1. Ana Sayfa
 2. Büyüler

Süryani Büyüsü

Medyum Okşan Hoca bu yazımızda sizlere en zor ve tehlikeli büyülerden olan Süryani büyüsü hakkında bilgiler verecek. Süryani büyüsü yapma yöntemleri nelerdir? Süryani büyüsü ne kadar sürede etki eder? Süryani büyüsü ne tür bir büyüdür? Süryani büyüsünü Süryaniler mi yapar? Sorularının cevabını Medyum Okşan Hocanın ağzından yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Süryani Büyüsü

Süryani büyüsü yapmak nasıl oluyor sorusu sıkça sorulmaktadır. Medyum Okşan Hanımın en önem verdiği ve bu konuda değişik metafizik merkezlerinde söyleşi yaptığı büyü çeşitleri içinde en önemli yerlerden birisini Süryani büyüsü alır. Medyum Okşan Hoca kendisine büyü yapma ve büyü bozma gibi konularda sorulan soruların dışında Süryani büyüsü gibi büyüler ile de ilgili olarak insanların çok büyük merak içinde olduklarını belirtmektedir. Örneğin Süryani büyüsü sadece Süryaniler tarafından yapılan bir büyü değildir.

Medyum Okşan Hanım bu konuda bizlere gereken açıklamaları tüm açık dillilikle yapmaktadır. Süryani büyüsü eski ve günümüzde çok fazla kullanım alanı kalmayan bir Süryani lehçesiyle yapılan büyülerden birisidir. Bu sebeple Süryani büyüsü adını alsa da aslında işinin ehli her olan Medyum Okşan gibi medyumlar tarafından yapılabilmektedir.

 • Süryani büyüsü kara büyü olarak da yapılabilmektedir.
 • Süryani büyüsü genellikle aşk işlemlerinde kullanılır.
 • Bu büyüdü hüddam ve cinlerden faydalanılır.
 • Böyle bir büyü yapmak için kesinlikle medyumlarla çalışmanız gerekir.
 • Süryani büyüleri çok etkili ve bilinçli yapılması gereken büyülerdendir.

Süryani Büyüsü Malzemeleri

Medyum Okşan Hocamızın da dediği üzere büyüler yapımı ve bozma işlemleri oldukça karışlık ve zorlu işlemlerdir. Büyü yapımında tek kriter kullanılan malzeme olmasa da onlar olmadan da olmamaktadır. Bunun en önemli sebebi ise büyünün evrenin bir parçası olan her element ile bir bağlantısı olmasından kaynaklanmaktadır. İnsan zihninin algılamakta zorlandığı birçok konu vardır.

Son zamanlarda Avrupa’da ciddi metafizik çalışmaları ve kuantum fiziği üzerine yapılan birçok çalışma yaşadığımız evreni anlamak için bizlere yol haritası çıkarmaktadır. Süryani büyüsü malzemeleri de diğer büyülerde kullanılan malzemeler gibi temini zor ve bulunma alanı dar malzemelerden oluşmaktadır. Medyum Okşan Hoca bu konuda derin bağlantılarını da kullanarak gerekli teminleri yapabilmekte ve sizlerin hizmetine sunabilmektedir.

Süryani Büyüsü Yaptıranların Yorumları

Bu konuda yapılan birçok geri dönüşü sizler ile yürekten paylaşmak bizler için çok önemlidir. Medyum Okşan Hoca insanlar arasında en iyi geri dönüşleri alan medyumlar arasında yer alır. En iyi medyum mutlaka yaptığı işlemlerin en net sonuçları verdiği medyumdur. Bu sebeple gerek Süryani büyüsü gerek de diğer aşk ve bağlama büyüleri olsun Medyum Okşan Hocanın en iyi dönüş aldığı büyülerdir.

Süryani büyüsü konusunda Medyum Okşan Hanıma büyü yaptıran birçok insan aradıkları huzuru ve mutluluğu bulduğunu, bir çok kişi hak ettiği yere kavuştuğunu bildirmektedir. Süryani büyüsü yaptıranların yorumları ise hocamız için çok kıymetli ve özeldir.

yazı arası banner

Süryani Büyüsü Etki Süresi

İnsanlar doğal olarak büyü yapma işlemi sonunda bunun ne zaman etki edeceğini de merak etmektedirler. Ancak buna net cevap vermek çoğu zaman mümkün olmamaktadır. Süryani büyüsü ne kadar sürede etki eder diye sorulan bir soruya bir hafta ile dört hafta arası gibi bir rakam vermek mümkündür.

Ancak Medyum Okşan Hanımın da dediği gibi üç günde kesin, beş günde garanti gibi bir laf etmek kesinlikle mümkün değildir. Burada kullanılacak olan bir çok önemli kriter vardır. Medyum Okşan Hoca bu konuda nüyü yapılan kişi ve büyü yaptıran kişiye göre durumun ve zamanın farklılık gösterebileceğini ancak bunun mümkün olan en kısa süreye kadar da çekilebildiğini belirtmiştir.

Süryani Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Medyum Okşan Hoca yaptığı büyü işlemleri ile ilgili olarak tüm büyü yaptıran insanlara net cevaplar vermektedir. Büyü yaptıran ve büyü yapılan kişilerin bilgileri ile aşk büyüsü yada da bağlama büyüsü olarak ayarlanan Süryani büyüsü kaç günde tutar sorusunun da aslında cevabı kişiye göre değişmektedir. Misal olarak bir kişi Süryani büyüsü yaptırsa ve bir günde sonuç alsa bu büyünün bir günde etki ettiğini genel manada  bağlamaz. Çünkü başka birisi için bu süre bir ay olabilir. Ancak Medyum Okşan Hanımın da dediği gibi süre farklılık gösteriyor olsa da sonuç mükemmel bir netlikle ifade edilebilmektedir.

Süryani büyüsü nedir?

Süryani büyüsü, aşıkları bir araya getirmek için yapılan etkili büyülerden biridir. Özellikle bazı nedenlerden dolayı kavuşamayan kişiler, Süryani büyüsü ile bir araya gelebilir. Örnek olarak ailelerin onaylamadığı ve bu nedenle kavuşmaların meydana gelmediği ilişkilerde, Süryani büyüsü kısa süre içinde etkisini gösterir ve aileler ikna olur. Bunun yanında Süryani büyüsünün maddi nedenlerden dolayı kavuşamayan çiftler içinde  etkili olduğu ifade edilir.

Süryani büyüsü nedir sorusu, ismi nedeniyle de merak edilir. Sadece Süryanilerin yaptığı bir büyü olmadığını ifade etmek gerekir. Etkili bir bağlama büyüsü olması yanında sevdiğiniz kişinin size aşık olmasını da sağlayabilirsiniz. Yaşadığınız platonik aşkı, bu büyü ile karşılıklı aşka dönüştürebilir, masalsı bir hayata adım atabilirsiniz. Bir çok büyünün hayat değiştiren önemli etkileri olduğu uzun zamandır yapılan çalışmalar sonrasında ispatlandığı biliniyor.

Büyüler, dualar ve tılsımlı sözler gibi konularda Medyum Okşan hoca uzun zamandır derin çalışmalarına devam ediyor. Hocamız insanlara yardım etmek adına elinden geleni yapmakla birlikte çalışmalarına da devam ediyor.

Süryani büyüsü nasıl bozulur?

Süryani büyüsü nasıl bozulur sorusu çok önemli bir sorudur. Özellikle bu büyü sayesinde yapılabilecekler göz önüne alındığında insanların bu büyüyü bozdurmak için çok uğraşmaları gerektiği de çok açıktır. Bir kimse ister aşk için isterse de daha tehlikeli konular için Süryani büyüsü yaptırabilmektedir. Ancak Süryani büyüsü büyüsü nasıl bozulur sorusunu sorduğunda ise işler tamamen değişecektir. Özellikle süryani büyüsü denildiğinde akla gelen ne kadar aşk büyüsü olsa da bu yöntemle daha karanlık büyüler yapıldığı da son derece açıktır.

Medyum Okşan Hoca yıllardan beri insanlara bu büyü hakkında çözümler sunan bir medyumdur. Çünkü kara büyü bozma konusunda çoğu kişi başarısız olmaktadır. Önemli olan büyü yapabilmek değildir. Süryani büyüsü gibi büyüleri bozmak bir medyumun ne kadar üstat olduğuyla da alakalıdır. Fakat bazı durumlarda medyum bozsa bile diğer taraftan büyü kendini koruyabilmektedir. Bu da cin uğraması denilen saldırılara sebep olabilir. İşte Medyum Okşan Hoca gibi medyumlar bu tür saldırıların olmasını engelleyen kimselerdir.  Özellikle de süryani büyüsü nasıl bozulur sorusunu soran kimseler şunları çok iyi bilmelidirler.

 • Süryani büyüsü bozmak için medyumun kesinlikle işinin ehli olması gerekir.
 • Süryani büyülerinin yapımında genellikle kara büyü yöntemleri kullanılır.
 • Bu büyü çoğunlukla aşk büyüsü olarak yapılmaktadır.
 • Bu büyünün yapıldığı kimse yaptırana taparcasına bağlanmaktadır.
 • Süryani büyüsü bozmak için medyumun her talimatı çok önemlidir ve harfiyen uygulanmalıdır.

yazı sonu banner

Yorum Yap