1. Anasayfa
  2. Dualar

Gerçekleşmesi Zor Olan Bir İşin Olması İçin Dua


Gerçekleşmesi zor olan bir işin olması için dua hakkında Medyum Okşan, bilgeliği ve derinliğiyle ile sizlere bilgilendirme yapacaktır. Her insanın bir hayali vardır. Zor veya kolay insanı hayatta tutan budur ancak bazen neredeyse imkânsız kadar zor olan durumlara yönelebiliriz.

Dua varsa imkânsız diye bir şey yoktur bunu söylemeliyiz ve onun dilini yorumlayan bize şifa kaynağı olabilecek gönül dostlarına ulaşmalıyız.

Şu an bu sayfada bu yazıyı okuyorsanız artık çok yakınsınız. Bir dileğiniz var ancak sizi aşacak kadar uzak mı görünüyor? Bir danışma seansı talep edebilir ve dileğinizin gerçekleşmesi için ne yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz ve de mucizeleri hayatınıza çekebilirsiniz.

Gerçekleşmesi Zor Olan Bir İşin Olması İçin Dua Nedir?

Gerçekleşmesi Zor Olan Bir İşin Olması İçin Dua Nedir?

Gerçekleşmesi zor olan bir işin olması için dua nedir? Bir dileği ve muradı olan insanlar tarafından sıkça arama konusu olmaktadır.

Duanın kabul olması için Allah’a temiz kalp ile yönelinmeli ve helal yoldan kazanç elde edilmelidir. Yatsı namazından sonra hacet için 2 rekat namaz kılınmalı ve dilek duası okunulmalıdır. Hacet dualarının en çok bilinenleri şunlardır:

  • “Estağfirullah min külli ma kerihallah” çokça tesbih edilmelidir.
  • “Allahümme inni eselüke tevfika ehlil hüda” duası okunmalı,
  • Yoktan var eden Allah’ın Ya Rahman Esma’sı 1000 kere okunmalı,
  • Eğer gönül ilişkisiyse Ya Vedüd yatsı namazından sonra en az 1000 kere okunmalıdır.

Gerçekleşmesi Zor Olan Bir İşin Olması İçin Duanın Etkileri Nelerdir?

Gerçekleşmesi Zor Olan Bir İşin Olması İçin Duanın Etkileri Nelerdir?

Gerçekleşmesi zor olan bir işin olması için duanın etkileri nelerdir? Diye soranlar için saymakla bitmeyecek kadar etkileri olduğunu söylemek mümkündür. Değişen, değiştiren, dönüşen ve dönüştüren mucizevi etkileri olan bir yansıması vardır.

İmkânsız ya da zor diye bir durum Allah katında yoktur O’nun ol demesi yeterlidir. Yeter ki kalp gözümüz açık olsun ve onun verdiği enerjiye açık olalım. Salih amelle yaklaşan insanın elde edemeyeceği hiçbir mükâfat yoktur.

Ruhani alana yönelinmeli, sabır ve takva sahibi insanlarla tanışmalı ve de onlardan vefz alınmalıdır. Dünya hala dönüyorsa dua eden insanlar olduğu içindir siz de hacetiniz için temiz bir kalple bunu Yaradan’dan istemelisiniz.

Gerçekleşmesi Zor Olan Bir İşin Olması İçin Duanın Belirtileri Nelerdir?

Gerçekleşmesi Zor Olan Bir İşin Olması İçin Duanın Belirtileri Nelerdir?

Gerçekleşmesi zor olan bir işin olması için duanın belirtileri nelerdir? Dua seansları ayrı bir ritüele yani uygulanma şekline bağlıdır. Hem ruhen hem bedenen arınan bir insan dualarında iyiye ve güzele yönelir.

Verilen kalp gözü bilgisine nail olur, çakraları açılır, kötülüklerden emin olur. Eğer hangi duaları okuyacağınız konusunda emin değilseniz medyum hocamızda danışabilirsiniz.

Sizin için özel bakım yaparak aslında hangi enerji alanınızda blokajlar var onları temizler ve okumalar yapar. Ayrıca size vereceği dua okumalarıyla da hem ruhen tazelenme hem de istediğiniz şeylere ulaşma konusunda yol kat etmiş olursunuz. Enerjiniz daim olsun.

Gerçekleşmesi Zor Olan Bir İşin Olması İçin Dua Nasıl Okunur?

Gerçekleşmesi Zor Olan Bir İşin Olması İçin Dua Nasıl Okunur?

Gerçekleşmesi zor olan bir işin olması için dua nasıl okunur? Her duanın ayrı bir okunma sayısı, günü, şekli vardır. Bunu ehlisünnet kitaplarda bulabileceğiniz gibi az sayıda olmasından dolayı da zordur. Bu işe yıllarını ve emeğini vermiş bir medyum hocamıza başvurabilirsiniz.

Sahip olduğu güzel enerji sayesinde ilk konuşmaya başladığınızdan itibaren adeta bir aydınlanma ve farkındalık kazanacaksınız. Duayı hangi gün, sabah ya da akşam ya da hangi özel günde okuyacağınızı, hangi özel enerji alanınızda bulunduğunuzu size açıklayacaktır.

Kendi okumaları tamamen kendine özgüdür her medyumun olduğu gibi. Sizin istediğiniz şeye ulaşmanızı sağlayacak ve önünüzdeki engelleri kaldıracaktır.

Diğer tüm dualar burada: https://medyumoksan.com/dualar/

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir