Büyücü Medyumlar Kimdir?

Büyücü medyumlar kimdir sorusu özellikle büyü konusunda meraklı olan ve buna ihtiyaç duyanların sorduğu sorulardan biridir. İnsanlar farklı sıkıntılarından dolayı medyumlara başvurarak onlardan yardım istemektedirler.

Büyücü Medyumlar Kimdir?

Büyücü medyumlar da bu farklı isteklere cevap veren donanımlı kimselerdir. Özellikle birisi tarafından büyüye maruz bırakılmak medyumlara başvurmanın başlıca sebepleri arasında yer almaktadır.

Kimi zaman sevdiğinin terk etmesi kimi zaman da evliliğinin sebepsizce bitme noktasına gelmesi insanlara büyü gerçeğini hatırlatır. Büyücü medyumlar kimdir sorusu da işte bu süreçte karşımıza çıkan soruların başında gelir. Bu soruya bir çok farklı cevap vermek mümkün olsa da daha anlaşılır olmak gerekmektedir. Bunun için medyumların neyle meşgul olduklarına bakılması lazımdır.

Büyücü medyumlar, anlaşıldığı üzere büyü ile uğraşan kimselerdir. Bu kimseler cinci hocalar gibi değillerdir. Yaptıkları her işlemin bir manası bir sebebi bulunur. İlmi olarak hem yüksek bilgiye hem de doğuştan gelen bazı yeteneklere sahiptirler. Bu her insanda olan yetenekler olsa da medyumlarda açık olarak bulunur yani körelmemiştir. Büyücü medyumlar ile ilgili şunları bilmekte fayda vardır.

  • Medyumlar farklı uğraşlara sahip olabilirler.
  • Bazı medyumlar ruh çağırma konusunda uzman olabilir.
  • Bir çok medyum da cinler konusunda tecrübeli ve bilgi sahibidirler.
  • Ancak en önemlileri ise büyü yapan ve büyü bozan medyumlardır.
  • Her büyü yapan medyum da büyü bozma konusunda uzman olmayabilir.

En İyi Medyumlar

En iyi medyumlar denildiğinde kafamızda belirli bir karakter canlanabilir. Fakat bir medyumun iyi olması onun kültür ve ilim seviyesi ile doğru orantılıdır. Bir medyumun işinde iyi olması ve aynı zamanda çok iyi yetiştirilmiş olması gerekmektedir. İnsanların hayatlarına etki eden ya da edecek olan konularda medyumların dokunuşları vardır.

Her insan en iyi medyumlar ile çalışmak istemektedir. Bir çok danışan Medyum Okşan Hoca ile çalışma konusunda kendini şanslı görebilmektedir. Ancak bazı insanlar da maalesef ki yanlış medyumlar ve yanlış işlemlerin sıkıntısını yaşayabilmektedirler. Büyü konularında en önemli kriterlerden birisi de uyumlu olmaktır. Kalbiniz doğru medyum ile çalıştığınızda ondan fazlasıyla etkilenecektir.

Medyum olabilmek kişinin tercihine bağlı değildir. Fakat medyumluk özellikleri olan birisi bunu yapmak istemeyebilir. Bu da o kişinin hislerinin körelse bile yine de işe yarayacağı gerçeğini de değiştirmez. Fakat bir insan eğitim almadan ve pişmeden ne kadar güçlü hisleri ve metafiziksel gücü olsa bile medyum olamaz. Medyum olabilmek için kesinlikle uzun ve dikenli yollar takip edilmelidir.

Tarihsel boyutta da incelendiğinde en iyi medyumların en iyi üstatların dizinin dibinde yetiştiği görülecektir. Medyumlukta ilim çok büyük bir önem arz eder. Bu sayede aşk büyüsü ve kara büyü de başta olmak üzere her konuda uzmanlaşmak mümkündür. Bir medyum kesinlikle her büyüde uzman olmak zorunda değildir.

En Etkili Medyum Hocalar

En etkili medyum hocalar büyü ile ilgili konularda kendilerini kanıtlamış medyumlardır. Medyum Okşan Hoca da bu konudaki en iyilerinden birisidir. Büyü gizemli ve dolambaçlı yolları olan ilimlerin başında gelir. İnsanı yeri gelip sıkıntıya sokar. Yeri geldiğinde de o sıkıntıdan kurtarma gücüne sahiptir. Bu gücü elinde alabilmek hiç de kolay değildir.

Medyumluk yılların tecrübelerine sahip olabilmekten ziyade büyük bir ilim ve tecrübe gerektirmektedir. İnsanların hayatlarının büyük bölümlerinde yaşadıkları ya da yaşayacakları sıkıntılara medyumluk ile çareler bulunabilir. Ancak burada medyumunuzun sözleri ve ritüelleri çok iyi uygulanmalıdır. En etkili medyum hocalar kesinlikle sizlerin görevlerinizi de yapmanız sayesinde başarıya daha da yaklaşacaklardır.

Bazı medyumlar vardır ki bağlama büyüsü konusunda uzmandır. Bazı medyumlar çok iyi aşk büyüsü yapabilir. Bazıları da papaz büyüsü konusunda iyidir. Ancak üstat medyumlar vardır ki onlar en karanlık büyülerde de en ak büyülerde de iyidirler. İşte en etkili medyum hocalar denildiğinde de bunlar akla gelmektedir.

Medyum Okşan Hoca medyumluk ilminde ve özellikle büyüler konusunda büyük bir üstat olarak görülmektedir. Bu sebeple de insanların yoğun teveccühüne mazhardır. Yapılan en etkili büyüleri bozma ve büyü yapma konusundaki başarıları ile bir çok sıkıntının ortadan kalkmasında fayda sağlamıştır. Bir medyum kolay yetişmemektedir. Özellikle de cinler gibi karanlık alemlerde varlığını sürdüren varlıklar konusunda da tecrübeli olmak medyumlar için çok önemlidir.

Büyücü Hocalar

Büyücü hocalar ile kastedilen aslında medyumlardır. İnsanlar coğrafyamızda özellikle din alimlerine ve bir konuda uzmanlaşmış eğitmenlere hoca sıfatını vermektedirler. Ancak medyumlar din alimi değildir. Aslında din alimlerinin de bilgilerine sahip olan ve daha fazlasını bilen kimselerdir. Büyücü olmanın ilk kuralları arasında ilmi ile amil olmak vardır.

Bir medyum büyü ile ilgilenecekse kesinlikle hüddam sahibi olmalıdır. Bunun haricinde de büyü ilmine çok iyi hakim olmalıdır. Büyücü hocalar özellikle bir konuda uzmanlaşabilirler. Bazı medyumlar aşk büyüsü yapabilir. Bazı medyumlar da kara büyü yapabilir. Bazıları ikisini tek büyüde hazırlayabilir. Bu tercihtir ve uzmanlık istemektedir.

İnsanların ihtiyaçlarına göre cevap veren büyücü hocalar kesinlikle çok azdırlar. Buna rağmen Medyum Okşan Hoca başta olmak üzere insanlara yardım edebilmek için çaba göstermektedir. Bir medyumun kendine ayıracak zamanı yok denilecek kadar azdır. Hayatları randevular ve iletişim halinde olan danışanlara hizmetle geçmektedir. Büyü ve sihir ile ilgili sayısız sıkıntıdan insanları çıkarmak için çabalamaktadırlar. Büyücü hocalar ile ilgili şu bilgiler önemlidir.

  • Medyum olabilmek tercih meselesi değildir.
  • Bir kimse büyücü hocalar ile iletişime geçtiğinde ne istediğini bilmelidir.
  • Büyücü hocalar genellikle büyü bozmak için zaman harcarlar.
  • Bir kimse doğru medyuma ulaştığında kalbi olarak bundan emin olacaktır.
  • Büyü asla ve asla dalgaya alınacak ve ya küçümsenecek bir konu değildir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir