1. Anasayfa
  2. Dualar

Kısmet Duası

Kısmet Duası
Kısmet Duası

Kısmet duası, kişinin kısmetinin açılması noktasında son derece etkilidir. Kur’an-ı Kerim ve hadislerde çok sayıda dua vardır.

Bu duaların doğrudan okunması etkili olmayabilir. Bazı dualar kısmetinin açılmasını istediğimiz kişinin yüzüne direkt olarak okunur.

Bazı duaların ise suya okunması gerekir. Kısmet açma duası, eğer kişi kendi kısmetini açmak istiyorsa bizzat kendisi tarafından okunmalıdır.

Kısmet açma duası aynı zamanda evlenmek için hangi dua okunmalıdır şeklinde de yorumlanabilir. İnsanlar evlenmek, yeni yuva kurmak ve çocuk sahibi olmak isterler.

Bu dürtü ile hareket eden insanoğlu kimi zaman bazı nedenlerden dolayı istediğine kavuşamayabilir. Yaşının geldiğini ama evlenemediğini düşünen kişide derin bir buhran olur.

Evlenmeme nedeni arasında kısmetinin kapalı olması yer alabilir. Bunun için gerçek bir medyum hocaya danışmak ve kısmet açmak için gerekli olan işlemleri yapmak gerekir.

Kısmet Duası Nedir?

Kısmet duası nedir sorusunun cevabını vermeden önce kısmet duasının kendisinden bahsedelim… Kısmet duası, temiz bir kalp ile okunmalıdır.

Kişinin niyetinin temiz olması, başkasına zarar vermeyecek düşünceye sahip olması gerekir. Unutulmaması gereken noktalardan biri de dua sadece Allah’a okunur.

Ellerimizi semaya açar ve Allah’a dilek ve arzularımızı sunarız. Kısmetin kapalı olması sadece evlilik olarak yorumlanmaz.

Maddi açıdan da kişinin kısmeti kapalı olabilir. Tüm bu seçenekler için dua uygulamaları son derece etkilidir.

Kişinin kısmeti kapalı ise, bunun açılması için okuması gereken bazı dualar olduğunu ifade edebiliriz. Duaların okunması gereken bazı dilimler vardır.

Aksi halde etkisini gösteremeyebilir. Hangi duanın ne zaman okunacağı, kapalı olan kısmetin nasıl açılacağı ile alakalı bilgileri öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz.

Kısmet duası konu başlığında önemli bilgileri bu yazımızda sizler için derledik.

Kısmet Duası Evlilik İçin

Kısmet Duası Evlilik İçin
Kısmet Duası Evlilik İçin

Kısmet duası evlilik için yapılan bir duadır ve bunu herkes doğru şekilde yapamıyor. Evlilik, toplumun temel taşı olan aile kavramını oluşturan son derece önemli bir eylemdir.

Kişi yeni bir aile hayatı kurmak, eşi ile yeni bir hayata yelken açmak için evlenir. Aynı zamanda dünyaya yeni bireyler getirir. Bu açıdan düşündüğümüz zaman evliliğin ne kadar kutsal olduğunu rahatlıkla anlayabiliriz.

Ama evlenmek için doğru kişiyi bulmak, aile kurmak için yeteri kadar sorumluluk bilinci sahibi olmak ve evlat büyütme meziyeti önemlidir.

Dünyanın şu anki durumunu ele aldığımız zaman, evlat dünyaya getirmek son derece büyük sorumluluk ister.

Eğer bu sorumluluk kişide yok ise, ya da evlenmeyi düşündüğünüz kişide yok ise sorunlar meydana gelebilir.

Kısmet duası evlilik için okunan etkili bir duadır. Dua okuyacak olan kişinin ellerini semaya açması ve güzel sözleri Allah’a iletmesi gerekir.

Medyum Okşan Hanım, kişiye özel tılsımlı sözler ile evlilik duası için gerekli olan yolu sizlere çizer. Aynı zamanda yol gösterici noktası da vardır.

Hocamız, en etkili yöntemleri sizlere sunmanın ötesinde bilgi birikimini de aktif olarak kullanır.

Kişi, eğer kısmetinin kapalı olduğuna inanırsa, bu kötü enerjiden beslenmesine de neden olur. Ben yapamam, ben şanssızım gibi sözler kişiyi karanlık bir deliğe iter.

Bu nedenle karamsarlıktan uzak olmak gerekir. Medyum Hocamız, karanlıktan kurtulmak için sizlere gerekli olan ışığı tutacaktır.

Siz de onun yolundan giderseniz arzu ve isteklerinize ulaşacak gücü kendinizde bulabilirsiniz.

Kısmet Duası İş İçin

Kısmet duası iş için okunan dualar arasındadır ve medyumlar bunu yapar. İş sahibi olmak kişinin hayatına idame ettirmesi için son derece önemlidir.

Dünyamızda, bir şeylere sahip olmak, hayatta kalmak için para kazanmak zorundayız. Bunun için de iş sahibi olmak son derece önemlidir.

Daha iyi bir iş, daha yüksek maaş konfor ve kaliteli hayat anlamına gelir. Bu nedenle insanlar sürekli bir arayış içindedir.

Fakat kimi zaman her ne yaparsak yapalım iş bulma konusunda başarılı olamayız. Bu tarz süreçlerde yılmadan işe aramaya devam etmek gerekir.

Kısmet duası iş için okunan dualardan biridir. Özellikle cuma günü okunan duaların geri çevrilmeyeceğinin bilincinde olmanız gerekiyor.

Rızk ve iş attırmak için cuma günleri bolca dua etmek gerekir. Aynı zamanda hastalık şifa duası, rızk duaları ve kısmet açma duaları hangi vakitte okunur gibi sorular da merak edilir.

Dileğimiz, isteğimiz her ne olursa olsun, cuma günü edilen duaların ne kadar etkili olduğunun farkında olmak gerekir.

Cuma günü okunan dualar bizler için etkili bir çare olur. Hem dileklerin kabul olması hem de rızk arttırmak için okunacak dualar vardır.

Aynı zamanda hastalıkta şifa bulmak için dualar ile kendimizi daha rahat ve sağlıklı hissederiz. İlk başta, dua okumanın vermiş olduğu iç huzuru kendimizde hissederiz.

Tesirli Kısmet Duası

Tesirli Kısmet Duası
Tesirli Kısmet Duası

Tesirli kısmet duası, konu her ne olursa olsun, kişinin kısmetinin açılması noktasında yardımcı olur. İnsan hayatında her zaman arzu ve dileklerimizin olması söz konusu olmayabilir.

Bazen her ne kadar istersek isteyelim, yuva kurma girişimlerimiz olsa dahi beklediğimiz umut verici sona ulaşamayabiliriz.

Bu noktada yapılması gereken Medyum Okşan Hanım’a danışmak ve ondan fikir almaktır. Hocamız, sahip olduğu geniş bilgi birikimi ve özel yetenekleri ile sizlere yardımcı olacaktır.

Kısmeti kapalı olan kişi, hayatında her zaman bir şeyleri eksik hisseder. Fakat bazı durumlarda kısmetinin kapalı olduğunun farkına varamaz ve bunu kaderi olarak görür.

Bu nedenle kendini her şeyden geri tutar. Bu doğru bir davranış değildir. Kişinin girişimlerine devam etmesi ve yılmaması gerekir.

Ancak bu şekilde kendini gerçekleştirme ve başarılı olma şansı elde eder. Aynı zamanda başarı kavramı değişken olabilir.

Sabit bir başarı kavramı oluşturmak ve ona ulaşmak yerine, kişinin başarı anlayışını değiştirmesi daha mantıklı bir hareket olabilir.

Aile kavramını oluşturacak olgunluğa sahip olan kişiler, mutluluk dolu bir yuva kurmak için gerekli olan aşamaya geçmek isterler.

Kişinin hayatında en önemli gayelerden biri sevdiği kişi ile mutlu bir yuva kurmaktır. Müslümanlar, tesirli kısmet duası ile kendisine uygun bir eş bulmak için önemli bir adım atar.

Aynı zamanda iş bulmak da bir kısmettir. İş bulmanın çok zor olduğu bu dönemde, dua ile hayatınızı idame ettirmek için iş bulabilirsiniz.

Kısmet Açma Duası

Kısmet açma duası, Allah’ın rızası ile en doğru eş adayını bulmak ve bekarlıktan çıkmak isteyen kişiler için önem arz eder. Hayırlı bir evlilik çok büyük bir sevaptır.

Kişi eğer evlilik yaşının geldiğini düşünüyor ve ailesinin de buna rızası var ise hayırlı bir eş bulmak ve dünya evine girmek ister.

Mutlu bir yuva kırmak için Allah’ın da rızası ile, dinimize uygun bir eş adayı bulmak gerekir.

Kısmeti kapalı olan kişi süreçlerin birinde takılır ve hayallerinde yer alan o mutlu evliliğe bir türlü erişemez.

Bu süreçte kişinin dikkat etmesi gereken önemli noktalar olduğunu da vurgulamak gerekir. Eğer akılda evlilik var ise, kişinin Allah’tan yardım istemesi son derece doğaldır.

Kişi, evleneceği kişinin hayırlı olup olmadığını da bilmek ister. Tüm bunların yanında, kişi mutlu olmayacağı biriyle ile sadece evlenmiş olmak için evlenmemelidir.

Bu tarz evlilikler mutsuzluk getirdiği gibi, beraberinde mutsuz çocukların da dünyaya gelmesine neden olabilir.

Kısacası bu evlilik sürecinin dikkatli bir şekilde ele alınması gerekiyor. Bu sayede mutlu bir yuva, huzur ve daha fazlası söz konusu olabiliyor.

Aksi bir düşünce şekli ile yaklaştığımız zaman sürecin sadece zarar getirmesi bile söz konusu olabilir.

Medyum Okşan Hanım, yaptıkları ve sizlere sundukları ile en doğru yolu göstermeye devam etmektedir.

Kısmet duası etmek isteyen kişi için en doğru duayı belirler. Aynı zamanda duanın nasıl okunması gerektiği, ne işe yaradığı ve hangi zaman dilimlerinde okunması gerektiğini de sizlere aktarır.

Özellikle cuma günleri okunan dualar çok daha hayırlıdır. Duanın tekrar tekrar okunması, etki gücünün de son derece artmasına neden olur.

Kısmet Açmak İçin Neler Yapılmalı?

Kısmet açmak için neler yapılmalı sorusunun cevabını verebilmek için makalemizi hazırladık. Kadın ve erkek için denenmiş kısmet açma yöntemleri vardır.

Bu sayede kısmet açmak söz konusu olabilir. Eski zamanlardan bu yana, kısmeti kapalı olan kişinin kısmetini açmak için farklı yöntemler denenir.

Bunlar arasında büyüler, zikirler ve farklı yöntemler vardır. Hepsinin fayda sağlama noktası farklıdır. Kadın ve erkeklerin kısmeti bağlı olabilir. Bu noktada kısmetin bağlanmasına neden olan şey büyü de olabilir.

Büyüler konusunda uzman bir medyum Hoca’dan yardım almanız halinde süreçte daha başarılı olmak söz konusu olur.

Kişinin kısmetinin bağlı olmasının nedenlerinden biri, günahları da olabilir. Eğer işlediğiniz günahlar nedeniyle kısmetiniz kapalı ise sevap işlemlisiniz.

Pişmanlık duygusunu ancak bu şekilde ifade edebilirsiniz. Kısmet kapalı olmasının nedeni her ne olursa olsun çözüm bulmak son derece önemlidir.

Medyum Okşan Hanım, sizlere yol göstererek bilgi verecektir. Kısmet açmak için neler yapmalı sorusuna bu şekilde yanıt verebiliriz.

İnternette yer alan ve kaynağı belli olmayan bilgileri kullanmak yerine, uzman bir medyum hocadan destek almak son derece mantıklı bir hareket olur.

Medyum Hocaların sahip olduğu doğuştan gelen yetenekler size yol gösterici olacaktır.

Kısmet Duası Nasıl Okunur?

Kısmet duası nasıl okunur sorusu da internette araştırılan ve merak edilen konulardan biri olarak dikkat çekiyor.

Kişinin dua okuması için, duayı içine sindirmesi ve gerçek anlamda bunu hissetmesi gerekiyor. Dua okuyan kişi, bunu en temiz kalbi duygular ile yapmak zorundadır.

Aynı zamanda dua okumadan önce abdest alınması gerekir. Eller semaya açılır ve içten bir şekilde dua edilir.

Dua etmek için her ne kadar zaman kıstası olmasa da bazı zaman dilimlerinde okunan duaların daha etkili olduğu biliniyor.

Dua eden kişinin mutluluğa erişmesi de söz konusudur. Bu aslında direkt olarak iç huzur ile alakalıdır.

Kişi inandığı bir eylemi yerine getirir. Allah’a yalvarır ve ona şükreder. Bu iç huzur ile hayata olan bağlılığı yüksek ölçüde artar.

Kısmet duası ile sevdiğiniz kişiye ulaşmanız da söz konusu. Çok sevdiğiniz fakat bir şekilde evliliğe ikna edemediğiniz kişiyi, kısmet duası ve içten gelen samimiyetiniz ile ikna etmeniz söz konusudur.

İnsanları ikna etmek için doğru olan yöntemleri belirlemek size istediğinizi verir. Aksi halde sorunların yaşanması, çok fazlaca örneği olduğu gibi mümkündür.

Kısmet duası hakkında bilgi almak istiyorsanız, sitemize erişim kurarak bunu yapabilirsiniz. Dua ve büyü gibi konularda kişinin içtenliği çok önemlidir.

Fakat büyü, kişinin asla kendi başına yapmaması gereken eylemlerdir. Kısmet açma büyüsü konu başlığında da medyum hanım, sizlere yardımcı olacak ve gerekli yöntemleri öğretecektir.

Onun uygulamaları sayesinde istediğinize erişmeniz emin olun son derece basit olur. Fakat bunun için içinizde var olan şüphe duygusundan arınmanız gerekir.

Şüphe kişiyi bilinmeze sürükler ve bunun içinde kaybolmasına neden olur.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir