1. Anasayfa
 2. Büyüler

En Tesirli Dualar

Dualar insanın ruhunu durulaştıran birer huzur kaynağıdır. Aynı zamanda bir çok sıkıntımızdan kurtulmak için de duaya başvururuz. Bir çok farklı sıkıntı için yapılan dualar bulunmaktadır. Bunların içinde genellikle en tesirli dualar olarak bilinenleri merak edilir. Bu yazımızda sizler için Medyum Okşan Hoca bu konulara değinecek. Detaylar yazının devamında…

En Tesirli Dualar

En tesirli dualar adından da anlaşıldığı üzere insanlara sıkıntılarının en zor zamanlarında yardımcı olmaktadır. Bu özel duaların bir çok farklı uygulama şekli ve çeşidi de vardır. Ancak Medyum Okşan Hoca’nın belirttiğine göre kişiye özel olarak hazırlanan dualar daha tesirli ve direk etkilidir.

Dualar insanların bir çok sıkıntısını ortadan kaldırabilir. Bu dualar kutsal metinlerden çıkarılan çok özel sırlı kelimeler ile hazırlandığı gibi farklı yöntemlere ile de hazırlanmaktadır. En tesirli dualar ile ilgili olarak bilinmesi gerekenlerden şu şekillerde bahsedebiliriz.

 • En tesirli dualar büyü değildir ve haklılık karinesi ile hazırlanır.
 • Bu dualar ile yaratıcıya istek ve şikayetlerde bulunulur.
 • Bu duayı diğerlerinden ayıran asıl şey doğru zamanda doğru kelimeler ile samimice yapılmasıdır.
 • Bu şekilde dualar her yerde elde edilecek dualar değildir.
 • Kimi zaman dağılmış yuvaları kimi zaman da değişik durumları düzeltmek için kullanılır.

Olmazı Olduran Mucize Dualar

Olmazı olduran mucize dualar, hayatımızın bir çok noktasında can yeleği gibi yetişmektedir. Tüm umutlar tükenmişken bir dua ve birkaç özel tılsımlı söz tüm gidişatı değiştirebilir. Bunun için en önemli etken ise muhakkak ki kalben sonuna kadar inanmaktır. Bu duaları herhangi bir kaynakta ya da kutsal kitaplara dünya gözü ile bakarak bulmanız da imkansızdır.

Sırlarla dolu bir alemde yaşıyor ve her gün değişik mucizelere şahit oluyoruz. Medyum Okşan Hoca bu sebeple inancımızı korumamızı her fırsatta telkin etmektedir. Olmazı olduran mucize dualar sayesinde her türlü müşkülünüzün çözülmesi mümkündür. İnsan nasıl isteyeceğini ve bunu ne şekilde yapacağını bilemez. Aşk büyüsü ya da evlilik büyüsü gibi tesirli olabilecek dualar için hocamızla iletişime geçmeniz doğru olacaktır.

Mucize Olması İçin Dua

Mucize olması için dua edip ellerini semaya kaldıran bir çok insan vardır. Kimisi yuvasını kurtarmak ister. Kimileri yeni bir yuva kurmak ister. Kimi sevdiğine kavuşmak kimisi de borcundan ve hastalıklardan kurtulmak ister. İstemenin sınırı yoktur bu dünyada. Fakat en önemli konu ise tüm yollar denense bile başarısız olunmasıdır. İşte tam da bu durumlarda ihtiyacınız olan tek şey bir mucizedir.

Medyum Okşan Hoca değişik bir çok sorunla karşılaşmanın insan için olduğundan bahseder. Böyle durumlarda mucize olması için dua etmek yanlış değildir. Bu son derece normal ve gerekli olan şey son ana kadar duayı bırakmamaktır. Fakat bu duaların doğru sözcükler, doğru zaman ve doğru destekle yapılması çok önemlidir. Sizler de hayatınızda olmasını istediğiniz mucizeler için hocamızla iletişime geçerek destek alabilirsiniz. 

Olağanüstü Sırlı Dualar

Olağanüstü sırlı dualar, çok tesirli ve en derin konularda başvurulan önemli dualardır. Böyle duaların yapımında yaratıcının her durumda kabul edip geri çevirmeyeceğini belirttiği bazı esmalar da kullanılmaktadır. Bu dualar tıpkı aşk büyüsü gibi tesirli olabilir. Evliliğinizi kurtarabilir ya da hayatınızın aşkıyla evlenmenize vesile olabilir. Duaların büyüden farkı ise iradeyi ele almayarak kişiyi özgür bırakmasıdır.

Bazen hastalıklardan kurtulmak ya da borçlardan kurtulmak adına bu tür dualara başvurduğumuz olmaktadır. Bunun sonucunda da isteklerimiz için medyumumuzun verdiği talimatlara uymamız gerekir. Olağanüstü sırlı dualar bir takım sınavları da peşinden getirmektedir. Zira bir takım kural ve kaidelere disiplinle uyulmadan sorunların çözüleceğini beklemek son derece yanlış olacaktır.

