1. Anasayfa
  2. Büyüler

Buğday Büyüsü

Buğday Büyüsü
Buğday Büyüsü

Buğday büyüsü oldukça farklı şekillerde yapılabilmektedir. Medyumlar bu konuda farklı uygarlıkların yaptığı bir çok çalışmadan da söz etmektedirler.

Medyum Okşan Hoca bu yazımızda sizlere buğday büyüsü hakkında bazı bilgiler sundu. Özellikle aşk büyüsü amacıyla kullanılan bu yöntem hakkında tüm merak edilenler yazının devamında…

Buğday büyüsü, geçmişten günümüze en çok tercih edilen büyü çeşitleri arasında yer almaktadır. Yunan, Babil ve Türk kavmi tarafından çok sık tercih edilen büyü çeşidi, bolluk ve bereket getirmesi anlamında tercih ediliyor.

Büyü kimin için yapılırsa o kişi hayatında bereket, huzur ve bolluğa kavuşmaktadır. Medyum Okşan Hoca, Buğday büyüsü konusunda sizlere açıklamalarda bulunuyor.

Buğday Büyüsü Nedir?

Buğday Büyüsü Nedir?
Buğday Büyüsü Nedir?

Buğday büyüsü nedir sualini yanıtlandırmak herkesin yapabileceği bir şey değil. İnternette araştırma yaptığınızda bunu anlıyorsunuz…

Medyum Okşan Hoca tarafından çok etkili bir şekilde yapılan buğday büyüsü aynı zamanda çok etkili bir bağlama büyüsü özelliği de taşıyor.

Erkeklerin ve kadınların birbirine aşık olması için yapılan bu büyü, kara büyü olarak kullanılması halinde çiftlerin birbirinden ayrılması da mevzu bahis haline gelmektedir.

Etkilerini aynı gün içinde göstermeye başlar. İlk andan itibaren çiftler arasında huzursuzluk ortamı başlar. Sonuç olarak kara büyü olarak yapılan buğday büyüsü ile çiftler ayrılmaz hale gelir.

Büyü yapan hocanın konusunda ne kadar uzman olduğu büyünün etki süresine direkt olarak tesir eder. Uzman bir medyumdan yardım almak ve istenen bilgilerin eksiksiz olarak yerine getirilmesi şarttır.

Eğer bilgiler tam değilse, işlem eksik kalır ve büyü tutmaz.

Buğday Büyüsü Ne İçin Yapılır?

Buğday Büyüsü Ne İçin Yapılır?
Buğday Büyüsü Ne İçin Yapılır?

Buğday büyüsü ne için yapılır çok merak edilen bir konudur. Yazımızın başında da ifade ettiğimiz gibi buğday büyüsünün yapılma nedenlerini farklı olarak inceleyebiliriz.

Eski zamanlarda toplumlar, genel olarak bereket ve bolluk içinde olması için yapılan büyüler arasında yer alıyordu. Türkler, Yunanlar ve Babiller, buğday büyüsünü çok fazla tercih ederdi.

Bu büyü, sadece bereket getiren bir büyü olmanın haricine aşık etme, bağlama ve ayırma gibi amaçlar için de tercih ediliyor.

Seven çiftlerin kavuşamaması, ayrılmak isteyen çiftler tarafından tercih edilmektedir. Bağlama büyüsü olarak yapılması halinde çiftler arasında karşı konması imkansız bir aşk hali ortaya çıkar.

Aşk, insanların duygusal anlamda kendilerini mutlu hissedebilecekleri ortam hazırlar. Eski çağlardan beri aşk kavramı son derece değerli olarak görülmektedir.

Bu uğurda çok fazla savaşlar verilmiş, kitaplar ve şiirler yazılmıştır. Günümüzde de aşkın etkisi artarak devam ediyor. Buğday büyüsü ne için yapılır sorusuna bu şekilde yanıt verebiliriz.

Medyum Okşan Hoca tarafından son derece büyük bir ustalık ile yapılan bu büyü sayesinde kişi sevdiği insan ile bir ömür mutlu yaşayacak, kişi, aşkın huzur veren halinden yararlanacaktır.

Buğday Büyüsü Yapan Hocalar

Buğday Büyüsü Yapan Hocalar
Buğday Büyüsü Yapan Hocalar

Buğday büyüsü yapan hocalar, ilmi açıdan kendisini geliştiren kişiler olmakla yanında doğuştan gelen yeteneklere de sahip olmak zorundadır.

İşlemler esnasında, işlemlerin sırası son derece önemlidir. Tılsımlı sözlerin dikkate alınması gerekir. Büyü yapılmadan önce kişiye özel ücretsiz bakım çalışması yapılır.

Buna göre kullanılması gereken buğday sayısı belirlenir. Sonrasında da kaba su konur ve her buğday tanesine tılsımlı sözler okunur.

Okuma işleminden sonra buğdaylar muhafaza edilir ve sabah vakti su süzülür. Kap içinde buğdaylar kurumaya bırakılır.

Kuruma süresi başlaması itibari ile büyü de etkisini göstermeye başlar. Buğdayların kendi başlarına kuruması son derece önemlidir. Daha hızlı kuruması için ekstra olarak herhangi bir işlem yapılmaması gerekiyor.

İşlem son olarak ise buğdayın toprağa ekilmesi ile sonra erer. Buğday büyüsü yapan hocalar bu konuda danışanlarını bilgilendirirler.

Büyüler kendi içlerinde çeşitli gizemlere sahiptir. Bunların ortaya çıkması için Medyum hocaların çalışmaları vardır fakat tüm bilgileri insanlar ile paylaşmazlar.

Çünkü büyüler hassas yapıdadır ve kişinin kendi başında denemesi halinde sonuçlar zarar verici nitelikte olabilir.

Özellikle kara büyü yapmak isteyen kişilerin bu konuda yanlış bilgileri kullanması, sonu olmayan derin buhranlara girilmesine neden olur.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir