1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Şirinlik Büyüsü

Şirinlik Büyüsü

Şirinlik büyüsü çalışması nasıl yapılır? Sempatik ve tatlı insanlar her zaman ilgi odağı olmayı başarmışlardır. Bu onlara katıksız bir çekicilik ve yüksek özgüven vermektedir. Herkes onlarla arkadaş olmak ve onlarla vakit geçirmekten hoşlanır.

Şirinlik Büyüsü

Şirinlik büyüsü nedir? Şirinlik büyüsü nasıl yapılır? Medyum Okşan tarafından uygulanan Şirinlik büyüsü nasıl bir işlemdir? Bu tarz birisi güzel bir evlilik, iyi bir kariyer ve dolu dolu bir hayat yaşar. Ancak bazılarımız bu kadar şanslı değilizdir. Ne yaparsak yapalım bir türlü göze girmeyi başaramayız. Bu sebeple birçok kişi Medyum Okşan Hocamıza şirinlik ve tatlılık ile ilgili ne yapabileceğini sormaktadır. Hocamız bu tarz isteklere şirinlik büyüsü dediğimiz ve çok etkili olan işlemle cevap vererek çok sayıda kişinin hayatını değiştirmesine vesile olmuştur.

Şirinlik Büyüleri Nelerdir?

Birini çok sevmeniz her zaman o kişinin sizi fark etmesi anlamına gelmez. İnsanlar bazen gözlerinin önündeki hazinelere kör olurlar. Ya da çok başarılı bir çalışan olsanız da patronlarınız size karşı ön yargılı olabilir. Eşininiz ve aileniz bile size hak ettiğiniz kadar iyi davranmayabilir. Böyle durumlarda içimize kapandığımız ve kendimizi ifade edemediğimiz anlar çokça yaşanmaktadır.

Medyum Okşan Hocamız yıllar boyunca böyle sorunlar yaşayan insanların ilacı olmayı başarmıştır. Herkesin bir hikayesi vardır. Her can özeldir. Ama herkesi ya yapısı gereği ya da insanların bakış açılarından dolayı insanlara yaklaşamaz. Böyle durumlarda sizlerin imdadına koşacak olan o sihirli yardım eli de şirinlik büyüsüdür. Çok eski zamanlardan beri en tercih edilen büyülerden birisidir. Tesiri çok kuvvetli ve kesindir. Ancak bu tarz büyüler ancak gerçek bir medyumun elinde hayat bulabilir.

Şirinlik büyüsü insanın sosyal çevresinde çok sevilen birisi olmasına vesile olur. Eşiniz ya da sevgiliniz size daha başka gözle bakmaya sizi daha çok sevmeye başlar. Kariyer basamaklarını daha kolay tırmanabilir ve kendinizi insanlara daha kolay ifade etmeye başlarsınız. Çünkü artık insanlar sizi dinlemeye başlar ve değer veririler. Şirinlik büyüsü yapımı zor ama büyük bir mucizenin de anahtarı olan çok bilinen büyülerdendir.

Şirinlik Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

İnsanlar bazen acımasız, dikkatsiz ve kırıcı olabilmektedirler. Böyle zamanlarda düştüğünüz boşluğun sizi üzüntüye sevk etmesi çok normaldir. Sizi gözlerinin önünde olsanız bile dinlemezler. İlgileri hep başka yerlerdedir. Bu sebeple eşlerin gözü dışarıda ve sürekli aklınızda şüpheler uyandıracak bir konumda olur. Bu sebepler sıralamakla bitmeyecek kadar çoktur. Ancak Medyum Okşan hocamızın hazırladığı etkili şirinlik büyüleri sayesinde hayatınız tamamen değişecektir.

Şirinlik büyüsü kaç günde etki eder sorusunun cevabı farklılık göstermektedir. Yaptıran ve yapan için ayrı ayrı bakımlar yapılır. Bir takım özel hesaplamalar ve sonucunda da özel büyüler hazırlanır. Şirinlik büyülerinin on gün gibi kısa bir sürede tamamen etki etmeye başladığı görülmektedir. Bu süre bir gün ve ya on günden uzun sürdüğü durumlar da vardır. Hocamızın verdiği her talimatı tamamen doğru uygulayarak kalben bu işleme inandığınız sürece kesinlikle olacakların büyüsü sizi etkileyecektir.

Şirinlik büyüsü farklı formlarda kullanılabilmektedir. Bağlama amaçlı, aşık etmek amaçlı, kariyer amaçlı, evlilik amaçlı ve ya herkesin sempatisini kazanmak amaçlı da yapılabilir. Doğru zamanda ve doğru şekilde yapılacak olan bir şirinlik büyüsünün tutmama gibi bir şansı asla yoktur. Büyü medyumların sonsuz bilgelik havuzundan içtikleri su gibidir. Faydası ya da zararı kişilerin isteklerine bağlıdır. Hayatın dengeleri üzerine kurulu bu işlemler bizleri yönlendirir ve geleceğimizi şekillendirmemize katkı sağlarlar.

Şirinlik Muskası Müyümüdür?

