Whatsapp’tan Ücretsiz Bakım Yapan Hocalar

Whatsapp’tan Ücretsiz Bakım Yapan Hocalar

Whatsapp’tan ücretsiz bakım yapan hocalar, sizin üzerinize büyü yapıp yapılmadığını kolaylıkla anlayabilmektedir. Bunun için adınızı, anne adınızı, doğum tarihinizi söylemeniz yeterli olmaktadır.

Medyum Okşan da Whatsapp üzerinden üzerinize büyü yapılıp yapılmadığını söyleyen, bu alanda oldukça tanınmış ve uzun yıllardır bu alanda çalışarak kendini geliştirmiş bir medyumdur.

Büyü yaptırmanın yaygınlaşması ile birlikte dolandırıcılar da bu alana girmiştir.

Pek çok kişi medyum olduğunu iddia ederek sizden çeşitli bilgilerinizi istemekte, hakkınızda büyü yapılıp yapılmadığına bakacağını söyleyerek bilgilerinizi çalmaktadır.

Bu tarz durumlar sonucunda mağdur olmamak için tanımadığınız insanlara kendiniz hakkında özel bilgiler vermeyin ve büyü için sadece bu alanda isim yapmış olan tecrübeli medyumlara danışın.

Whatsapp’tan Ücretsiz Bakım Yapan Hocalar Nedir?

Whatsapp’tan ücretsiz bakım yapan hocalar nedir diye internette araştırma yapınca pek çok medyumun adını görmek mümkündür.

Fakat bazı dolandırıcılar ücretsiz bakım yapacağını söyleyerek karşı tarafı kandırmakta, normalde gerekli olmayan bilgileri de bu kişilerden isteyerek bilgilerini çalmaktadırlar.

Normalde bakım yapmanın amacı kişinin üzerine herhangi bir büyü yaptırılıp yaptırılmadığını kontrol etmektir ve bunun için kişinin ve annesinin adı, kişinin doğum tarihi ve fotoğrafı yeterli olmaktadır.

Medyumlar bu bilgilerden hareketle bakımı yapmakta, eğer bu kişinin üzerinde büyü varsa büyüyü bozmaktadır.

Dolandırıcılar ise her bakım yaptığı kişiye üzerinde büyü olduğunu ve bunu bozabileceğini söylemekte, çok yüksek ücretler talep ederek bu kişileri dolandırmaktadır.

Whatsapp’tan Ücretsiz Bakım Yapan Hocalar Ne İşe Yarar?

Whatsapp’tan ücretsiz bakım yapan hocalar ne işe yarar sorusu, kendini medyum olarak tanıtan ve bakım yapacağını söyleyen kişilerle karşılaşan bireylerin merak ettiği sorulardan biridir.

Gerçek medyum hocalar, kişiden adını, anne adını, doğum tarihini öğrenerek ve varsa bir fotoğrafını da isteyerek bu kişinin üstünde herhangi bir büyü olup olmadığını görürler.

Eğer bu kişiye yapılmış olan bir büyü varsa hangi büyünün yapıldığı öğrenilir ve isteğe bağlı olarak bu büyü bozulur.

Whatsapp üzerinden bu hizmeti ücretsiz olarak vereceğini söyleyen dolandırıcılar, önce karşı tarafın güvenini kazanırlar.

Daha sonra ise bu kişilerin üstünde büyü olduğunu söyleyip bozmaları gerektiğini söyleyerek çok büyük miktarda para talep ederler.

Whatsapp’tan Ücretsiz Bakım Yapan Hocalar Nasıl Okunur?

Whatsapp’tan ücretsiz bakım yapan hocalar nasıl okunur şeklindeki aramalar, internet üzerinden sık sık yapılmaktadır.

Medyumlar, çeşitli bilgiler aracılığı ile herhangi birinin üstünde bir büyü olup olmadığını kolaylıkla öğrenebilirler. Bu medyum hocalar, aldıkları bilgilerden sonra çeşitli dualar okurlar.

Bu duaları okuduktan sonra farklı işaretler yardımıyla kişi üstündeki büyüleri görebilirler. Eğer bakılan kişide büyü varsa medyum hoca, bu kişiden de onay alarak büyüyü bozabilir.

Büyü yaptırmak kadar büyünün bozulması da oldukça zahmetli bir iştir ve herkes tarafından bu iş yapılamaz. Bu nedenle büyüyü bozacak kişi de iyi seçilmelidir.

Whatsapp’tan Ücretsiz Bakım Yapan Hocalar Etkileri

Whatsapp’tan ücretsiz bakım yapan hocalar etkileri oldukça fazladır. Fakat bakımın etkili olması için gerçekten bu alanda tecrübeli medyum hocalar tarafından yapılması gerekir.

Aksi halde kişinin üzerinde büyü varsa bile bu anlaşılmaz. Kişi üzerinde büyü varsa, kişiye bu açıklanır ve isteğe bağlı olarak bu büyüler bozulabilir.

Büyülerin bozulması için kimi zaman kişiden farklı bilgiler de istenmekte ya da yüz yüze gelme imkanı varsa yüz yüze görüşme teklif edilmektedir.

Bakım yapacağını söyleyip kendini medyum olarak tanıtan dolandırıcıların sayısı da gün geçtikçe arttığı için telefondan iletişim kurmaya çalışan herkese güvenilmemeli, yeterli araştırma yaptıktan sonra bu kişilere bilgi verilmelidir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir