundur ve etki alanını genişletir.
  • Mutlaka bir medyuma danışılmalı gerekli tavsiye ve telkinler alınmalıdır.
  • Abdestli okumaya özen gösterilmelidir.
  • Sabah ve akşam okumaya devam edilmelidir.
  • Akşam okuduktan sonra hacet duası da okunmalıdır.
  • Hacet duası okunduktan sonra istihareye yatılmalı bu kişi benim için uygun mu? Diye ilahi olana seslenilmelidir.
  • Bütün sahip olduklarınız için şükür edilmeli ve niyazınız Allah’tan istenilmelidir.

Ayetel Kürsi hakkında başka bilgiler: https://medyumoksan.com/ayetel-kursi/

Yorum Yap