Medyum Okşan hocamıza en çok şirinlik muskası büyümüdür ya da şirinlik muskası ile büyüsü farklımıdır gibi sorular gelmektedir. Bu soruların cevabı aslında oldukça basit olmuş olsa da insanları bilgilendirmek bizlerin vazifesidir. Muska aslında farklı manalara gelmiş olsa da oluşturulmuş nüshalar gibi bir manaya da gelmektedir. Burada insanların aklında üçgen şeklinde bir form geldiği için en çok buna takılmaktadırlar.

Kıymetli okurlarımız, muska şeklinin içine ister kutsal kitaplardan şifa ayetleri yazarak taşıyabilirsiniz, isterseniz de hazırlanmış bir vefki, celbi yada büyüyü de koyabilirisiniz. Bu yüzden şirinlik muskası denilen şey aslında bu büyünün o forma sokulmuş halinden başka bir şey değildir. Yahut kişilerin isteklerine göre şirinlik büyüsü ile birlikte kutsal metinlerden hesaplanarak yapılan, ebcet hesabı gibi hesaplamaların kullanıldığı bir takım özel tılsımlar da muska formunda hazırlanabilmektedir.

Burada asıl önemli olan kişinin ne istediğini bilmesidir. Toplumun dayattığı bir takım önyargıları kırarak gerekeni yapmak ve sorunlarınıza çareler bulmak kendimize en büyük borcumuzdur. İnsanları başlarına gelen her durumda sabır etmek ve imtihan gibi şeylerle oyalamak dünyada çektirilecek en büyük eziyetlerdendir.

İnsanlara bu tarz öğütler verenlerin hepsi de güzel hayatları olan ve lüks içinde yaşayan insanlar olması bizleri hiç şaşırtmamaktadır. Her sorunun bir çözümü vardır. Şirinlik büyüsü de iletişim sorunlar yada ifade sorunları gibi sıkıntılar çeken insanların hak ettikleri hayatlara kavuşabilmesi için bir vesiledir.

Şirinlik Muskası Nerede Taşınır?

Hazırlattığınız bir şirinlik büyüsü duruma göre medyum tarafından üzerinizde taşıma şeklinde hazırlanabilir. Şirinlik muskası dediğimiz bu özel işlemi Medyum Okşan Hocamızın tarif ettiği şekilde taşımanız sizin için en uygunu olacaktır. Hazırlanan şirinlik muskası çok özen gösterilmesi gereken ve dikkatli kullanılması gereken bir işlemdir. Şirinlik muskası üzerinizdeyken tuvalet ve banyo gibi yerlere, hamam ve sauna gibi ortamlara girebilirsiniz.

Şirinlik büyüleri hocamızın size özel hazırladığı tarife göre bazen boynunuzda, bazen çamaşırlarınıza iliştirerek bazen de çantanızda taşıyabileceğiniz özel bir büyüdür. Şirinlik muskasında en dikkat edilecek hususların başında ise bu muskayı yıpratarak zedelememenizdir. İçini açmaya asla çalışmamanız gerekmemektedir. Eğer böyle bir haytaya düşerseniz işlem özelliğini yitirerek her şey eskisinden daha kötü bir hale doğru gidebilir.

Bazı durumlarda ise şirinlik muskaları kişilerin özel durumlarından dolayı üzerlerinde taşıyamayacakları halde olabilir. Fazla dikkat çekmek istemeyen kişiler bu işlemler için farklı metotlar isteyebilirler. Bunu hocamıza belirtmeleri önemlidir. Böyle zamanlarda kişilerin kullandıkları meskenlerde de saklanabilecek şekilde tasarlanabilir. Hatta hiç taşıma ve bulundurmaya gerek kalmayacak çeşitleri de yapılabilmektedir.

Şirinlik Celbi

İnsanlar genellikle yaptıkları birçok araştırmadan sonra Medyum Okşan Hocamızı bulma şansını yakalamaktadırlar. Bazen de hayatın tevafukları ihtiyaçları olan yardımları alabilmeleri için insanların yollarını hocamızla birleştirebilir. İnsan derdine çare ararken kalbinden çok istemeli ve doğru kişiye ulaşmak için bu dileğini sürekli tekrarlamalıdır. Evrenin kalp dili olan sessiz dualarınız size mutlaka cevap verecektir.

Yaptıkları araştırmalar sonucunda bir sürü karma karışık veriye erişen insanların da kafaları karışmakta ve ne istediklerini tam olarak ifade edememektedirler. En çok istenen şeylerden birisi şirinlik büyüsü olmuş olsa da acaba şirinlik celbi mi olsa hocam gibi sorular da sormaktadırlar. Burada bilinmesi gereken şudur. Celb işlemi yuvarlak olarak anlatmak gerekirse davet anlamına gelir.

Şirinlik büyüsü ya da muskasında kasıt ihtiyacınız olan kişilerin fikirlerini sizin hakkınızda iyiye yormalarını sağlamak onları da buna davet etmektir. Bu işlemler hangi büyü için yapılırsa yapılsın aynıdır. Celb işlemi büyünün değişik işlemler için davet formuna sokulmuş halidir de denebilir. Esas olan konu ise sizlerin mutluluğunu sağlayacak ve güveninizi getirecek olan altın değerindeki bu işlemin en uygun şekilde hazırlanmış olmasıdır.

Yorum Yap

Yorum Yap