Bilinmeyen Sırlı Dualar

Bilinmeyen sırlı dualar, tarihin en eski zamanlarından günümüze kadar gelen ve herkesin vakıf olmadığı dualardır. Medyum Okşan Hoca bu duaların çok tesirli olduğunu ancak uygulanışının da çok farklı olduğunu dile getirmiştir. Çünkü bu tür duaların uygulanması için kişilere özel ve sıkıntıya özel yöntemler kullanılmaktadır. Bilinçsiz şekillerde yapılan bu tür duaların ters etki yapması da muhtemeldir.

Bu duaların kökeni insanlık tarihi kadar eskilere gitmektedir. Eski tapınakların duvarlarında ve anıt taşlarındaki çözülemeyen bir çok yazıda bu duaların gücünden bahsedilir. Günümüzde gerçek manada inanan ve mucizelere tanıklık eden insanlar azalmıştır. Bu da bilinmeyen sırlı dualar ile ilgili bilgisi olan insanların da giderek azalmasına vesile olmuştur. Fakat tüm dünya bir çok kere bu merhalelerden geçmiş ve yeniden kurulmuştur. Bu özel dualar ile ilgili şunları bilmekte fayda vardır.

 • Bilinmeyen sırlı dualar bir çok farklı amaç için kullanılmaktadır.
 • Özellikle sevdiğine kavuşmak isteyen kişiler bu dua için hocamıza başvurabilir.
 • Böyle dualar doğanın mucizeli güçlerinden ve yaratıcının nazarından güç alır.
 • Çok sırlı kelimeler ve çok karmaşık uygulama yöntemleri kullanılmaktadır.
 • Kesinlikle kulaktan dolma bilgilere dayanarak kendi başınıza bu tür işlemlere başvurmanız doğru olmayacaktır.

Kuran’ı Kerim’de En Tesirli Dualar

Kuran’ı Kerim’de en tesirli dualar her zaman merak ve ilgi konusu olmuştur. Bu sebeple de bir çok farklı dinden ve görüşten araştırmacı, medyum ve din insanının ilgisini çekmektedir. Tarihte Kuran’ın sırları ile gelecek hakkında konuşan bir çok alim de bulunmuştur. Bu bakımdan bir mucize olarak görülen Kuran ile ilgili tesirli değildir demek yanlış olacaktır.

Medyum Okşan Hoca uzun yıllarını bu tesirli duaları araştırarak geçirmiştir. Bu sayede de bulunmaz dertlere deva sırları Kuran’ı Kerim’de en tesirli dualar ismiyle danışanlarına sunmaktadır. Elbette ki bu yöntemler bin dört yüz yıldır sırları arayan hocamız gibi derin alimler tarafından kullanılmaya devam etmektedir. Özellikle de dermansız görünen hiçbir dert yoktur ve çaresi muhakkak vardır.

Kuran bir sır kitabıdır. Bu sırlarla çözülecek sorunların da bir sınırı yoktur. Kişinin haklı ve mazlum olması yeterlidir. Hocamız çalışmalarında masumiyet karinesini göz önüne alarak gerekli müdahaleleri yapmaktadır. Tüm sırların ve sıkıntıların çözüleceği açıktır. Bununla alakalı olarak en önemli konu kiminle çalışıldığı ve disiplinli uygulamalardır.

Hiç Bilinmeyen Sırlı Dualar

Hiç bilinmeyen sırlı dualar hakkında bir çok farklı efsane ve söylenti bulunmaktadır. Bunların bir çoğu içi boş ve yanlış ifadeler içermektedir. Ancak Medyum Okşan Hoca özellikle her önünüze gelen ifadeye ve dua diye verilen sözlere karşı dikkatli olmanız gerektiğini söylemektedir. Zira iyi ne kadar güçlüyse kötü de o derece güçlüdür. Bu iki gücün birbiriyle mücadelesi dengeyi sağlamaktadır.

Uzun yıllar boyunca aşk büyüleri ve bunlara benzer sorunlar ile uğraşan hocamız dünyanın bir çok unutulmuş şehirlerinde bu duaların peşine düşmüştür. Aile mirası olan el yazması kaynaklardan ve kutsal metinlerden de yardım alarak sizlerin sıkıntılarını çözmeye çalışmaktadır. Özellikle de en merak edilen konuların başındaki hiç bilinmeyen sırlı dualar ile ilgili olarak bir duayen kabul edilmektedir.

Bu tür dualar ile evlilik büyüsü kadar güçlü ve bağlama büyüsü kadar mükemmel dualar hazırlanabilir. Burada en önemli kaide ise haklılıktır. Yani sizin haklı olmanız ve hocamızın talimatlarını harfiyen uygulamanız gerekmektedir. İnsanoğlu yapısı gereği yasakları sevmemektedir. Bundan dolayı da disiplinli olmaktan sıkılabilir. Fakat sorunların çözümü ve isteklerin kabulü için talimatlar ve doğru ritüeller büyük önem taşımaktadır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir