Eşler Arasındaki Soğukluk İçin Dua

Eşler Arasındaki Soğukluk İçin Dua
Eşler Arasındaki Soğukluk İçin Dua

Eşler arasındaki soğukluk için dua, evlilik birliği temelinden sarsılmamışsa mutlaka işe yarayan bir yöntemdir. Medyum Okşan her daim sizin yanındadır.

Eşlerden biri tarafından tercih edilen yöntem olup evde kendi başınıza yapmanız epey zordur. Yine de çeşitli ayet, dua ve vefklerle bir yöntem deneyebilirsiniz ve evliliğinizi kurtarabilirsiniz.

Toplumun temel taşı olan aile kavramı çok önemlidir bu nedenle sevgi, saygı çerçevesinde yürütülmesi önemlidir. Biz de sizin mutluluğunuz için çalışıyoruz. Üstesinden gelemediğiniz bir sorununuz yahut size karşı soğuk davranan bir eşiniz olabilir.

Her türlü yolu deneyip yine de başarısız olmuş olabilirsiniz. Belki de uygun yöntemi denemediniz. Çözüm yoldaşınızla artık tanışma zamanınız geldi.

 Eşler Arasındaki Soğukluk İçin Dua Nedir?

Eşler arasındaki soğukluk için dua nedir sorusunun çok fazla çözümü vardır. Her problemden önce uygun bir teşhis yapılmalı ve danışan uzun uzadıya dinlenmeli ve uygun bir reçete verilmelidir.

Belki sorunu ona çok ağır geldiği için öyle düşünüyor olabilir. Her bakımda bu durumun altı çizilir. Yüksek bir enerji ve kâinatın dilini iyi yorumlayan medyumumuz soruna farklı açılardan bakmanızı ve probleminizi çeşitli dualarla çözmenizi amaçlar.

Eğer siz çözemiyorsanız kendisi yardımcı olur. Peki nedir bu dualar? Ya Mennan Esması 77 kere okunması, özel okunmuş sular içirilmesi ve yiyecek yedirilmesi, karbonatlı suya okunan dualar ve sonrasında bu suyla gusül alınması, Ya Vedüd Esmasını kırmızı bir kalemle kâğıda yazıp ardından suda eritilip eşe içirilmesidir.

Eşler Arasındaki Soğukluk İçin Duanın Etkileri Nelerdir?

Eşler arasındaki soğukluk için duanın etkileri devasadır. Mucize etkisi yaratan bir uygulamadır. Hem fiziksel hem de ruhsal bir iyilik sağlar.

Enerjilerinizi düzenler ve hayata daha olumlu bakmaya başlarsınız. Ayrıca eşinizin tutumunun size yaklaşımının değişmesi de mutluluğunuzu perçinler. Yuvayı ayakta tutma yöntemlerinden en etkili olanı size sunulur.

Kendiniz veya çevrenizden bir kişi vasıtasıyla bize ulaştığınızda sonrasındaki değişiminize onlar da inanamayacaktır. Artık eviniz huzur ve mutluluk yuvası olacak, birbirinize karşı sevginiz ve saygınız artacaktır. Hayatın yükü artık sizin omuzlarınızda değil ve siz de yalnız değilsiniz.

Eşler Arasındaki Soğukluk İçin Dua Ne İşe Yarar?

Eşler arasındaki soğukluk için dua ne işe yarar diye sorulduğunda şu şekilde cevap verebiliriz:

  • Eşlerden birine veya ikisine birden bağlama muskası yapıldıysa,
  • Eşlerden birine veya ikisine birden cinsel açıdan bağlama muskası yapıldıysa,
  • Eşinizi tanıyamadığınızı düşünüyorsanız,
  • Eşinizin sizi aldattığından şüpheleniyorsanız,
  • Aranızda başka bir kadın/adam var ise,
  • Eşiniz çok katı birine dönüştüyse,
  • Çocuklarınıza rağmen ayrılmayı düşünüyorsanız üzerinizde kötü bir enerji, tılsım ya da büyü olabilir.

Aile kavramı gözünüzde olumsuz bir duruma dönüştüyse uzman medyumumuzdan yardım almaktan çekinmeyin. Unutmayın dünyaya bir kere geliyorsunuz ve siz değerlisiniz. Buna inanın ve çevrenizden de bunu bekleyin.

Eşler Arasındaki Soğukluk İçin Dua Nasıl Yapılır?

Eşler arasındaki soğukluk için dua nasıl yapılır? Sorusunun cevabı bir gizemdir. Spritüal bir alana hizmet eden ve herkes tarafından bilinmeyen özel dualar vardır ve bu dualar farklı gün/gece ya da belli aralıklarla okunması vacip eden dualardır.

Bilinse bile aynı metotla uygulama imkânı düşük olduğundan etkisi de cüzi kalacaktır. Yine de eşinizin size yeniden aşık olması için Ya Vedüd ve Ya Mennan Esma’larına devam edip, dualarınıza devam edebilirsiniz.

Şüphesiz eğer kalbiniz temizse Yaradan size istediğinizi verecektir. Eğer duaya rağmen olmuyorsa yine onun bir bildiği vardır demeliyiz. Kader vardır ancak seçimlerinizde özgürsünüz ve biz de size seçenek sunuyoruz: mutluluğunuz için çalışıyoruz buna emin olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir