Cinler Alemi

Cinler Alemi
Cinler Alemi

Cinler alemi hakkında Medyum Okşan merak ettiklerinizi öğrenmenizi sağlar. Medyum çeşitli yeteneklerini kullanarak kabileler ile iletişime girer ve dua ile büyülerin etkisini sağlar.

Bir dua ya da büyünün etki etmesi için cinler alemi ile iletişime geçer. Bunun yanında medyumun birtakım özel yeteneklerini kullanarak çeşitli konularda destek sağladığı bilinir.

Medyumdan istediğiniz büyü ve dua hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bunun yanında medyum merak ettiklerinizi öğrenmeniz için sizlere konusunda bilgi sağlar. Ayrıca alem ile iletişime geçmek isteyen kişilerin medyum gibi ilim sahibi olması gerekir. Sadece medyum ilmini kullanarak birtakım özel güçleri ile alemlerle iletişime geçer.

Cinler Alemi Nedir?

Cinler alemi nedir diye merak edenler için denebilir ki insanlardan daha önce yaratılmış varlıklardır. Varlıklarını insanlıktan önce sürdürebilen bu özel bu âlemler çeşitli isimlerle anılır.

Her alem farklı sınıflarıyla inanışları ve görünüşleriyle birbirlerinden ayrılır. Ayrıca tüm âlemler ateşten yaratılmıştır. Aynı insanlar gibi yaşam sürerler. İnsanlar gibi doğup yaşayıp ölürler. Ayrıca insanların yaşadığı mekanlarda yaşayabilirler.

Birçok farklı mekanda bulunabilir ve yaşamlarını sürdürebilirler. Yaşadıkları yer ve inançlarına bağlı olarak birbirlerinden ayrılırlar.

Bazı alem isimleri şu şekildedir:

  • Demon
  • Betr
  • Ammar
  • Gül
  • Dasim
  • Ervah
  • Amir
  • Hazep

Cinler Alemi İsimleri Nelerdir?

Cinler alemi isimleri nelerdir bakıldığında birbirinden çok farklı adlandırmalar görülür. Her isim yaşayış biçimleri ve inançlarını ortaya koyacak şekilde oluşmuştur. Ayrıca iyi ve kötü düşüncelere sahip olanlar vardır.

İnsanlarda olduğu gibi alemlerinde arasında kötü ya da iyi olarak karakter özellikleri görülür. Bunun yanında konuştukları dil yine birbirlerinden farklı olabilir.

Genellikle ortak bir dil kullansalar da farklı alanlarda çeşitli diller görülebilir. Bunun yanında yaşam tarzları birbirlerine göre çok farklı olabilir. Genel anlamda bakıldığında insanlarla birlikte iç içe yaşamayı sevenler bir hayli fazladır.

İnsanların evlerinde ya da yeryüzünün herhangi bir yerinde kabilelerini kurarlar. Bu kabileler zamanla büyür ve gelişirler. Her kabile bulunduğu ortamdan etkilenir ve buna göre şekillenir.

Cinler Aleminde İyi ve Kötü Kavramları

Cinler aleminde iyi ve kötü kavramları mevcuttur.  Özel yaratılmış varlıklar arasında iyi ya da kötü olarak anılır. Her kabile de kötü amaçlar ya da iyi amaçlar doğrultusunda varlıklar bulunur. Bu durum aynı insanlardaki gibi açıklanabilir.

Bakıldığında iyiye ve kötüye meyleden varlıklar vardır. Kötü olarak düşünülen varlıklar genellikle insanları rahatsız eder. İnsanlarla yaşayarak onların korkmalarını ve her işlerinin ters gitmelerini sağlarlar. Bunun yanında kara büyü yapılırken kişiler üzerindeki etkiyi arttırırlar. Bu sebepten dolayı dikkatli olmak gerekir.

Medyumlar bu hususta ilmini ve kuvvetini kullanarak çeşitli mistik güçleri ile büyü ve dua konusunda iyi amaçlar doğrultusunda olanlarla iletişime geçmektedir. Dua ya da büyü türüne göre iletişime geçecekleri kimseyi belirlerler.

Cinler Alemi ile İletişime Geçmek

Cinler alemi ile iletişime geçmek medyumlar tarafından yapılır. Çünkü medyumlar bu konuda özel bir eğitim almıştır. Kendilerini senelerdir geliştirmiş ve ilimleri ile birlikte nasıl iletişime geçeceklerini bilirler.

Kendi kendinize yapacağınız bazı tekniklerle iletişime geçmeniz mümkün değildir. Yapacağınız sadece vesvese olur. Bu sebepten dolayı eğer bu konuda destek almak istiyorsanız medyuma danışmanız gerekir.

Medyum tarafından iletişime geçilen alemlerde büyü ya da dua konusunda farklı hizmetler sunulur. Yapılan büyü ya da duanın tutabilmesi için alemlerle iletişime geçmek gerekir.

Birbirinden farklı âlemler ile iletişime geçen medyum her çeşit büyü ve duanın mutlaka yerine getirilmesi için bu alemlerden özel bir destek toplar. Bu sayede en hızlı şekilde amacınıza ulaşmanızı sağlar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir